akonadi_imap_resource - en to lt translation catalogue (131 entries)

en: Cannot add IMAP folder '%1' for a non-existing parent folder '%2'.
lt: Nepavyko pridėti IMAP aplanko „%1“ nesamame viršaplankyje „%2“.

en: Failed to create the folder '%1' on the IMAP server.
lt: Nepavyko sukurti aplanko „%1“ IMAP serveryje.

en: Failed to subscribe to the folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
lt: Nepavyko prenumerata aplanke „%1“ IMAP serveryje. Jis dings, sekantį kartą, sinchronizuojant. Naudokite prenumeratos langą tam pataisyti.

en: Failed to write some annotations for '%1' on the IMAP server. %2
lt: Nepavyko parašyti anotacijos „%1“ IMAP serveryje. %2

en: Could not determine the UID for the newly created message on the server
lt: Nepavyko nustatyti UID naujai sukurtam laiškui serveryje

en: Cannot modify IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
lt: Negalima pakeisti IMAP aplanko „%1“, serveryje jo nėra.

en: ACLs for '%1' need to be retrieved from the IMAP server first. Skipping ACL change
lt: Pirmiausia reikia gauti „%1“ ACL iš IMAP serverio. Palikti ACL be pakeitimų.

en: Failed to rename the folder, restoring folder list.
lt: Aplanko pervadinimas nepavyko, atkurti aplankų sąrašą.

en: Failed to subscribe to the renamed folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
lt: Nepavyko prenumerata pervadintame aplanke „%1“ IMAP serveryje. Jis dings, sekantį kartą, sinchronizuojant. Naudokite prenumeratos langą tam pataisyti.

en: Failed to write some ACLs for '%1' on the IMAP server. %2
lt: Nepavyko įrašyti „%1“ ACL IMAP serveryje. %2

en: IMAP Account
lt: IMAP paskyra

note: i18n: ectx: label, entry (ImapServer), group (network)
en: IMAP server
lt: IMAP serveris

note: i18n: ectx: label, entry (ImapPort), group (network)
en: Defines the port the IMAP service is running on
lt: Nurodo ant kurio prievado veikia IMAP tarnyba

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (network)
en: Username
lt: Naudotojo vardas

note: i18n: ectx: label, entry (Safety), group (network)
en: Defines the encryption type to use
lt: Nurodo kokį šifravimo tipą naudoti

note: i18n: ectx: label, entry (Authentication), group (network)
en: Defines the authentication type to use
lt: Nurodo tapatumo nustatymo būdą

note: i18n: ectx: label, entry (SubscriptionEnabled), group (network)
en: Defines if the server side subscription is enabled
lt: Nurodo ar serverio pusėje leidžiama prenumerata

note: i18n: ectx: label, entry (DisconnectedModeEnabled), group (cache)
en: Defines if all the IMAP data should be cached locally all the time
lt: Nurodo ar visi IMAP duomenys turėtų būti lokalioje talpykloje visą laiką

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckEnabled), group (cache)
en: Defines if interval checking is enabled.
lt: Nurodo ar tikrinimas intervalais įjungtas.

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckTime), group (cache)
en: Check interval in minutes
lt: Tikrinimo intervalai minutėmis

note: i18n: ectx: label, entry (RetrieveMetadataOnFolderListing), group (cache)
en: Defines if the annotations, ACLs and quota information of mailboxes should
                 also be retrieved when the mailboxes get listed.
lt: Nurodo jei anotacijas, ACL ir  pašto dėžučių kvotos turi informaciją
                 arba atsiųs kai bus išvardytos pašto dėžutės.

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticExpungeEnabled), group (cache)
en: Defines if the expunge command is issued automatically, otherwise it should be
                 triggered manually through the D-Bus interface.
lt: Nurodo jei naikinimo komanda naudojama automatiškai, priešingu atveju ji turėtų būti
                 įjungta rankiniu būdu per D-Bus sąsają.

