akonadi_vcarddir_resource - en to km translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Directory
km: ថត

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Directory Name
km: ឈ្មោះ​ថត

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Select the directory whose contents should be represented by this resource. If the directory does not exist, it will be created.
km: ជ្រើស​ថត​​គួរតែ​បង្ហាញ​មាតិកា​របស់​វា​ដោយ​ធនធាន​នេះ ។ ប្រសិន​បើ​មិនមាន​ថត​ទេ វា​នឹង​ត្រូវបាន​បង្កើត ។

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
km: សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
km: បាន​តែ​អាន

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the directory selected above. Read-only mode will be automatically enabled if you do not have write access to the directory.
km: ប្រសិន​បើ​បាន​បើក​របៀប​បាន​តែ​អាន នោះ​នឹង​គ្មាន​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ដែល​នឹង​ត្រូវបាន​សរសេរ​ទៅកាន់​ថត​ដែល​បាន​ជ្រើស​ខាង​លើ​ទេ ។ របៀប​បាន​តែ​អាន នឹង​ត្រូវបាន​បើក​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ ប្រសិន​បើ​អ្នក​មិន​មាន​សិទ្ធិ​សរសេរ​ទៅកាន់​ថត ។

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tuning
km: ការ​បើក

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: The options on this page allow you to change parameters that balance data safety and consistency against performance. In general you should be careful with changing anything here, the defaults are good enough in most cases.
km: ជម្រើស​នៅលើ​ទំព័រ​នេះ អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​ផ្លាស់ប្ដូរ​ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ​​ដែល​ធ្វើ​ឲ្យ​សុវត្ថិភាព​របស់​ទន្នន័យ​មាន​តុល្យភាព និង​ធ្វើ​ឲ្យ​ដំណើរការ​មាន​ស្ថេរភាព ។ ជាទូទៅ អ្នក​គួរតែ​ប្រយ័ត្ន​អំពី​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ ដូច្នេះ​ប្រើ​តាម​អ្វី​ដែល​បាន​កំណត់​ជា​លំនាំដើម​ទៅ​គឺ​គ្រប់គ្រាន់​ហើយ ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autosaveLabel)
en: Autosave delay:
km: ពន្យាពេល​ការ​រក្សាទុក​ស្វ័យប្រវត្តិ ៖

en: Contact with uid '%1' not found.
km: រក​មិនឃើញ​​ទំនាក់ទំនង​ជា​មួយ uid '%1' នោះ​ទេ ។

en: Trying to write to a read-only directory: '%1'
km: សរសេរ​ទៅកាន់​ថត​ដែល​បាន​តែ​អាន ៖ '%1'

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to vCard directory
km: ផ្លូវ​ទៅកាន់​ថត vCard

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
km: ចន្លោះ​ពេលវេលា​រក្សាទុក​ស្វ័យប្រវត្តិ (គិត​ជា​នាទី) ។

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
km: កុំ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ទិន្នន័យ​កម្មវិធី​ខាងក្រោយ​ពិត ។
