kdepim-runtime - en to ka translation catalogue (113 entries)

en: %v minute | %v minutes
ka[0]: %v წუთი
ka[1]: %v წუთი

en: POP3 Account
ka: POP3 ანგარიში

[ctx: @info:placeholder]
en: Unable to open wallet
ka: საფულის გახსნის შეცდომა

en: The server does not seem to support unique message numbers, but this is a requirement for leaving messages on the server.
    Since some servers do not correctly announce their capabilities you still have the possibility to turn leaving fetched messages on the server on.
ka: როგორც ჩანს, სერვერს შეტყობინების უნიკალური ნომრების მხარდაჭერა არ გააჩნია, მაგრამ ეს პარამეტრი შეტყობინებების სერვერზე დასატოვებლადაა საჭირო.
    რადგან ზოგიერთი სერვერი თავის შესაძლებლობებს არ აცხადებს, გამოთხოვნილი შეტყობინებების სერვერზე დატოვება ხელით უნდა ჩართოთ.

en: Please note that this feature can cause some POP3 servers that do not support pipelining to send corrupted mail;
    this is configurable, though, because some servers support pipelining
    but do not announce their capabilities. To check whether your POP3 server
    announces pipelining support use the "Auto Detect" button at the bottom of the dialog;
    if your server does not announce it, but you want more speed, then
    you should do some testing first by sending yourself a batch
    of mail and downloading it.
ka: დაიმახსოვრეთ, რომ ამ თვისებამ, ზოგიერთს სერვერს, რომელსაც ფაიფლაინის მხარდაჭერა არ გააჩნია, დაზიანებული ელფოსტის გამოგზავნა აიძულოს.
    ეს მორგებადია, რადგან ზოგიერთ სერვერს ფაიფლაინის მხარდაჭერა აქვს,
    მაგრამ ამის შესახებ არ აცხადებს. იმის შესამოწმებლად, აცხადებს თუ არა POP3 სერვერი
    ფაიფლაინის მხარდაჭერის შესახებ, ამ ფანჯრის ბოლოში არსებული "ავტომატური გამოცნობის" ღილაკი გამოიყენეთ.
    თუ თქვენი სერვერი ამის შესახებ არ აცხადებს, მაგრამ თქვენ მეტი სიჩქარე გჭირდებათ,
    მაშინ ჯერ უნდა დატესტოთ ის თქვენივე თავისთვის ბევრი ელფოსტის გაგზავნის,
    შემდეგ კი გადმოწერის გზით.

en: Please specify a server and port on the General tab first.
ka: გთხოვთ ჯერ "ზოგადი" გვერდზე სერვერის ტიპი და პორტი მიუთითოთ.

en: Unable to connect to the server, please verify the server address.
ka: სერვერთან მიერთება შეუძლებელია. შეამოწმეთ სერვერის სახელი.

en: The server does not seem to support pipelining; therefore, this option has been disabled.
    Since some servers do not correctly announce their capabilities you still have the possibility to turn pipelining on. But please note that this feature can cause some POP servers that do not support pipelining to send corrupt messages. So before using this feature with important mail you should first test it by sending yourself a larger number of test messages which you all download in one go from the POP server.
ka: როგორც ჩანს, სერვერს ფაიფლაინის მხარდაჭერა არ გააჩნია, ამიტომ, ეს პარამეტრი გაითიშა.
    მაგრამ, ზოგიერთი სერვერი თავის შესაძლებლობებს სწორად არ აცხადებს, ამიტომ ფაიფლაინის მხარდაჭერა შეგიძლიათ, ხელით, მაინც ჩართოთ. ამავე დროს, დაიმახსოვრეთ, რომ ამან ზოგიერთ POP3 სერვერს, რომელსაც ფაიფლაინის მხარდაჭერა არ გააჩნია, ელფოსტის დაზიანება აიძულოს. ასე რომ, სანამ ამ ფუნქციას მნიშვნელოვან ელფოსტაზე გამოიყენებთ, ჯერ დატესტეთ ეს ფუნქცია თქვენივე თავისთვის ბევრი ელფოსტის გაგზავნით, შემდეგ კი მათი ერთდროული გადმოწერის გზით.

