akonadi_imap_resource - en to km translation catalogue (100 entries)

en: Cannot add IMAP folder '%1' for a non-existing parent folder '%2'.
km: មិនអាច​បន្ថែម​ថត IMAP '%1' សម្រាប់​ថត​មេ​ដែល​មិនទាន់​មាន​បាន​ទេ '%2' ។

en: Failed to subscribe to the folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ជាវ​​ថត '%1' នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP ។ វា​នឹង​មិន​បង្ហាញ​នៅ​ពេល​ធ្វើ​សមកាលកម្ម​ពេល​ក្រោយ​ទេ ។ ប្រើ​ប្រអប់​ជាវ​ ដើម្បី​ជំនះ​បញ្ហា​នេះ

en: Failed to write some annotations for '%1' on the IMAP server. %2
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​សរសេរ​ចំណារ​ពន្យល់​មួយ​ចំនួន​សម្រាប់ '%1' នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP ។ %2

en: Could not determine the UID for the newly created message on the server
km: មិន​អា​កំណត់​ UID សម្រាប់​សារ​ដែលបាន​បង្កើត​ថ្មី​នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីនបម្រើ​ទេ

en: Cannot modify IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
km: មិន​អាច​កែប្រែ​ថត IMAP '%1' បាន​ទេ វា​មិនទាន់​មាន​នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​​ឡើយ ។

en: ACLs for '%1' need to be retrieved from the IMAP server first. Skipping ACL change
km: ACLs សម្រាប់ '%1' តម្រូវ​ឲ្យ​ទៅ​យក​ពី​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP សិន ។ រំលង​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ ACL

en: Failed to rename the folder, restoring folder list.
km: បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ប្ដូរ​ឈ្មោះ​ថត ដោយ​ស្ដារ​បញ្ជី​ថត​ឡើងវិញ ។

en: Failed to subscribe to the renamed folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ជាវ​ថត​ដែលបាន​ប្ដូរ​ឈ្មោះ '%1' នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​មបម្រើ IMAP ។ វា​នឹង​មិន​បង្ហាញ​នៅពេល​ធ្វើ​សមកាលកម្ម​ពេល​ក្រោយ​ទេ ។ ប្រើ​ប្រអប់​ជាវ​ដើម្បី​ជំនះ​នេះ

en: Failed to write some ACLs for '%1' on the IMAP server. %2
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុងការ​សរសេរ​ ACLs មួយ​ចំនួន​សម្រាប់ '%1' នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP ។ %2

en: IMAP Account
km: គណនី IMAP

note: i18n: ectx: label, entry (ImapServer), group (network)
en: IMAP server
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP

note: i18n: ectx: label, entry (ImapPort), group (network)
en: Defines the port the IMAP service is running on
km: កំណត់​ច្រក​សេវា IMAP ដែល​កំពុង​តែ​​ដំណើរការ

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (network)
en: Username
km: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ

note: i18n: ectx: label, entry (Safety), group (network)
en: Defines the encryption type to use
km: កំណត់​ប្រភេទ​ការ​អ៊ិនគ្រីប​ដើម្បី​ប្រើ

note: i18n: ectx: label, entry (Authentication), group (network)
en: Defines the authentication type to use
km: កំណត់​ប្រភេទ​ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ​ដែល​ត្រូវ​ប្រើ

note: i18n: ectx: label, entry (SubscriptionEnabled), group (network)
en: Defines if the server side subscription is enabled
km: កំណត់ ប្រសិន​បើ​បាន​អនុញ្ញាត​ការ​ជាវ​ជា​​នៅ​ផ្នែក​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

note: i18n: ectx: label, entry (DisconnectedModeEnabled), group (cache)
en: Defines if all the IMAP data should be cached locally all the time
km: កំណត់ ប្រសិនបើ​ទិន្នន័យ IMAP ទាំង​អស់​គួរ​ត្រូវ​បាន​ដាក់ជា​ឃ្លាំង​សម្ងាត់​ក្នុង​មូលដ្ឋាន​គ្រប់ពេល

