kdepim-runtime - en to lv translation catalogue (27 entries)

[ctx: Percent value; %p is the value, % is the percent sign]
en: %p%
lv: %p %

en: Creating instance of type %1
lv: Izveido instanci ar tipu „%1“

en: Missing Identifier
lv: Trūkst identifikatora

en: Failed to start migration because migrator is not ready
lv: Neizdevās uzsākt migrāciju, jo migrācijas programma nav sagatavota

en: Starting migration…
lv: Sāk migrāciju…

en: Migration complete
lv: Migrācijas ir pabeigta

en: Migration aborted
lv: Migrācija ir atcelta

en: Migration failed
lv: Migrācija neizdevās

en: Migration paused
lv: Migrācija ir pauzēta

en: This migration has already been started once but was aborted
lv: Šī migrācija jau tika uzsākta, bet pēc tam — atcelta

[ctx: @info:status]
en: Not started
lv: Nav uzsākta

[ctx: @info:status]
en: Running…
lv: Darbojas…

[ctx: @info:status]
en: Complete
lv: Pabeigta

[ctx: @info:status]
en: Aborted
lv: Atcelta

[ctx: @info:status]
en: Paused
lv: Pauzēta

[ctx: @info:status]
en: Needs Update
lv: Prasa atjaunināšanu

[ctx: @info:status]
en: Failed
lv: Neizdevās

[ctx: Name of the GID Migrator (intended for advanced users).]
en: GID Migrator: %1
lv: GID migrācijas programma: %1

en: Ensures that all items with the mimetype %1 have a GID if a GID extractor is available.
lv: Nodrošina, ka visiem vienumiem ar MIME tipu %1 ir GID, ja ir pieejams GID izvilcējs.

en: Migration failed: %1
lv: Migrācijas neizdevās: %1

en: GID Migration Tool
lv: GID migrācijas rīks

en: Migration of Akonadi Items to support GID
lv: „Akonadi“ vienumu migrācija, lai atbalstītu GID

en: (c) 2013-2022 the Akonadi developers
lv: (c) 2013—2022 „Akonadi“ izstrādātāji

en: Author
lv: Autors

[ctx: @info:shell]
en: Show reporting dialog
lv: Rādīt ziņošanas lodziņu

[ctx: @info:shell]
en: Show report only if changes were made
lv: Rādīt ziņojumu tikai tad, ja ir veiktas izmaiņas

[ctx: @info:shell]
en: MIME type to migrate
lv: Migrējamais MIME tips
