akonadi_maildir_resource - en to km translation catalogue (25 entries)

en: The selected path is empty.
km: ផ្លូវ​ដែលបាន​ជ្រើស​គឺ​ទទេ ។

en: The selected path contains valid Maildir folders.
km: ផ្លូវ​ដែល​បាន​ជ្រើស​មាន​ថត Maildir ត្រឹមត្រូវ ។

en: The selected path is a valid Maildir.
km: ផ្លូវ​ដែលបាន​ជ្រើស​គឺ​ជា Maildir ដែល​ត្រឹមត្រូវ ។

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
km: ផ្លូវ​ដែល​បាន​ជ្រើស​មិន​ទាន់​មាន​នៅ​ឡើយ​ទេ Maildir នឹង​ត្រូវ​បាន​បង្កើត ។

en: The selected path does not exist.
km: ផ្លូវ​ដែល​បាន​ជ្រើស​មិនទាន់មាន​នៅ​ឡើយ​ទេ ។

en: Unusable configuration.
km: កា​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ដែល​មិន​អាច​ប្រើ​បាន ។

en: Unable to fetch item: The maildir folder "%1" is not valid.
km: មិនអាច​ប្រមូលយក​ធាតុ ៖ ថត maildir "%1" គឺ​មិនត្រឹមត្រូវ ។

en: Error: Unsupported type.
km: កំហុស​ ៖ ប្រភេទ​ដែល​មិន​បានគាំទ្រ ។

en: Source folder is invalid: '%1'.
km: ថត​ប្រភព​មិន​ត្រឹមត្រូវ ៖ '%1' ។

en: Destination folder is invalid: '%1'.
km: ថត​ទិសដៅ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ៖ '%1' ។

en: Failed to delete message: %1
km: បានបរាជ័យ​ក្នុង​ការ​លុប​សារ ៖ %1

en: Maildir '%1' for collection '%2' is invalid.
km: Maildir '%1' សម្រាប់​សម្រាំង '%2' មិន​ត្រឹមត្រូវ​ទេ ។

en: Unable to rename maildir folder '%1'.
km: មិនអាច​ប្ដូរ​ឈ្មោះ​ថត maildir '%1' បាន​ទេ ។

en: Cannot move root maildir folder '%1'.
km: មិនអាច​ផ្លាស់ទី​ថត root maildir '%1' បាន​ទេ ។

en: Unable to move maildir folder '%1' from '%2' to '%3'.
km: មិនអាច​ផ្លាស់ទី​ថត maildir '%1' ពី '%2' ទៅ '%3' បាន​ទេ ។

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
km: មិនអាច​លុប​ថត maildir កម្រិត​កំពូល​បាន​ទេ '%1' ។

en: Failed to delete sub-folder '%1'.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុងការ​លុប​ថត​រង '%1' ។

en: Unable to create maildir '%1'.
km: មិនអាច​បង្កើត maildir '%1' បានទេ ។

en: No usable storage location configured.
km: គ្មាន​ទីតាង​ផ្ទុក​ដែល​អាច​ប្រើបាន​ បាន​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​នោះ​ទេ ។

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to maildir
km: ផ្លូវទៅកាន់ maildir

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
km: ចំណុច​ផ្លូវ​ទៅ​កាន់​ថត​មាន​ Maildirs ជំនួស​ឲ្យ maildir ខ្លួន​វា ។

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
km: កុំ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ទិន្នន័យ​កម្មវិធី​ខាងក្រោម​ពិត ។

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
km: ការ​កំណត់​ថត​សំបុត្រ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
km: ជ្រើស​ថត​ដែល​មាន​ព័ត៌មាន​ maildir  ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
km: បើក​នៅ​ក្នុង​របៀប បាន​តែ​អាន