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckEnabled), group (cache)
en: Defines if interval checking is enabled.
km: កំណត់​ ប្រសិនបើ​ចន្លោះ​ពេល​ត្រួតពិនិត្យ​ត្រូវ​បានបើក ។

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckTime), group (cache)
en: Check interval in minutes
km: ពិនិត្យ​មើល​ចន្លោះ​ពេល​គិត​ជា​នាទី

note: i18n: ectx: label, entry (RetrieveMetadataOnFolderListing), group (cache)
en: Defines if the annotations, ACLs and quota information of mailboxes should
                 also be retrieved when the mailboxes get listed.
km: កំណត់ ប្រសិនបើ​ចំណា ACLs និង​ព័ត៌មានកូតា​របស់​ប្រអប់​សំបុត្រគួរ​ត្រូ​វបាន​
    ​ទៅ​យក​នៅពេល​ប្រអប់​សំបុត្រ​ត្រូ​វបាន​រាយ ។

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticExpungeEnabled), group (cache)
en: Defines if the expunge command is issued automatically, otherwise it should be
                 triggered manually through the D-Bus interface.
km: កំណត់ ប្រសិនបើ​ពាក្យ​បញ្ជា expunge ត្រូវ​បាន​ចេញ​ផ្សាយ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ បើ​មិន​ដូច្នេះ​ទេ វា​គួរ​ត្រូវ​បាន​
     កេះ​ដោយ​ដៃ​ តាមរយៈ​ចំណុច​ប្រទាក់ D-Bus ។

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollection), group (cache)
en: Define which folder is used for trash
km: កំណត់​ថត​ណាមួយ​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​សម្រាប់​ធុង​សំរាម

note: i18n: ectx: label, entry (UseDefaultIdentity), group (cache)
en: Define if account uses the default identity
km: កំណត់ ប្រសិនបើ​​គណនី​ប្រើ​អត្តសញ្ញាណ​លំនាំដើម

note: i18n: ectx: label, entry (AccountIdentity), group (cache)
en: Identity account
km: កំណត់​អត្តសញ្ញាណ​គណនី

note: i18n: ectx: label, entry (KnownMailBoxes), group (cache)
en: List of mailbox names reported by the server the last time
km: បញ្ជី​ឈ្មោះ​ប្រអប់​ទទួល​ ដែលបាន​រាយការណ៍​ដោយ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​នៅពេល​មុន

note: i18n: ectx: label, entry (IdleRidPath), group (idle)
en: RID path to the mailbox to watch for changes
km: ផ្លូវ RID ទៅ​កាន់​ប្រអប់​សំបុត្រ​ត្រូវមើល​សម្រាប់ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ

note: i18n: ectx: label, entry (SieveSupport), group (siever)
en: Define if server supports sieve
km: កំណត់ ប្រសិនបើ​ម៉ាស៊ីនបម្រើ​គាំទ្រ​តម្រង

note: i18n: ectx: label, entry (SieveReuseConfig), group (siever)
en: Define if we reuse host and login configuration
km: កំណត់ ប្រសិនបើ​យើ​ងប្រើ​ម៉ាស៊ីន និង​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ចូល​ឡើវិញ

note: i18n: ectx: label, entry (SievePort), group (siever)
en: Define sieve port
km: កំណត់​ច្រក​ត្រង

note: i18n: ectx: label, entry (SieveAlternateUrl), group (siever)
en: Define alternate URL
km: កំណត់​ URL ជំនួស

note: i18n: ectx: label, entry (SieveVacationFilename), group (siever)
en: Define default sieve vacation filename
km: កំណត់​ឈ្មោះ​ឯកសារ​ទំនេរ​​ត្រង​លំនាំដើម

en: No server configured yet.
km: គ្មាន​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ត្រូវ​បាន​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​នៅ​ឡើយ​ទេ ។