en: The server does not seem to support unique message numbers, but this is a requirement for leaving messages on the server; therefore, this option has been disabled.
    Since some servers do not correctly announce their capabilities you still have the possibility to turn leaving fetched messages on the server on.
ka: როგორც ჩანს, ამ სერვერს უნიკალური შეტყობინების ნომრების მხარდაჭერა არ გააჩნია, მაგრამ ეს აუცილებელია სერვერზე შეტყობინებების დასატოვებლად, ამიტომ, ეს პარამეტრი გაითიშა.
    იმის გამო, რომ ზოგიერთ სერვერი თავის შესაძლებლობებს არასწორად გადმოგვცემს, შესაძლებლობა, გამოთხოვილი შეტყობინებები სერვერზე დატოვოთ, ჯერ კიდევ გაქვთ.

en:  day |  days
ka[0]:  დღე
ka[1]:  დღე

en:  message |  messages
ka[0]:  შეტყობინება
ka[1]:  შეტყობინება

en: Unable to initialize SASL, aborting mail check.
ka: SASL-ის ინიციალიზაცია შეუძლებელია. ელფოსტის შემოწმება გაუქმდა.

en: The server said: "%1"
ka: სერვერმა სთქო: "%1"

en: The server terminated the connection.
ka: სერვერმა შეერთება დახურა.

en: Invalid response from server:
    "%1"
ka: სერვერის არასწორი პასუხი:
    "%1"

en: Could not send to server.
ka: სერვერზე გადაგზავნის შეცდომა.

en: Login via APOP failed. The server %1 may not support APOP, although it claims to support it, or the password may be wrong.
    
    %2
ka: APOP-ით შესვლა ჩავარდა. სერვერს %1, შეიძლება, APOP-ის მხარდაჭერა არ გააჩნია იმის მიუხედავად, რომ ირწმუნება, რომ ის აქვს. ან პაროლი არასწორია.
    
    %2

en: An error occurred during authentication: %1
ka: ავთენტიკაციის შეცდომა: %1

en: Login via SASL (%1) failed. The server may not support %2, or the password may be wrong.
    
    %3
ka: SASL-ით (%1) შესვლა ჩავარდა. შეიძლება, სერვერს %2-ის მხარდაჭერა არ გააჩნია, ან პაროლია არასწორი.
    
    %3

en: Your POP3 server (%1) does not support SASL.
    Choose a different authentication method.
ka: თქვენს POP სერვერს (%1) SASL-ის მხარდაჭერა არ გააჩნია.
    აირჩიეთ ავთენტიკაციის სხვა მეთოდი.

en: Could not login to %1.
ka: %1-ზე შესვლის შეცდომა.

en: Could not login to %1. The password may be wrong.
    
    %2
ka: %1-ზე შესვლის შეცდომა. შეიძლება პაროლი მცდარია.
    
    %2

en: SSL/TLS error: %1
ka: SSL/TLS შეცდომა: %1

en: The server terminated the connection immediately.
ka: სერვერმა შეერთება მოულოდნელად დახურა.

en: Server does not respond properly:
    %1
ka: სერვერის არასწორი პასუხი:
    %1

en: Your POP3 server (%1) does not support APOP.
    Choose a different authentication method.
ka: თქვენს POP სერვერს (%1) APOP-ის მხარდაჭერა არ გააჩნია.
    აირჩიეთ ავთენტიკაციის სხვა მეთოდი.

en: Your POP3 server claims to support TLS but negotiation was unsuccessful.
    You can disable TLS in the POP account settings dialog.
ka: თქვენი POP3 სერვერი ირწმუნება, რომ TLS-ის მხარდაჭერა აქვს, მაგრამ მოლაპარაკება წარუმატებლად დასრულდა.
    TLS-ის გამორთვა თქვენი POP ანგარიშის მორგების ფანჯრიდან შეგიძლიათ.

en: Internal error: missing argument for command %1
ka: შიდა შეცდომა: ნაკლული არგუმენტი ბრძანებისთვის: %1

en: Internal error: missing item
ka: შიდა შეცდომა: ნაკლული ჩანაწერი

en: Timeout from POP3 server %1
ka: POP3 სერვერთან მიერთების ვადა გავიდა: %1

en: Connection broken from POP3 server %1
ka: POP3 სერვერთან მიერთება არასწორია: %1

en: Error during communication with the POP3 server while trying to download mail: %1
ka: POP3 სერვერთან კომუნიკაციის შეცდომა ელფოსტის გადმოწერისას: %1

en: Mail check aborted.
ka: ელფოსტის შემოწმება გაუქმდა.

