akonadi_vcard_resource - en to km translation catalogue (7 entries)

[ctx: Filedialog filter for *.vcf]
en: vCard Address Book File
km: ឯកសារ​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន vCard

en: Contact with uid '%1' not found.
km: រក​មិនឃើញ​ទំនាក់ទំនង​ជា​មួយ uid '%1' នោះ​ទេ ។

en: Unable to open vCard file '%1'.
km: មិនអាច​បើក​​ឯកសារ vCard '%1' បានទេ ។

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to vCard file.
km: ផ្លូវ​ទៅកាន់​ឯកសារ vCard ។

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
km: ឈ្មោះ​បង្ហាញ ។

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
km: កុំ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ទិន្នន័យ​កម្មវិធី​ខាងក្រោយ​ពិត ។

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
km: គ្រប់គ្រង​ឯកសារ​សម្រាប់​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ ។
