akonadi_ical_resource - en to km translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
km: ផ្លូវ​ទៅកាន់​ឯកសារ​ iCal ។

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
km: ឈ្មោះ​បង្ហាញ ។

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
km: មិនអាច​ផ្លាស់ប្ដូរ​ទិន្នន័យ​កម្មវិធី​ខាងក្រោយ​ពិត​បានទេ ។

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
km: គ្រប់គ្រង​ឯកសារ​សម្រាប់​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ ។

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
km: ចន្លោះ​ពេល​រក្សាទុក​ស្វ័យប្រវត្តិ (គិត​ជា​នាទី) ។

en: Incidence with uid '%1' not found.
km: រក​មិន​ឃើញ uid '%1' ទេ ។

en: Calendar not loaded.
km: មិន​បាន​ផ្ទុក​ប្រតិទិន​ទេ ។

en: Failed to save calendar file to %1
km: បរាជ័យ​ក្នុងការ​រក្សាទុក​ឯកសារ​ទៅកាន់ %1

en: Unable to retrieve added item %1.
km: មិនអាច​ទៅ​យក​ធាតុ​ដែល​បាន​បន្ថែម %1 បានទេ ។

en: Unable to retrieve modified item %1.
km: មិនអាច​ទៅយក​ធាតុ​ដែល​បាន​កែសម្រួល %1 បានទេ ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filename:
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ ៖