en: Mail check was canceled manually.
ka: ელფოსტის შემოწმება ხელით გაუქმდა.

en: Please enter the username and password for account '%1'.
ka: შეიყვანეთ ანგარიშის (%1) მომხმარებელი და პაროლი.

en: You are asked here because the password could not be loaded from the wallet.
ka: პაროლი იმიტომ გკითხეთ, რომ მისი საფულიდან წაკითხვა შეუძლებელია.

en: Account:
ka: ანგარიში:

en: No username and password supplied.
ka: მომხმარებელი და პაროლი მითითებული არაა.

en: Preparing transmission from "%1".
ka: "%1"-დან გადმოცემისთვის მომზადება.

en: Executing precommand.
ka: პრე-ბრძანების შესრულება.

en: You are asked here because the previous login was not successful.
ka: იმიტომ გკითხეთ, რომ შესვლის წინა მცდელობა წარუმატებელი იყო.

en: You are asked here because the username you supplied is empty.
ka: იმიტომ გკითხეთ, რომ მომხმარებლის სახელი, რომელიც მიუთითეთ, ცარიელია.

en: Fetching mail listing.
ka: ელფოსტის სიის გამოთხოვა.

en: Saving downloaded messages.
ka: გადმოწერილი შეტყობინებების შენახვა.

en: Saving password to the wallet.
ka: პაროლების საფულეში შენახვა.

en: Error while trying to get the local inbox folder, aborting mail check.
ka: ლოკალური საფოსტო ყუთის მიღების შეცდომა. ელფოსტა არ შემოწმდება.

en: <qt>The folder you deleted was associated with the account <b>%1</b> which delivered mail into it. The folder the account delivers new mail into was reset to the main Inbox folder.</qt>
ka: <qt>საქაღალდე, რომელიც წაშალეთ, ასოცირებული იყო ანგარიშთან <b>%1</b>, რომელიც ელფოსტას მასში წერდა. საქაღალდე, რომელშიც ანგარიში ახალ ელფოსტას მიიღებს, მთავარ შემომავალ საქაღალდეზე დაბრუნდა</qt>

en: Error while trying to get the folder for incoming mail, aborting mail check.
ka: შემომავალი ელფოსტისთვის საქაღალდის მიღების შეცდომა. ელფოსტა არ შემოწმდება.

en: Could not find folder for incoming mail, aborting mail check.
ka: საქაღალდე შემომავალი ფოსტისთვის აღმოჩენილი არაა. ელფოსტის შემოწმება გაუქმდება.

en: Error while executing precommand.
ka: შეცდომა პრე-ბრძანების შესრულებისას.

en: Unable to login to the server "%1".
ka: სერვერზე შესვლის შეცდომა: %1.

en: Error while getting the list of messages on the server.
ka: სერვერიდან შეტყობინებების სიის მიღების შეცდომა.

en: Error while getting list of unique mail identifiers from the server.
ka: შეცდომა სერვერიდან უნიკალური ელფოსტის შეტყობინებების იდენტიფიკატორების სიის გამოთხოვისას.

en: Your POP3 server (Account: %1) does not support the UIDL command: this command is required to determine, in a reliable way, which of the mails on the server KMail has already seen before;
    the feature to leave the mails on the server will therefore not work properly.
ka: თქვენს POP3 სერვერს (ანგარიში: %1) UIDL ბრძანების მხარდაჭერა არ გააჩნია: ეს ბრძანება აუცილებელია, რათა დავადგინოთ საიმედო გზა, KMail-ს სერვერზე უკვე რომელი ელფოსტა აქვს ნანახი;
    ეს თვისება ელფოსტას სერვერზე ტოვებს, ამიტომ, მან შეიძლება სწორად არ იმუშაოს.

en: Error while fetching mails from the server.
ka: სერვერიდან ელფოსტების გამოთხოვის შეცდომა.

en: Fetching message %1 of %2 (%3 of %4 KB) for %5 (%6 KB remain on the server).
ka: შეტყობინების მოთხოვნა %1 %2-დან (%3 %4-დან კბ) %5-სთვის (%6 კბ ჯერ კიდევ სერვერზეა).

