kdepim-runtime - en to ka translation catalogue (37 entries)

[ctx: %f is a variable for agent. Do not change it]
en: A message was received from %f
ka: მიღებულია შეტყობინება %f-სგან

[ctx: @title:window]
en: Notification History
ka: გაფრთხილებების ისტორია

en: [Open Folder]
ka: [საქაღალდის გახსნა]

en: [Show Mail]
ka: [ელფოსტის ჩვენება]

[ctx: @option:check]
en: Enabled
ka: ჩართულია

[ctx: %2 = name of mail folder; %3 = name of Akonadi POP3/IMAP/etc resource (as user named it)]
en: One new email in %2 from "%3" | %1 new emails in %2 from "%3"
ka[0]: %1 ახალი ელფოსტა %2-ში "%3"-სგან
ka[1]: %1 ახალი ელფოსტა %2-ში "%3"-სგან

en: New mail arrived
ka: შემოსულია ახალი ელფოსტა

en: Unable to start KMail application.
ka: KMail აპლიკაციის გაშვების შეცდომა.

[ctx: @label:textbox]
en: Select which folders to monitor for new message notifications:
ka: აირჩიეთ, რომელი საქაღალდეებს ვადევნო თვალყური ახალი შეტყობინების გაფრთხილებებისთვის:

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
ka: ძებნა…

[ctx: @action:button]
en: &Select All
ka: ყვე&ლაფრის მონიშვნა

[ctx: @action:button]
en: &Unselect All
ka: მონიშვნის &ყველაფერზე მოხსნა

en: <qt><p>Here you can define message. You can use:</p><ul><li>%s set subject</li><li>%f set from</li></ul></qt>
ka: <qt><p>აქ შეგიძლიათ შეტყობინება განსაზღვროთ. შეგიძლიათ, გამოიყენოთ::</p><ul><li>%s თემს დაყენება</li><li>%f საიდან დაყენება</li></ul></qt>

en: Choose which fields to show:
ka: აირჩიეთ, რომელი ველები ვაჩვენო:

[ctx: @option:check]
en: Show Photo
ka: ფოტოს ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Show From
ka: გამომგზავნის ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Show Subject
ka: სათაურის ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Show Folders
ka: საქაღალდეების ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Do not notify when email was sent by me
ka: არ შემატყობინო, თუ ელფოსტა მე გავაგზავნე

[ctx: @option:check]
en: Keep Persistent Notification
ka: მუდმივი შეტყობინების შენარჩუნება

[ctx: @option:check]
en: Show Action Buttons
ka: ქმედების ღილაკების ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Reply Mail
ka: პასუხი

en: Reply to Author
ka: ავტორისთვის პასუხი

en: Reply to All
ka: ყველასთვის პასუხი

en: Display
ka: ჩვენება

[ctx: @label:textbox]
en: <a href="whatsthis">How does this work?</a>
ka: <a href="whatsthis">როგორ მუშაობს?</a>

[ctx: @label:textbox]
en: Message:
ka: შეტყობინება:

en: Text to Speak
ka: სათქმელი ტექსტი

en: Notify
ka: შემატყობინე

en: Folders
ka: საქაღალდეები

en: From: %1
ka: გამომგზავნი: %1

en: Subject: %1
ka: სათაური: %1

en: In: %1
ka: თარიღი: %1

en: In: %1 (%2)
ka: თარიღი: %1  | ~%2%

en: Show mail…
ka: ელფოსტის ჩვენება…

en: Mark As Read
ka: წაკითხულად მონიშვნა

en: Delete
ka: წაშლა
