akonadi_vcard_resource - en to lt translation catalogue (7 entries)

[ctx: Filedialog filter for *.vcf]
en: vCard Address Book File
lt: vCard adresų knygos failas

en: Contact with uid '%1' not found.
lt: Adresatas su uid „%1“ nerastas.

en: Unable to open vCard file '%1'.
lt: Nepavyko atverti vCard failo „%1“.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to vCard file.
lt: Kelias iki vCard failo.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
lt: Rodyti pavadinimą.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
lt: Nekeisti dabartinių posistemės duomenų.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
lt: Stebėti failo pakeitimus.