en: Connection established.
km: បាន​បង្កើត​ការ​តភ្ជាប់ ។

en: Cannot move IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
km: មិនអាច​ផ្លាស់ទី​ថត IMAP '%1' បាន​ទេ វា​មិនមាន​នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ទេ ។

en: Cannot move IMAP folder '%1' out of '%2', '%2' does not exist on the server.
km: មិន​អាច​ផ្លាស់ទី​ថត IMAP '%1' ចេញ​ពី '%2' បាន​ទេ ដោយសារតែ '%2' មិន​ទាន់​មាន​នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ទេ ។

en: Cannot move IMAP folder '%1' to '%2', '%2' does not exist on the server.
km: មិន​អាច​ផ្លាស់ទី​ថត IMAP '%1' ទៅ '%2' បានទេ ដោយ​សារ​តែ '%2' មិន​ទាន់​មាន​នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ទេ ។

en: Cannot move message, it does not exist on the server.
km: មិន​អាច​ផ្លាស់ទី​សារ​បានទេ វា​មិន​មាន​នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​​ឡើយ ។

en: Cannot move message out of '%1', '%1' does not exist on the server.
km: មិន​អាច​ផ្លាស់ទី​សារ​ចេញ​ពី '%1' បាន​ទេ '%1' មិន​ទាន់​មាន​នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ទេ ។

en: Cannot move message to '%1', '%1' does not exist on the server.
km: មិន​អាច​ផ្លាស់ទី​សារ​ទៅ '%1' ដោយ​សារ​តែ '%1' មិន​ទាន់​មាន​នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​នៅ​ឡើយ​ទេ ។

en: Failed to mark the message from '%1' for deletion on the IMAP server. It will reappear on next sync.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​សម្គាល់​សារ​ពី '%1' សម្រាប់​លុប​នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP ។ វា​នឹង​បង្ហាញ​ឡើង​វិញ​នៅ​​ពេល​ធ្វើសមកាលកម្ម​បន្ទាប់ ។

en: Failed to delete the folder, restoring folder list.
km: បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​លុប​ថត ស្ដារ​បញ្ជី​ថត​ឡើងវិញ ។

en: Failed to find the folder to be deleted, restoring folder list.
km: បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​លុប​ថត ស្ដារ​បញ្ជី​ថត​ឡើងវិញ ។

en: Connection lost
km: បាត់បង់​​ការ​តភ្ជាប់

en: <p>Your access rights to folder <b>%1</b> have been restricted, it will no longer be possible to add messages to this folder.</p>
km: <p>សិទ្ធិ​ចូលដំណើរការ​របស់​អ្នក​ទៅ​កាន់​ថត <b>%1</b> ត្រូវ​បានដាក់​កម្រិត វា​នឹង​លែង​​អាច​បន្ថែម​សារ​ទៅ​ថត​នេះ​បាន​ទៀត​ហើយ ។</p>

en: Access rights revoked
km: បាន​ដកហូត​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ

en: Inbox
km: ប្រអប់​ទទួល

en: Shared Folders
km: ថត​ដែល​បាន​ចែក​រំលែក

en: No message retrieved, server reply was empty.
km: មិន​ទទួល​បាន​សារ​ទេ ចម្លើយ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​គឺ​ទទេ ។

en: Could not connect to the IMAP-server %1.
    %2
km: មិនអាច​តភ្ជាប់​ទៅ​កាន់​ម៉ាស៊ីនបម្រើ IMAP %1.
    %2 បាន​ទេ

en: Disconnected from server during login.
km: បាន​ផ្ដាច់​ពី​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​អំឡុង​ពេល​ចូល ។

en: Could not create another extra connection to the IMAP-server %1.
km: មិន​អាច​បង្កើត​ការ​តភ្ជាប់​បន្ថែម​ផ្សេង​ទៀត​ទៅ​កាន់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP %1 បាន​ទេ ។

en: Could not read the password: user rejected wallet access
km: មិន​អាច​អាន​ពាក្យ​សម្ងាត់​បាន​ទេ ៖ អ្នក​ប្រើ​បាន​ច្រាន​ចោល​ការ​ចូល​ដំណើរការ wallet

