kdepim-runtime - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Failed to retrieve birthday calendar
lt: Nepavyko gauti gimtadienių kalendoriaus

en: Failed to parse birthday calendar
lt: Nepavyko išnagrinėti gimtadienių kalendoriaus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FacebookAgentSettingsWidget)
en: Configuration
lt: Konfigūracija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Account
lt: Paskyra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loginStatusLbl)
en: Login status: unknown
lt: Prisijungimo būsena: nežinoma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loginBtn)
en: Login with Facebook
lt: Prisijungti naudojant Facebook

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, logoutBtn)
en: Logout
lt: Atsijungti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Reminders
lt: Priminimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, attendingReminderChkBox)
en: Show reminders for events I'm attending
lt: Rodyti priminimus apie įvykius, kuriuose lankausi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, maybeAttendingReminderChkBox)
en: Show reminders for events I may be attending
lt: Rodyti priminimus apie įvykius, kuriuose, galbūt, lankysiuos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, notAttendingReminderChkBox)
en: Show reminders for events I'm not attending
lt: Rodyti priminimus apie įvykius, kuriuose nesilankysiu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, notRespondedReminderChkBox)
en: Show reminders for events I have not responded to
lt: Rodyti priminimus apie įvykius į kuriuos neatsakiau

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, birthdayReminderChkBox)
en: Show reminders for friends' birthdays
lt: Rodyti priminimus apie draugų gimtadienius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show event reminders
lt: Rodyti priminimus apie įvykius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: hour(s) before
lt: val. prieš tai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Show birthday reminders
lt: Rodyti gimtadienių priminimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: day(s) before
lt: d. prieš tai

en: Checking login status...
lt: Tikrinama prisijungimo būsena...

en: Not logged in
lt: Neprisijungta

en: Logged in as <b>%1</b>
lt: Prisijungta kaip <b>%1</b>

en: Invalid response from server: JSON parsing error
lt: Neteisingas atsakymas iš serverio: JSON nagrinėjimo klaida

en: Events I'm Attending
lt: Įvykiai, kuriuose lankausi

en: Events I'm not Attending
lt: Įvykiai, kuriuose nesilankau

en: Events I May Be Attending
lt: Įvykiai, kuriuose, galbūt, lankysiuos

en: Events I have not Responded To
lt: Įvykiai į kuriuos neatsakiau

en: Friends' Birthdays
lt: Draugų gimtadieniai

en: Failed to open KWallet
lt: Nepavyko atverti KWallet

en: Failed to obtain access token from Facebook
lt: Nepavyko gauti prieigos rakto iš Facebook
