akonadi_imap_resource - en to lv translation catalogue (100 entries)

en: Cannot add IMAP folder '%1' for a non-existing parent folder '%2'.
lv: Neizdevās pievienot IMAP mapi '%1' neesošai vecāka mapei '%2'.

en: Failed to subscribe to the folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
lv: Neizdevās pierakstīties uz mapi '%1' IMAP serverī. Tā atkal izzudīs nākamajā sinhronizācijas reizē. Lietojiet parakstīšanās dialoglogu, lai to novērstu

en: Failed to write some annotations for '%1' on the IMAP server. %2
lv: Neizdevās ierakstīt dažas '%1' anotācijas IMAP serverī. %2

en: Could not determine the UID for the newly created message on the server
lv: Neizdevās noteikt UID no jauna izveidotajam ziņojumam serverī

en: Cannot modify IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
lv: Neizdevās izmainīt IMAP mapi '%1', tā nepastāv uz servera.

en: ACLs for '%1' need to be retrieved from the IMAP server first. Skipping ACL change
lv: Vispirms nepieciešams ielādēt ACLus no IMAP servera priekš '%1'. Izlaiž ACL izmaiņas

en: Failed to rename the folder, restoring folder list.
lv: Neizdevās pārdēvēt mapi, atjauno mapju sarakstu.

en: Failed to subscribe to the renamed folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
lv: Neizdevās pierakstīties uz pārdēvēto mapi '%1' IMAP serverī. Tā atkal izzudīs nākamajā sinhronizācijas reizē. Lietojiet parakstīšanās dialoglogu, lai to novērstu

en: Failed to write some ACLs for '%1' on the IMAP server. %2
lv: Neizdevās ierakstīt IMAP serverī dažus ACLus priekš '%1'. %2

en: IMAP Account
lv: IMAP konts

note: i18n: ectx: label, entry (ImapServer), group (network)
en: IMAP server
lv: IMAP serveris

note: i18n: ectx: label, entry (ImapPort), group (network)
en: Defines the port the IMAP service is running on
lv: Nosaka portu, caur kuru darbosies IMAP serviss

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (network)
en: Username
lv: Lietotājvārds

note: i18n: ectx: label, entry (Safety), group (network)
en: Defines the encryption type to use
lv: Norāda izmantojamo šifrēšanas veidu

note: i18n: ectx: label, entry (Authentication), group (network)
en: Defines the authentication type to use
lv: Norāda izmantojamo pieteikšanās veidu

note: i18n: ectx: label, entry (SubscriptionEnabled), group (network)
en: Defines if the server side subscription is enabled
lv: Norāda, vai servera puses pierakstīšanās ir atbalstīta

note: i18n: ectx: label, entry (DisconnectedModeEnabled), group (cache)
en: Defines if all the IMAP data should be cached locally all the time
lv: Norāda vai visi IMAP dati tiks vienmēr lokāli kešoti

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckEnabled), group (cache)
en: Defines if interval checking is enabled.
lv: Nosaka, vai ir ieslēgta pārbaude ik pēc noteikta intervāla.

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckTime), group (cache)
en: Check interval in minutes
lv: Pārbaudes intervāls minūtēs

note: i18n: ectx: label, entry (RetrieveMetadataOnFolderListing), group (cache)
en: Defines if the annotations, ACLs and quota information of mailboxes should
                 also be retrieved when the mailboxes get listed.
lv: Norāda vai ielādēt anotāciju, ACL un kvotu informāciju no servera
                 kopā ar pasta mapju saturu.

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticExpungeEnabled), group (cache)
en: Defines if the expunge command is issued automatically, otherwise it should be
                 triggered manually through the D-Bus interface.
lv: Norāda vai automātiski nosūtīt izdzēšanas komandu, pretējā gadījumā to vajadzētu
                  darīt pašrocīgi no D-Bus saskarnes.

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollection), group (cache)
en: Define which folder is used for trash
lv: Nosaka, kura mape tiek izmantota kā miskaste

note: i18n: ectx: label, entry (UseDefaultIdentity), group (cache)
en: Define if account uses the default identity
lv: Nosaka, vai konts izmanto noklusēto identitāti

note: i18n: ectx: label, entry (AccountIdentity), group (cache)
en: Identity account
lv: Identitātes konts

note: i18n: ectx: label, entry (KnownMailBoxes), group (cache)
en: List of mailbox names reported by the server the last time
lv: Servera iepriekšējā reizē ziņotais pastkastu nosaukumu saraksts