en: Empty password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ទទេ

en: You requested TLS/SSL to connect to %1, but your system does not seem to be set up for that.
km: អ្នក​បាន​ស្នើ​ឲ្យ TLS/SSL តភ្ជាប់​ទៅកាន់ %1 ប៉ុន្តែ​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក​មិន​ត្រូវបាន​ដំឡើង​សម្រាប់​ធ្វើ​ដូចនោះ​ទេ ។

en: Could not connect to the IMAP-server.
    %1
km: មិន​អាច​តភ្ជាប់​ទៅ​កាន់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP បាន​ទេ ៖
    %1

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server %1.
    %2
km: មិន​អាច​សាកល្បង​សមត្ថភាព​​ដែល​បាន​គាំទ្រ​ដោយ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP បាន​ទេ %1.
    %2 ។

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server.
    %1
km: មិន​អាច​សាកល្បង​សមត្ថភាព​​ដែល​បាន​គាំទ្រ​ដោយ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP 
    %1​ បាន​ទេ ។

en: Cannot use the IMAP server %1, some mandatory capabilities are missing: %2. Please ask your sysadmin to upgrade the server.
km: មិនអាច​ប្រើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP %1 ទេ ភាព​ឆប​ដែល​ចាំបាច់​មួយ​ចំនួន គឺ​បាត់ ៖ %2 ។ សូម​សួរ​​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក ដើម្បី​ធ្វើ​ឲ្យ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​របស់​អ្នក​ប្រសើរ​ឡើង ។

en: Account Settings
km: ការ​កំណត់​គណនី

[ctx: Input username/password manually and not store them]
en: Try Again
km: ព្យាយាម​ម្ដងទៀត

en: Please enter password for user '%1' on IMAP server '%2'.
km: សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​សម្រាប់​អ្នក​ប្រើ '%1' នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP '%2' ។

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Clear text
km: សម្អាត​អត្ថបទ

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Anonymous
km: អានាមិក

en:  minute |  minutes
km[0]:  នាទី

en: Identity:
km: អត្តសញ្ញាណ ៖

en: Could not access KWallet. If you want to store the password permanently then you have to activate it. If you do not want to use KWallet, check the box below, but note that you will be prompted for your password when needed.
km: មិនអាច​ចូល​ដំណើរការ KWallet បានទេ ។ ប្រសិន​បើអ្នក​ចង់​ទុក​ពាក្យ​សម្ងាត់​ជា​រៀងរហូត គឺ​អ្នក​ត្រូវ​ធ្វើ​ឲ្យ​វា​សកម្ម ។ ប្រសិន​បើ​អ្នក​មិន​ចង់​ប្រើ KWallet សូម​ធីក​ប្រអប់​ខាងក្រោម ប៉ុន្តែ​ត្រូវ​ចាំថា អ្នក​នឹង​តម្រូវ​ឲ្យ​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់ នៅពេល​ដែល​ត្រូវការ ។

en: Do not use KWallet
km: កុំប្រើ KWallet

en: Unable to connect to the server, please verify the server address.
km: មិន​អាច​តភ្ជាប់​ទៅ​កាន់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​ទេ សូម​ផ្ទៀងផ្ទាត់​អាសយដ្ឋាន​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ ។

en: <qt><b>No security is supported. It is not recommended to connect to this server.</b></qt>
km: <qt><b>គ្មាន​សុវត្ថិភាព​ដែល​បាន​គាំទ្រ​ទេ ។ វា​មិន​ត្រូវ​ផ្ដល់​អនុសាសន៍​​ឲ្យ​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​នេះ​ទេ ។</b></qt>

en: <qt><b>It is not possible to use this server.</b></qt>
km: <qt><b>វា​មិន​អាច​ប្រើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​នេះ​បាន​ទេ ។</b></qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
km: ទូទៅ

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, accountInfoLabel)
en: Account Information
km: ព័ត៌មាន​គណនី

