akonadi_singlefile_resource - en to lt translation catalogue (17 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
lt: Prieigos teisės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
lt: Tik skaitymui

en: No file selected.
lt: Neparinktas failas.

[ctx: @info:status]
en: Ready
lt: Parengtas

en: Could not create file '%1'.
lt: Nepavyko sukurti failo „%1“.

en: Could not read file '%1'
lt: Nepavyko perskaityti failo „%1“.

en: Another download is still in progress.
lt: Kitas atsiuntimas vykdomas.

en: Another file upload is still in progress.
lt: Kitas failo išsiuntimas vykdomas.

en: Downloading remote file.
lt: Nutolusio failo atsiuntimas.

en: Trying to write to a read-only file: '%1'.
lt: Bandoma rašyti į tik skaitomą failą: „%1“.

en: No file specified.
lt: Nenurodytas failas.

en: A download is still in progress.
lt: Atsiuntimas vykdomas.

en: Uploading cached file to remote location.
lt: Išsiunčiama failas iš laikinos talpyklos į nutolusią vietą.

en: The file '%1' was changed on disk. As a precaution, a backup of its previous contents has been created at '%2'.
lt: Failas „%1“ buvo pakeistas diske. Siekiant išvengti duomenų praradimo, buvo sukurta pokyčių atsarginė kopija „%2“.

en: Could not load file '%1'.
lt: Nepavyko įkelti failo „%1“.

en: Could not save file '%1'.
lt: Nepavyko išsaugoti failo „%1“.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: File
lt: Failas
