akonadi_birthdays_resource - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: %v day | %v days
lt[0]: %v diena
lt[1]: %v dienos
lt[2]: %v dienų
lt[3]: %v diena

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reminder
lt: Priminimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableAlarm)
en: Set &reminder
lt: Nustatyti &priminimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Remind prior to event:
lt: &Priminti prieš įvykį:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Filter
lt: Filtras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FilterOnCategories)
en: &Filter by categories
lt: &Filtruoti pagal kategorijas

en: Birthdays & Anniversaries
lt: Gimtadieniai ir metinės

en: %1's birthday
lt: %1 švenčia gimtadienį

en: Birthday
lt: Gimtadienis

[ctx: insert names of both spouses]
en: %1's & %2's anniversary
lt: %1 ir %2 švenčia metines

[ctx: only one spouse in addressbook, insert the name]
en: %1's anniversary
lt: %1 švenčia metines

en: Anniversary
lt: Metinės
