akonadi_vcarddir_resource - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Contact with uid '%1' not found.
lt: Adresatas su uid „%1“ nerastas.

en: Trying to write to a read-only directory: '%1'
lt: Bandymas rašyti tik skaitomame aplanke: „%1“

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to vCard directory
lt: Kelias iki vCard aplanko

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
lt: Laiko tarpas tarp Automatinio įrašymo (minutėmis).

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
lt: Nekeisti dabartinių posistemės duomenų.