en: Fetching message %1 of %2 (%3 of %4 KB) for %5
ka: შეტყობინების გამოთხოვა %1 %2-დან (%3 %4-დან კბ) %5-სთვის

en: Unable to store downloaded mails.
ka: გადმოწერილი ელფოსტების შენახვის შეცდომა.

en: Failed to delete the messages from the server.
ka: სერვერზე შეტყობინებების წაშლის შეცდომა.

en: Finished mail check, no message downloaded.
ka: ელფოსტა შემოწმდა. შეტყობინებები არ გადმოწერილა.

en: Finished mail check, 1 message downloaded. | Finished mail check, %1 messages downloaded.
ka[0]: ელფოსტა შემოწმდა. გადმოწერილია 1 შეტყობინება.
ka[1]: ელფოსტა შემოწმდა. გადმოწერილია %1 შეტყობინება.

en: Unable to complete the mail fetch.
ka: ელფოსტის გამოთხოვის დასრულების შეცდომა.

en: Mail check already in progress, unable to start a second check.
ka: ელფოსტის შემოწმება უკვე მიმდინარეობს. მეორე შემოწმებას ვერ გაუშვებთ.

en: Ready
ka: მზადაა

en: Mail check aborted after going offline.
ka: ოფლაინში ყოფნისას ელფოსტას ვერ შეამოწმებთ.

en: Offline
ka: გათიშული

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Account Type: POP Account
ka: ანგარიშის ტიპი: POP ანგარიში

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, page1)
en: General
ka: მთავარი

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget_4)
en: Account Information
ka: ანგარიშის ინფორმაცია

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, loginEdit)
en: Your Internet Service Provider gave you a <em>user name</em> which is used to authenticate you with their servers. It usually is the first part of your email address (the part before <em>@</em>).
ka: თქვენმა ინტერნეტპროვაიდერმა მოგცათ <em>მომხმარებლის სახელი</em>, რომელიც მათ სერვერებზე ავთენტიკაციისთვის შეგიძლიათ, გამოიყენოთ. ის ჩვეულებრივ თქვენი ელფოსტის მისამართის პირველი ნაწილია (ნაწილი <em>@</em>-მდე).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Account &name:
ka: ანგარიშის &სახელი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, nameEdit)
en: Name displayed in the list of accounts
ka: ანგარიშების სიაში გამოსაჩენი სახელი

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, nameEdit)
en: Account name: This defines the name displayed in the account list.
ka: ანგარიშის სახელი: განსაზღვრავს სახელს, რომლითაც ის სიაშ გამოჩნდება.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Incoming &mail server:
ka: შემომავალი სერვერი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, hostEdit)
en: Address of the mail POP3 server
ka: POP3 სერვერის მისამართი

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, hostEdit)
en: The address of the POP3 server, e.g. pop3.yourprovider.org. You should get this address from your mail provider.
ka: POP3 სერვერის მისამართი. მაგ: pop3.yourprovider.org. მისამართი თქვენი ელფოსტის მომწოდებლისგან უნდა მიგეღოთ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Use&rname:
ka: მომხმარებელი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, loginEdit)
en: The username that identifies you against the mail server
ka: მომხმარებლის სახელი, რომლითაც სერვერი გხედავთ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: P&assword:
ka: პაროლი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPasswordLineEdit, passwordEdit)
en: Password for access to the mail server
ka: ელფოსტის სერვერთან წვდომის პაროლი

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPasswordLineEdit, passwordEdit)
en: Password: The password given to you by your mail provider.
ka: პაროლი: პაროლი, რომელიც სერვისის მომწოდებელმა მოგცათ..

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget_5)
en: Mail Checking Options
ka: ელფოსტის შემოწმების მორგება

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, intervalCheck)
en: If active, the POP3 account will be checked for new mail every x minutes
ka: თუ აქტიურია, POP3 ანგარიში ყოველ X წუთში ერთხელ შემოწმდება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, intervalCheck)
en: Enable &interval mail checking
ka: ელფოსტის შემოწმების ინტერვალის ჩართვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, intervalLabel)
en: Check mail interval:
ka: ელფოსტის შემოწმების ინტერვალი:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, page2)
en: Advanced
ka: დამატებითი

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: POP Settings
ka: POP პარამეტრები

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, leaveOnServerCheck)
en: If checked the message is not deleted from the mail server
ka: თუ ჩართულია, შეტყობინება ელფოსტის სერვერიდან არ წაიშლება