note: i18n: ectx: label, entry (IdleRidPath), group (idle)
en: RID path to the mailbox to watch for changes
lv: RID ceļš uz pastkasti, kurā novērot izmaiņas

note: i18n: ectx: label, entry (SieveSupport), group (siever)
en: Define if server supports sieve
lv: Nosaka, vai serveris atbalsta Sieve

note: i18n: ectx: label, entry (SieveReuseConfig), group (siever)
en: Define if we reuse host and login configuration
lv: Nosaka, vai atkārtoti izmantot saimniekdatora un pieteikšanās konfigurāciju

note: i18n: ectx: label, entry (SievePort), group (siever)
en: Define sieve port
lv: Nosaka 'sieve' portu

note: i18n: ectx: label, entry (SieveAlternateUrl), group (siever)
en: Define alternate URL
lv: Nosaka alternatīvo URL

note: i18n: ectx: label, entry (SieveVacationFilename), group (siever)
en: Define default sieve vacation filename
lv: Nosaka noklusēto sieve vacation faila nosaukumu

en: No server configured yet.
lv: Nav konfigurēts neviens serveris.

en: Connection established.
lv: Savienojums izveidots.

en: Cannot move IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
lv: Neizdevās pārvietot IMAP mapi '%1'. Tā nepastāv uz servera.

en: Cannot move IMAP folder '%1' out of '%2', '%2' does not exist on the server.
lv: Neizdevās pārvietot IMAP mapi '%1' ārā no '%2'. '%2' nepastāv uz servera.

en: Cannot move IMAP folder '%1' to '%2', '%2' does not exist on the server.
lv: Neizdevās pārvietot IMAP mapi '%1' iekšā uz '%2'. '%2' nepastāv uz servera.

en: Cannot move message, it does not exist on the server.
lv: Neizdevās pārvietot vēstuli, tā neeksistē uz servera.

en: Cannot move message out of '%1', '%1' does not exist on the server.
lv: Neizdevās pārvietot vēstuli no '%1', '%1' nepastāv uz servera.

en: Cannot move message to '%1', '%1' does not exist on the server.
lv: Neizdevās pārvietot vēstuli uz '%1', '%1' nepastāv uz servera.

en: Failed to mark the message from '%1' for deletion on the IMAP server. It will reappear on next sync.
lv: Neizdevās atzīmēt vēstuli no '%1' dzēšanai IMAP serverī. Tā atkal parādīsies nākamreiz sinhronizējoties.

en: Failed to delete the folder, restoring folder list.
lv: Neizdevās nodzēst mapi, atjauno mapju sarakstu.

en: Failed to find the folder to be deleted, restoring folder list.
lv: Neizdevās atrast dzēšamo mapi, atjauno mapju sarakstu.

en: Connection lost
lv: Savienojums zaudēts

en: <p>Your access rights to folder <b>%1</b> have been restricted, it will no longer be possible to add messages to this folder.</p>
lv: <p>Jūsu pieejas tiesības mapei <b>%1</b> tiek ierobežotas, vairs nebūs iespējams pievienot ziņojumus šajai mapei.</p>

en: Access rights revoked
lv: Pieejas tiesības anulētas

en: Inbox
lv: Ienākošās

en: Shared Folders
lv: Koplietošanas mapes

en: No message retrieved, server reply was empty.
lv: Nav saņemta neviena vēstule, servera atbilde ir tukša.

en: Could not connect to the IMAP-server %1.
    %2
lv: Neizdevās pieslēgties IMAP serverim %1.
    %2

en: Disconnected from server during login.
lv: Atvienojās no servera pieteikšanās laikā.

en: Could not create another extra connection to the IMAP-server %1.
lv: Neizdevās izveidot vēl vienu papildu savienojumu ar IMAP serveri %1.

en: Could not read the password: user rejected wallet access
lv: Neizdevās nolasīt paroli: lietotājs liedza piekļuvi makam

en: Empty password
lv: Tukša parole

en: You requested TLS/SSL to connect to %1, but your system does not seem to be set up for that.
lv: Jūs pieprasījāt TLS/SSL pieslēgumu %1, bet jūsu sistēma, šķiet, tam nav sagatavota.

en: Could not connect to the IMAP-server.
    %1
lv: Neizdevās pieslēgties IMAP serverim.
    %1

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server %1.
    %2
lv: Neizdevās noteikt IMAP servera %1 atbalstītās iespējas.
    %2

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server.
    %1
lv: Neizdevās noteikt IMAP servera atbalstītās iespējas.
    %1

en: Cannot use the IMAP server %1, some mandatory capabilities are missing: %2. Please ask your sysadmin to upgrade the server.
lv: Neizdevās izmantot serveri IMAP %1, dažas nepieciešamās funkcijas nav atbalstītas: %2. Lūdzu, sazinieties ar sistēmas administratoru par servera uzlabošanu.

en: Account Settings
lv: Konta iestatījumi

[ctx: Input username/password manually and not store them]
en: Try Again
lv: Mēģināt velreiz

en: Please enter password for user '%1' on IMAP server '%2'.
lv: Lūdzu, ievadiet paroli lietotājam '%1' IMAP serverī '%2'.