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollection), group (cache)
en: Define which folder is used for trash
lt: Nurodo aplanką naudojamą šiukšlinei

note: i18n: ectx: label, entry (UseDefaultIdentity), group (cache)
en: Define if account uses the default identity
lt: Nurodo ar paskyra naudoja numatytą tapatybę

note: i18n: ectx: label, entry (AccountIdentity), group (cache)
en: Identity account
lt: Tapatybės paskyra

note: i18n: ectx: label, entry (KnownMailBoxes), group (cache)
en: List of mailbox names reported by the server the last time
lt: Pašto dėžučių pavadinimų sąrašas gautas iš serverio paskutinį kartą

note: i18n: ectx: label, entry (IdleRidPath), group (idle)
en: RID path to the mailbox to watch for changes
lt: Pagalbinis kelias iki pašto dėžutės pakeitimams stebėti

note: i18n: ectx: label, entry (SieveSupport), group (siever)
en: Define if server supports sieve
lt: Nurodo ar serveris palaiko sieve

note: i18n: ectx: label, entry (SieveReuseConfig), group (siever)
en: Define if we reuse host and login configuration
lt: Nurodykite ar pakartotinai naudoti serverio bei registracijos nustatymus

note: i18n: ectx: label, entry (SievePort), group (siever)
en: Define sieve port
lt: Nurodykite sieve prievadą

note: i18n: ectx: label, entry (SieveAlternateUrl), group (siever)
en: Define alternate URL
lt: Nurodykite atsarginį URL

note: i18n: ectx: label, entry (SieveVacationFilename), group (siever)
en: Define default sieve vacation filename
lt: Nurodykite numatytą sieve

en: No server configured yet.
lt: Dar neparinktas serveris.

[ctx: @title:window]
en: Serverside Subscription
lt: Serverio pusės prenumerata

en: Connection established.
lt: Prisijungta.

en: Server is not available.
lt: Serveris nepasiekiamas.

[ctx: @info:status]
en: Adding item in '%1'
lt: Pridedamas  elementas į „%1“

[ctx: @info:status]
en: Updating item in '%1'
lt: Atnaujinamas elementas esantis „%1“

[ctx: @info:status]
en: Updating items
lt: Atnaujinami elementai

[ctx: @info:status]
en: Removing items
lt: Šalinami objektai

[ctx: @info:status]
en: Moving items from '%1' to '%2'
lt: Perkeliami elementai iš „%1“ į „%2“

[ctx: @info:status]
en: Retrieving folders
lt: Gaunami aplankai

[ctx: @info:status]
en: Retrieving extra folder information for '%1'
lt: Gaunama papildoma informacija elementui „%1“

[ctx: @info:status]
en: Creating folder '%1'
lt: Kuriamas aplankas „%1“

[ctx: @info:status]
en: Updating folder '%1'
lt: Atnaujinamas aplankas „%1“

[ctx: @info:status]
en: Removing folder '%1'
lt: Šalinamas aplankas „%1“

[ctx: @info:status]
en: Moving folder '%1' from '%2' to '%3'
lt: Perkeliamas aplankas „%1“ iš „%2“ į „%3“

[ctx: @info:status]
en: Searching...
lt: Ieškoma...

en: Cannot move IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
lt: Negalima perkelti IMAP aplanko „%1“, serveryje jo nėra.

en: Cannot move IMAP folder '%1' out of '%2', '%2' does not exist on the server.
lt: Negalima perkelti IMAP aplanko „%1“ iš „%2“, „%2“ serveryje nėra.

en: Cannot move IMAP folder '%1' to '%2', '%2' does not exist on the server.
lt: Negalima perkelti IMAP aplanko „%1“ į „%2“, „%2“ serveryje nėra.

en: Cannot move message, it does not exist on the server.
lt: Negalima perkelti laiško, serveryje jo nėra.

en: Cannot move message out of '%1', '%1' does not exist on the server.
lt: Negalima perkelti laiško iš „%1“, „%1“ serveryje jo nėra.

en: Cannot move message to '%1', '%1' does not exist on the server.
lt: Negalima perkelti laiško į „%1“, „%1“ serveryje jo nėra.