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, leaveOnServerCheck)
en: Check this option if you want to fetch only copies of the mails and leave the original mails on the server.
ka: ჩართეთ ეს პარამეტრი სერვერიდან მხოლოდ ასლების გამოსათხოვად და ორიგინალი ელფოსტის სერვერზე დასატოვებლად.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, leaveOnServerCheck)
en: Lea&ve fetched messages on the server
ka: გამოთხოვილი შეტყობინებების სერვერზე დატოვება

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, leaveOnServerDaysCheck)
en: The original message is deleted from the server after x days
ka: ორიგინალი შეტყობინება სერვერიდან x დღეში წაიშლება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, leaveOnServerDaysCheck)
en: Days to leave messages on the server:
ka: რამდენი დღე დარჩება შეტყობინებები სერვერზე:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, leaveOnServerCountCheck)
en: Only the x most recent messages are kept on the server
ka: სერვერზე მხოლოდ უახლესი x შეტყობინება იქნება ხელმისაწვდომი

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, leaveOnServerCountCheck)
en: Check this option if you want to only keep the x most recent messages on the server and delete all older.
ka: ჩართეთ ეს პარამეტრი, თუ გნებავთ, სერვერზე, მხოლოდ, x ახალი შეტყობინება დატოვოთ და ყველაფერი დანარჩენი - წაშალოთ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, leaveOnServerCountCheck)
en: Number of messages to keep:
ka: შესანახი შეტყობინებების რიცხვი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, leaveOnServerSizeCheck)
en: Keep most recent messages within the quota and delete oldest
ka: უახლესი შეტყობინებების კვოტაში ჩატევა და უძველების წაშლა

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, leaveOnServerSizeCheck)
en: If active, most recent messages are kept until the quota is reached and oldest messages are deleted.
ka: თუ აქტიურია, უახლესი შეტყობინებებ შენარჩუნებულია, სანამ კვოტას არ მიაღწევთ და შემდეგ ყველაზე ძველი შეტყობინება წაიშლება.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, leaveOnServerSizeCheck)
en: Maximum megabytes to keep:
ka: მეგაბაიტების დასატოვებელი რაოდენობა:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, leaveOnServerSizeSpin)
en:  MB
ka:  მბ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, usePipeliningCheck)
en: &Use pipelining for faster mail download
ka: &ელფოსტის უფრო სწრაფად გადმოსაწერად ფაიფლაინის გამოყენება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Destination folder:
ka: დანიშნულების საქაღალდე:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, preCommandLabel)
en: Pre-com&mand:
ka: პრე-ბრძანება:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, precommand)
en: Command that is executed before checking mail
ka: ელფოსტის შემოწმების წინ შესასრულებელი ბრძანება

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget_2)
en: Connection Settings
ka: შეერთების მორგება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, checkCapabilities)
en: Auto Detect
ka: ავტომატური გამოცნობა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Encryption:
ka: შიფრაცია:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, encryptionNone)
en: None
ka: არა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, imapInfo)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Noto Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is safe POP over port 995;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will operate on port 110 and switch to a secure connection directly after connecting;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">None</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will connect to port 110 but not switch to a secure connection. This setting is not recommended.</span></p></body></html>
ka: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Noto Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> უსაფრთხო POP პროტოკოლი პორტზე 995;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> მუშაობს პორტზე 110 და უსაფრთხო მიერთებაზე დაკავშირების შემდეგ გადაირთვება ;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">არაფერი</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> მიუერთდება პორტს 110 მაგრამ არ გადაირთვება უსაფრთხო მიერთებაზე. ეს პარამეტრი რეკომენდებული არაა.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Port:
ka: პორტი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Authentication:
ka: ავთენტიფიკაცია:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, proxyCheck)
en: If checked, the system proxy settings will be used to connect to the mail server.
ka: თუ ჩართულია, ელფოსტის სერვერთან მისაერთებლად სისტემური პროქსის პარამეტრები იქნება გამოყენებული.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, proxyCheck)
en: Connect using the system proxy settings
ka: პროქსის სისტემური პარამეტრებით შეერთება

note: i18n: ectx: label, entry (authenticationMethod), group (General)
en: Defines the authentication type to use
ka: ავთენტიკაციის სასურველი ტიპი
