akonadi_birthdays_resource - en to km translation catalogue (11 entries)

en:  day |  days
km[0]:  ថ្ងៃ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reminder
km: កម្មវិធី​រំលឹក

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableAlarm)
en: Set &reminder
km: កំណត់​កម្មវិធី​រំលឹក

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Filter
km: តម្រង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FilterOnCategories)
en: &Filter by categories
km: ត្រង​តាម​ប្រភេទ

en: Birthdays & Anniversaries
km: បុណ្យ​ខួប​កំណត់

en: %1's birthday
km: ខួប​កំណើត​របស់ %1

en: Birthday
km: ខួប​កំណើត

[ctx: insert names of both spouses]
en: %1's & %2's anniversary
km: ថ្ងៃ​បុណ្យ​ខួប​របស់ %1 និង %2

[ctx: only one spouse in addressbook, insert the name]
en: %1's anniversary
km: ថ្ងៃ​បុណ្យខួប​របស់ %1

en: Anniversary
km: បុណ្យខួប
