akonadi_birthdays_resource - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: %v day | %v days
lv[0]: %v diena
lv[1]: %v dienas
lv[2]: %v dienu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reminder
lv: Atgādinājums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableAlarm)
en: Set &reminder
lv: Uzlikt &atgādinājumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Remind prior to event:
lv: A&tgādināt pirms notikuma:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Filter
lv: Filtrs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FilterOnCategories)
en: &Filter by categories
lv: At&lasīt pēc kategorijas

en: Birthdays & Anniversaries
lv: Dzimšanas dienas & gadadienas

en: %1's birthday
lv: %1 svin dzimšanas dienu

en: Birthday
lv: Dzimšanas diena

[ctx: insert names of both spouses]
en: %1's & %2's anniversary
lv: %1 un %2 svin gadadienu

[ctx: only one spouse in addressbook, insert the name]
en: %1's anniversary
lv: %1 svin gadadienu

en: Anniversary
lv: Gadadiena
