kdepim-runtime - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: Sending messages (1 item in queue)… | Sending messages (%1 items in queue)...
ka[0]: შეტყობინებების გაგზავნა (რიგში 1 შეტყობინებაა)…
ka[1]: შეტყობინებების გაგზავნა (რიგში %1 შეტყობინებაა)…

en: Sending canceled.
ka: გაგზავნა გაუქმებულია.

en: Finished sending messages.
ka: გაგზავნა დასრულებულია.

[ctx: Notification title when email was sent]
en: E-Mail Successfully Sent
ka: ელფოსტა წარმატებით გაიგზავნა

[ctx: Notification when the email was sent]
en: Your E-Mail has been sent successfully.
ka: თქვენი ელფოსტა წარმატებით გაიგზავნა.

en: No items in queue.
ka: რიგში ელფოსტა არ არსებობს.

en: Online, sending messages in queue.
ka: ონლაინ, რიგში მყოფი შეტყობინებების გაგზავნა.

en: Offline, message sending suspended.
ka: ოფლაინ, შეტყობინებების გაგზავნა შეჩერებულია.

[ctx: Message with given subject is being sent.]
en: Sending: %1
ka: გაგზავნა: %1

[ctx: Notification title when email sending failed]
en: E-Mail Sending Failed
ka: ელფოსტის გაგზავნუის შეცდომა

en: Ready to dispatch messages.
ka: შეტყობინებების გაშვებისთვის მზადაა.

note: i18n: ectx: label, entry (Outbox), group (General)
en: Outbox collection id
ka: გამავალი კოლექციის ID

note: i18n: ectx: label, entry (SentMail), group (General)
en: Sent Mail collection id
ka: გაგზავნილი ელფოსტის კოლექციის ID

en: Could not access the outbox folder (%1).
ka: გამავალი ელფოსტების საქაღალდესთან (%1) წვდომის სეცდომა.

en: Message sending aborted.
ka: შეტყოვინების გაგზავნა გაუქმდა.

en: Could not initiate message transport. Possibly invalid transport.
ka: შეტყობინებების ტრანსპორტის ინიციალიზაციის შეცდომა. შეიძლება ტრანსპორტი არასწორია.

en: Could not send message. Invalid transport.
ka: შეტყობინების გაგზავნა შეუძლებელია. ტრანსპორტი არასწორია.

en: Failed to get D-Bus interface of resource %1.
ka: D-Bus ინტერფეისის მიღების შეცდომა რესურსისთვის: %1.

en: Invalid D-Bus reply from resource %1.
ka: D-Bus-ის არასწორი პასუხი რესურსისთვის: %1.

en: Default sent-mail folder unavailable. Keeping message in outbox.
ka: გაგზავნილი ელფოსტების საქაღალდე მიუწვდომელია. შეტყობინებები შემოსულებში იქნება შენახული.

en: Message transport aborted.
ka: შეტყობინების ტრანსპორტის შეცდომა.

en: Failed to transport message.
ka: შეტყობინების გადაცემის შეცდომა.

en: Failed to get D-Bus interface of mailfilteragent.
ka: Mailfilteragent-ის D-Bus ინტერფეისის მიღების შეცდომა.

en: Invalid D-Bus reply from mailfilteragent
ka: არასწორი D-Bus პასუხი mailfilteragent-დან

en: Sending succeeded, but failed to remove the message from the outbox.
ka: გაგზავნა წარმატებულია, მაგრამ გასაგზავნი საქაღალდიდან შეტყობინება ვერ წავშალე.

en: Sending succeeded, but failed to move the message to the sent-mail folder.
ka: გაგზავნა წარმატებულია, მაგრამ შეტყობინება გაგზავნილების საქაღალდეში ვერ გადავიტანე.

en: Failed to store result in item.
ka: შედეგის ელემენტში შენახვის შეცდომა.

en: Failed to fetch item.
ka: ელემენტის გამოთხოვის სეცდომა.