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Account Name:
km: ឈ្មោះ​គណនី ៖

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Indicate the IMAP server. If you want to connect to a non-standard port for a specific encryption scheme, you can add ":port" to indicate that. For example: "imap.foo.com:144".
km: ចង្អុល​បង្ហាញ​ពី​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP ។ ប្រសិន​បើ​អ្នក​ចង់​ភ្ជាប់​ទៅកាន់​ច្រក​មិនមែន​ស្តង់ដារ​សម្រាប់​គ្រោងការណ៍​អ៊ិនគ្រីប​ជាក់លាក់ អ្នក​អាច​បន្ថែម ":លេខ​ច្រក" ដើម្បី​ចង្អុល​បង្ហាញ​ដូចនោះ ។ ឧទាហរណ៍ ៖ "imap.foo.com:144" ។

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: The username.
km: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ ។

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: The password.
km: ពាក្យ​សម្ងាត់ ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Password:
km: ពាក្យ​សម្ងាត់ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, checkOptions)
en: Mail Checking Options
km: ជម្រើស​ពិនិត្យ​មើល​សំបុត្រ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableMailCheckBox)
en: Enable &interval mail checking
km: បើក​​ចន្លោះ​ពេល​​ពិនិត្យ​មើល​សំបុត្រ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Check mail interval:
km: ពិនិត្យ​មើល​ចន្លោះ​ពេល​សំបុត្រ ៖

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Filtering
km: ត្រង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, managesieveCheck)
en: Server supports Sieve
km: ម៉ាស៊ីនបម្រើ​គាំទ្រ​ការ​ត្រង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameConfigCheck)
en: Reuse host and login configuration
km: ប្រើ​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ការ​ចូល និង​ម៉ាស៊ីន​ឡើងវិញ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Managesieve port:
km: ច្រក​ Managesieve ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Username:
km: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Authentication:
km: ការ​​ផ្តៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ ៖

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
km: កម្រិត​ខ្ពស់

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: IMAP Settings
km: ការ​កំណត់ IMAP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, subscriptionEnabled)
en: Enable server-side subscriptions
km: បើក​ការ​ជាវ​ខាង​ម៉ាស៊ីនបម្រើ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, subscriptionButton)
en: Serverside Subscription...
km: ការ​ជាវ​ជា​ប្រចាំ​នៅ​ផ្នែក​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoExpungeCheck)
en: Automaticall&y compact folders (expunges deleted messages)
km: បង្រួម​ថត​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ (លុបចោល​សារ​ដែលបាន​លុប​រួច)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Trash folder:
km: ថត​ធុង​សំរាម ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: Connection Settings
km: កំណត់​ការ​តភ្ជាប់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testButton)
en: Auto Detect
km: រកឃើញ​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showServerInfo)
en: Server Info
km: ព័ត៌មាន​អំពី​​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Encryption:
km: ការ​អ៊ិនគ្រីប ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: None
km: គ្មាន

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, imapInfo)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is safe IMAP over port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will operate on port 143 and switch to a secure connection directly after connecting;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">None</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will connect to port 143 but not switch to a secure connection. This setting is not recommended.</span></p></body></html>
km: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is safe IMAP over port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> នឹង​​ប្រតិបត្តិ​នៅ​លើ​ច្រក ១៤៣ ហើយ​ប្ដូរ​ទៅ​ការ​តភ្ជាប់​ដែលមាន​សុវត្ថិភាព​ដោយ​ផ្ទាល់​បន្ទាប់​ពី​ការ​តភ្ជាប់</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">គ្មាន</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> នឹង​តភ្ជាប់​ទៅ​ច្រក ១៤៣ ប៉ុន្តែ​មិន​ប្ដូរ​ទៅ​ការ​តភ្ជាប់​សុវត្ថិភាព​ទេ ។ ការ​កំណត់​នេះ​មិន​ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​អនុសាសន៍​ទេ ។</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Port:
km: ច្រក ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, testInfo)
en: Empty
km: ទទេ