en: Failed to mark the message from '%1' for deletion on the IMAP server. It will reappear on next sync.
lt: Nepavyko pažymėti laiško „%1“ aplanke pašalinimui iš IMAP serverio. Jis vėl atsiras sekantį kartą, sinchronizuojant.

en: Failed to delete the folder, restoring folder list.
lt: Nepavyko pašalinti aplanko, atkuriamas aplankų sąrašas.

en: Connection lost
lt: Ryšys nutrūko

en: killed
lt: nutraukta

en: <p>Your access rights to folder <b>%1</b> have been restricted, it will no longer be possible to add messages to this folder.</p>
lt: <p>Prieigos teisės aplankui <b>%1</b> buvo apribotos, nebeįmanoma pridėti laiškų į šį aplanką.</p>

en: Access rights revoked
lt: Prieigos teisės atšauktos

en: Inbox
lt: Gauti laiškai

en: Shared Folders
lt: Bendri aplankai

[ctx: @info:status]
en: Fetching missing mail bodies in %3: %1/%2
lt: Atsiunčiami trūkstamas el. laiškų turinys į %3: %1/%2

en: Remote id is empty or invalid
lt: Nuotolinis id tuščias arba netinkamas

en: No message retrieved, server reply was empty.
lt: Laiškų negauta, serverio atsakymas buvo tuščias.

[ctx: @title:window Dialog title for dialog showing information about a server]
en: Server Info
lt: Serverio informacija

en: Could not connect to the IMAP-server %1.
    %2
lt: Prie %1 IMAP serverio prisijungti nepavyko.
    %2

en: Could not connect to the IMAP server.
    %1
lt: Nepavyko prisijungti prie IMAP serverio.
    %1

en: Disconnected from server during login.
lt: Atjungta nuo serverio seanso pradžios metu.

en: Could not create another extra connection to the IMAP-server %1.
lt: Sukurti papildomą jungtį su %1 IMAP serveriu nepavyko.

en: Could not read the password: user rejected wallet access
lt: Slaptažodžio perskaityti nepavyko: wallet nesuteikė naudotojui prieigos

en: Empty password
lt: Slaptažodis tuščias

en: You requested TLS/SSL to connect to %1, but your system does not seem to be set up for that.
lt: Jūs prašote TLS/SSL prisijungti prie %1, bet atrodo kad jūsų sistema tam neparuošta.

en: Could not connect to the IMAP-server.
    %1
lt: Nepavyko prisijungti prie IMAP serverio.
    %1

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server %1.
    %2
lt: Nepavyko patikrinti IMAP serverio %1 palaikymo galimybių.
    %2

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server.
    %1
lt: Nepavyko patikrinti  IMAP serverio palaikymo galimybių.
    %1

en: Cannot use the IMAP server %1, some mandatory capabilities are missing: %2. Please ask your sysadmin to upgrade the server.
lt: Negalima naudoti %1 IMAP serverio, trūksta kai kurių privalomų galimybių: %2.Kreipkitės į sistemos administratorių dėl serverio patobulinimo.

en: Account Settings
lt: IMAP paskyros nuostatos

[ctx: Input username/password manually and not store them]
en: Try Again
lt: Mėginti vėl

en: Please enter password for user '%1' on IMAP server '%2'.
lt: Įveskite naudotojo „%1“ slaptažodį „%2“ IMAP serveryje.

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Clear text
lt: Paprastas tekstas

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Anonymous
lt: Anonimas

en:  minute |  minutes
lt[0]:  minutė
lt[1]:  minutės
lt[2]:  minučių
lt[3]:  minutė

en: Identity:
lt: Tapatybė:

en: Could not access KWallet. If you want to store the password permanently then you have to activate it. If you do not want to use KWallet, check the box below, but note that you will be prompted for your password when needed.
lt: Nepavyko gauti prieigos prie KWallet. Jei norite išsaugoti slaptažodį visam laikui tada jūs turite ją įjungti. Jei KWallet naudoti nenorite, pažymėkite žymės langelį apačioje, tačiau atminkite, kad būsite raginami įvesti slaptažodį, kai jo reikės.

