akonadi_mbox_resource - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: (1 message marked for deletion) | (%1 messages marked for deletion)
lt[0]: (Šalinimui pažymėtas vienas laiškas)
lt[1]: (Šalinimui pažymėti %1 laiškai)
lt[2]: (Šalinimui pažymėta %1 laiškų)
lt[3]: (Šalinimui pažymėtas %1 laiškas)

en: Failed to fetch the collection.
lt: Nepavyko atsiųsti rinkinio.

en: Failed to load the mbox file
lt: Nepavyko įkelti mbox failo.

en: (Deleting 1 message) | (Deleting %1 messages)
lt[0]: (Šalinamas vienas laiškas)
lt[1]: (Šalinami %1 laiškai)
lt[2]: (Šalinama %1 laiškų)
lt[3]: (Šalinamas %1 laiškas)

en: Failed to compact the mbox file.
lt: Nepavyko suglaudinti mbox failą.

en: MBox file compacted.
lt: MBox failas suglaudintas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The only way to fully remove a mail from an mbox file is by removing it from the actual file. As this can be a rather expensive operation, the mbox resource keeps a list of deleted messages. Once in a while these messages are really removed from the file.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note:</span> The downside of this is that if the file is changed by another program, the list of deleted messages cannot be trusted any longer and deleted messages might reappear.</p></body></html>
lt: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Vienintelis būdas visiškai pašalinti laišką iš mbox failo yra jo pašalinimas iš faktinės bylos. Tai gali būti gana imli ištekliams operacija, mbox ištekliai išlaiko ištrintų laiškų sąrašą. Kartais šie laiškai yra tikrai pašalinami iš failo.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Pastaba:</span> Trūkumas yra toks, kad jei failas yra pakeistas kitos programos, ištrintų pranešimų sąrašu nebegalima pasitikėti, o ištrinti laiškai gali vėl atsirasti.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, compactButton)
en: &Compact now
lt: &Glaudinti dabar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, never)
en: &Never compact automatically
lt: &Niekada automatiškai neglaudinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, per_x_messages)
en: C&ompact every
lt: G&laudinti kiekvieną

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MessageCount)
en: msg
lt: Laiškas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, LockFilePage)
en: MBox Settings
lt: MBox nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Select a method to lock the mbox file when data is read from or written to the file.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note</span>: For some methods you might need to install additional software before they can be used.</p></body></html>
lt: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Pasirinkite mbox failo blokavimo būdą, kai duomenys yra skaitomi arba įrašomi į failą.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Pastaba</span>: Prieš naudojant kai kuriuos metodus gali reikėti įdiegti papildomą programinę įrangą.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, procmail)
en: Procmail loc&kfile
lt: Procmail blokavimo failas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mutt_dotlock)
en: &Mutt dotlock
lt: &Mutt blokavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mutt_dotlock_privileged)
en: M&utt dotlock privileged
lt: Mutt privilegijuotas blokavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, none)
en: Non&e
lt: Nieko

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Lockfile)
en: .lock
lt: .blokavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: None, the default configuration, should be safe in most cases.  However, if programs that do not make use of Akonadi are also accessing the configured mbox file, you will need to set an appropriate locking method. Note that if this is the case, the resource and the other programs must all use the same locking method.
lt: Numatytų nuostatų nebuvimas, turėtų būti saugus daugeliu atvejų. Tačiau, jei programos, kurios nesinaudoja Akonadi turi prieigą prie pasirinkto mbox failo, jums reikės nustatyti tinkamą blokavimo būdą. Dėmesio, šiuo atveju, visi ištekliai bei kitos programos privalo naudoti tą patį blokavimo būdą.

en: Compact frequency
lt: Glaudinimo dažnis

en: Lock method
lt: Blokavimo būdas

en: MBox not loaded.
lt: MBox neįkeltas.

en: Failed to read message with uid '%1'.
lt: Laiško su uid '%1' nepavyko perskaityti.

en: Only email messages can be added to the MBox resource.
lt: Į MBox išteklius įkelti galima tik el. paštas laiškus.

en: Mail message not added to the MBox.
lt: El. laiškas neįkeltas į  MBox.

en: Could not fetch the collection: %1
lt: Nepavyko atsiųsti rinkinio: %1

en: The MBox file was changed by another program. A copy of the new file was made and pending changes are appended to that copy. To prevent this from happening use locking and make sure that all programs accessing the mbox use the same locking method.
lt: MBox failas buvo pakeistas kitos programos. Padaryta nauja failo kopija ir pakeitimai bus įdėti į šią kopiją. Norėdami to išvengti naudokite blokavimą ir įsitikinkite, kad visos programos naudojančios mbox naudoja tą patį blokavimo metodą.

en: Failed to save mbox file to %1
lt: Nepavyko įrašyti mbox failo į %1

en: Failed to update the changed item because the old item could not be deleted Reason: %1
lt: Nepavyko atnaujinti pakeistą elementą kadangi senasis elementas nepašalintas Priežastis: %1

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to mbox file.
lt: Kelias iki mbox failo.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
lt: Rodyti vardą.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
lt: Nekeisti dabartinės posistemės duomenų.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
lt: Stebėti failo pokyčius.

note: i18n: ectx: label, entry (Lockfile), group (Locking)
en: Lockfile
lt: Blokavimo failas

note: i18n: ectx: label, entry (MessageCount), group (Compacting)
en: Number of deleted messages before a purge is started.
lt: Pašalintų laiškų kiekis iki valymo pradžios.
