akonadi_ical_resource - en to lv translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
lv: Ceļš uz iCal failu.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
lv: Attēlojamais vārds.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
lv: Nemainīt aizmugures datus.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
lv: Vērot izmaiņas failā.

en: Incidence with uid '%1' not found.
lv: Notikums ar UID '%1' nav atrasts.

en: Calendar not loaded.
lv: Kalendārs nav ielādēts.

en: Failed to save calendar file to %1
lv: Neizdevās saglabāt kalendāru failā '%1'

en: Unable to retrieve added item %1.
lv: Nevar atlasīt pievienoto ierakstu %1.

en: Unable to retrieve modified item %1.
lv: Nevar atlasīt laboto ierakstu %1.