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Clear text
lv: Atklāts teksts

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Anonymous
lv: Anonīms

en:  minute |  minutes
lv[0]:  minūte
lv[1]:  minūtes
lv[2]:  minūšu

en: Identity:
lv: Identitāte:

en: Could not access KWallet. If you want to store the password permanently then you have to activate it. If you do not want to use KWallet, check the box below, but note that you will be prompted for your password when needed.
lv: Neizdevās piekļūt KWallet. Ja vēlaties saglabāt paroli, lūdzu, aktivizējiet to. Ja nevēlaties izmantot KWallet, atzīmējiet to zemāk, taču tad parole tiks prasīta ikreiz, kad tā būs vajadzīga.

en: Do not use KWallet
lv: Neizmantot KWallet

en: Unable to connect to the server, please verify the server address.
lv: Neizdevās pieslēgties serverim, lūdzu, pārbaudiet servera adresi.

en: <qt><b>No security is supported. It is not recommended to connect to this server.</b></qt>
lv: <qt><b>Nav atrasti nekādi drošības līdzekļi, tādēļ nav ieteicams pieslēgties šim serverim.</b></qt>

en: <qt><b>It is not possible to use this server.</b></qt>
lv: <qt><b>Nav iespējams izmantot šo serveri.</b></qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
lv: Vispārīgi

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, accountInfoLabel)
en: Account Information
lv: Konta informācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Account Name:
lv: Konta nosaukums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Indicate the IMAP server. If you want to connect to a non-standard port for a specific encryption scheme, you can add ":port" to indicate that. For example: "imap.foo.com:144".
lv: Norādiet IMAP serveri. Ja specifiskai šifrēšanas metodei vēlaties izmantot nestandarta portu, varat to norādīt, pievienojot ":port", piemēram: "imap.foo.com:144".

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: The username.
lv: Lietotājvārds.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: The password.
lv: Parole.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Password:
lv: Parole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, checkOptions)
en: Mail Checking Options
lv: Pasta pārbaudes opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableMailCheckBox)
en: Enable &interval mail checking
lv: &Ieslēgt pasta pārbaudi ik pēc noteikta intervāla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Check mail interval:
lv: Pasta pārbaudes intervāls:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Filtering
lv: Filtrēšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, managesieveCheck)
en: Server supports Sieve
lv: Serveris atbalsta Sieve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameConfigCheck)
en: Reuse host and login configuration
lv: Atkārtoti izmantot saimniekdatora un pieteikšanās konfigurāciju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Managesieve port:
lv: Managesieve ports:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Username:
lv: Lietotājvārds:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Authentication:
lv: Autentifikācija:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
lv: Paplašināti

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: IMAP Settings
lv: IMAP iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, subscriptionEnabled)
en: Enable server-side subscriptions
lv: Ieslēgt servera puses pierakstīšanos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, subscriptionButton)
en: Serverside Subscription...
lv: Servera puses pierakstīšanās...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoExpungeCheck)
en: Automaticall&y compact folders (expunges deleted messages)
lv: A&utomātiski samazināt mapes (izņem dzēstos ziņojumus)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Trash folder:
lv: Miskastes mape:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: Connection Settings
lv: Savienojuma iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testButton)
en: Auto Detect
lv: Noteikt automātiski

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showServerInfo)
en: Server Info
lv: Servera informācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Encryption:
lv: Šifrēšana:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: None
lv: Nav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, imapInfo)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is safe IMAP over port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will operate on port 143 and switch to a secure connection directly after connecting;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">None</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will connect to port 143 but not switch to a secure connection. This setting is not recommended.</span></p></body></html>
lv: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> ir drošs IMAP caur portu 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> darbosies caur portu 143 un pārslēgsies uz drošu savienojumu uzreiz pēc pievienošanās;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">Nav</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> pievienosies portam 143, bet nepārslēgsies uz drošu savienojumu. Šis iestatījums nav ieteicams.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Port:
lv: Ports:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, testInfo)
en: Empty
lv: Tukšs