en: Do not use KWallet
lt: Nenaudoti KWallet

en: Unable to connect to the server, please verify the server address.
lt: Negalima prisijungti prie serverio, patikrinkite serverio adresą.

en: <qt><b>No security is supported. It is not recommended to connect to this server.</b></qt>
lt: <qt><b>Jokia apsauga nėra palaikoma. Tai nerekomenduojama jungimuisi prie šio serverio.</b></qt>

en: <qt><b>It is not possible to use this server.</b></qt>
lt: <qt><b>Neįmanoma naudoti šį serverį.</b></qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
lt: Bendri

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, accountInfoLabel)
en: Account Information
lt: Informacija apie paskyrą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Account Name:
lt: Paskyros pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Indicate the IMAP server. If you want to connect to a non-standard port for a specific encryption scheme, you can add ":port" to indicate that. For example: "imap.foo.com:144".
lt: Nurodykite IMAP serverį. Jei norite jungtis nestandartiniu prievadu dėl konkrečios šifravimo schemos, galite nurodyti „:prievadas“. Pvz. „imap.foo.com:144“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: I&MAP Server:
lt: I&MAP serveris:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: The username.
lt: Naudotojo vardas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Use&rname:
lt: Naudotojo &vardas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: The password.
lt: Slaptažodis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Password:
lt: Slaptažodis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, checkOptions)
en: Mail Checking Options
lt: Pašto tikrinimo parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableMailCheckBox)
en: Enable &interval mail checking
lt: Įgalinti pašto tikrinimą &intervalais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Check mail interval:
lt: Pašto tikrinimo intervalas:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Filtering
lt: Filtravimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, managesieveCheck)
en: Server supports Sieve
lt: Serveris palaiko Sieve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameConfigCheck)
en: Reuse host and login configuration
lt: Pakartotinas mazgo ir registracijos nustatymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Managesieve port:
lt: Sieve valdymo prievadas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Alternate Server:
lt: Alternatyvus serveris:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authentication)
en: Authentication
lt: Tapatumo nustatymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noAuthentification)
en: No authentication
lt: Be autentikacijos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customUserPassword)
en: &Username and Password
lt: Naudotojo &vardas ir slaptažodis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, imapUserPassword)
en: I&MAP Username and Password
lt: I&MAP naudotojo vardas ir slaptažodis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Authentication:
lt: Tapatumo nustatymas:

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: PLAIN
lt: Paprastas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
lt: Išsamiau

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: IMAP Settings
lt: IMAP parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, subscriptionEnabled)
en: Enable server-side subscriptions
lt: Įgalinti prenumeratą iš serverio pusės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, subscriptionButton)
en: Serverside Subscription...
lt: Serverio pusės prenumerata...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoExpungeCheck)
en: Automaticall&y compact folders (expunges deleted messages)
lt: Automatiškai glaudinti aplankus (Naikinant pašalintus laiškus)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Trash folder:
lt: Šiukšlinės aplankas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: Connection Settings
lt: Ryšio nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testButton)
en: Auto Detect
lt: Automatiškai aptikti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showServerInfo)
en: Server Info
lt: Serverio informacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Encryption:
lt: Šifravimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: None
lt: Joks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, imapInfo)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is safe IMAP over port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will operate on port 143 and switch to a secure connection directly after connecting;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">None</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will connect to port 143 but not switch to a secure connection. This setting is not recommended.</span></p></body></html>
lt: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> yra saugus IMAP ant 993 prievado;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> veikia ant 993 prievado ir persijungia į saugų ryšį iškart po prisijungimo;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">Joks</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> prisijungs prie 143 prievado bet nepersijungs į saugų ryšį. Ši nuostata nerekomenduojama.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Port:
lt: Prievadas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, testInfo)
en: Empty
lt: Tuščias

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
lt: Iš naujo įkelti sąrašą

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
lt: Įgalinti prenumeratą iš serverio pusės

[ctx: @label search for a subscription]
en: Search:
lt: Ieškoti:

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
lt: Tik užsakyti
