akonadi_maildir_resource - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: The selected path is empty.
lt: Parinktas kelias yra tuščias.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
lt: Parinktame kelyje yra galiojantis Maildir aplankas.

en: The selected path is a valid Maildir.
lt: Parinktas kelias yra galiojantis Maildir.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
lt: Parinkto kelio nėra, bus sukurtas naujas Maildir.

en: The selected path does not exist.
lt: Parinkto kelio nėra.

en: Cannot locate mail file %1.
lt: Nepavyksta nustatyti pašto failo %1.

en: Cannot open mail file %1.
lt: Nepavyksta atverti pašto failo %1.

en: Cannot write to mail file %1.
lt: Nepavysta rašyti į pašto failą %1.

en: Unusable configuration.
lt: Netinkamos parinktys.

en: Unable to fetch item: The maildir folder "%1" is not valid.
lt: Nepavyko gauti elemento: maildir aplankas „%1" negaliojantis.

en: Error: Unsupported type.
lt: Klaida: Nepalaikomas tipas.

en: Source folder is invalid: '%1'.
lt: Negaliojantis pradinis aplankas: „%1“.

en: Destination folder is invalid: '%1'.
lt: Netinkamas paskirties aplankas: „%1“.

en: Could not move message '%1' from '%2' to '%3'. The error was %4.
lt: Nepavyko perkelti laiško „%1“ iš „%2“ į „%3“. Klaida %4.

en: Failed to delete message: %1
lt: Nepavyko pašalinti žinutę: %1

en: Maildir '%1' for collection '%2' is invalid.
lt: Maildir „%1“ surinkimui „%2“ netinkamas.

en: Unable to rename maildir folder '%1'.
lt: Negalima pervadinti maildir aplanko „%1“.

en: Cannot move root maildir folder '%1'.
lt: Nepavyko perkelti šakninį maildir aplanką „%1“.

en: Unable to move maildir folder '%1' from '%2' to '%3'.
lt: Negalima perkelti maildir aplanko „%1“ iš „%2“ į  „%3“.

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
lt: Nepavyko pašalinti aukščiausio lygio maildir aplanką „%1“.

en: Failed to delete sub-folder '%1'.
lt: Nepavyko pašalinti poaplankio  „%1“.

en: Unable to create maildir '%1'.
lt: Negalima sukurti maildir „%1“.

en: No usable storage location configured.
lt: Parinkta vieta kaupimui netinkama.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to maildir
lt: Kelias iki maildir

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
lt: Kelias nurodo aplanką, kuriame yra maildir aplankai, o ne į patį maildir.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
lt: Nekeisti tikrųjų posistemės duomenų.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
lt: Pašto aplanko parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
lt: Parinkite aplanką su maildir informacija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
lt: Atverti tik skaitymo būsenoje
