akonadi_ical_resource - en to lt translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
lt: Kelias iki iCal failo.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
lt: Rodyti vardą.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
lt: Nekeisti dabartinių posistemės duomenų.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
lt: Stebėti failo pakeitimus.

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
lt: Laiko tarpas tarp Automatinio įrašymo (minutėmis).

en: Incidence with uid '%1' not found.
lt: Sutrikimų su uid „%1“ nerasta.

en: Calendar not loaded.
lt: Kalendorius neįkeltas.

en: Failed to save calendar file to %1
lt: Nepavyko išsaugoti kalendorių %1 faile

en: Unable to retrieve added item %1.
lt: Nepavyko pasiekti įkelto elemento %1.

en: Unable to retrieve modified item %1.
lt: Nepavyko pasiekti pakeisto elemento %1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filename:
lt: Failo pavadinimas:
