akonadi_imap_resource - en to lv translation catalogue (167 entries)

en: Cannot add IMAP folder '%1' for a non-existing parent folder '%2'.
lv: Neizdevās pievienot IMAP mapi „%1“ neesošai vecāka mapei „%2“.

en: Failed to create the folder '%1' on the IMAP server.
lv: Neizdevās IMAP serverī izveidot mapi „%1“.

en: Failed to subscribe to the folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
lv: Neizdevās abonēt IMAP serverī esošo mapi „%1“. Tā atkal izzudīs nākamajā sinhronizācijas reizē. Lietojiet abonēšanas lodziņu, lai to novērstu

en: Failed to write some annotations for '%1' on the IMAP server. %2
lv: Neizdevās IMAP serverī ierakstīt dažas „%1“ anotācijas. %2

en: Could not determine the UID for the newly created message on the server
lv: Neizdevās noteikt UID serverī no jauna izveidotajam ziņojumam

en: Cannot modify IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
lv: Neizdevās izmainīt IMAP mapi „%1“ — tā serverī nepastāv.

en: ACLs for '%1' need to be retrieved from the IMAP server first. Skipping ACL change
lv: Vispirms nepieciešams no IMAP servera ielādēt „%1“ nepieciešamos „ACL“. Izlaiž ACL izmaiņas

en: Failed to rename the folder, restoring folder list.
lv: Neizdevās pārdēvēt mapi, atjauno mapju sarakstu.

en: Failed to subscribe to the renamed folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
lv: Neizdevās abonēt IMAP serverī pārdēvēto mapi „%1“. Tā atkal izzudīs nākamajā sinhronizācijas reizē. Lietojiet abonēšanas lodziņu, lai to novērstu

en: Failed to write some ACLs for '%1' on the IMAP server. %2
lv: Neizdevās ierakstīt IMAP serverī dažus „%1“ vajadzīgos ACL. %2

en: IMAP Account
lv: IMAP konts

note: i18n: ectx: label, entry (ImapServer), group (network)
en: IMAP server
lv: IMAP serveris

note: i18n: ectx: label, entry (ImapPort), group (network)
en: Defines the port the IMAP service is running on
lv: Nosaka portu, caur kuru darbosies IMAP serviss

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (network)
en: Username
lv: Lietotājvārds

note: i18n: ectx: label, entry (Safety), group (network)
en: Defines the encryption type to use
lv: Norāda izmantojamo šifrēšanas veidu

note: i18n: ectx: label, entry (OverrideEncryption), group (network)
en: Override configured encryption mode
lv: Pārrakstīt konfigurēto šifrēšanas režīmu

note: i18n: ectx: label, entry (Authentication), group (network)
en: Defines the authentication type to use
lv: Norāda izmantojamo ierakstīšanās veidu

note: i18n: ectx: label, entry (SubscriptionEnabled), group (network)
en: Defines if the server side subscription is enabled
lv: Norāda, vai ir atbalstīta servera puses abonēšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useProxyCheck) i18n: ectx: label, entry (UseProxy), group (network)
en: Connect using the system proxy settings
lv: Savienoties, izmantojot sistēmas starpniekservera iestatījumus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseProxy), group (network)
en: If checked, the system proxy settings will be used to connect to the mail server.
lv: Ja atzīmēts, lai savienotos ar e-pasta serveri, dators izmantos sistēmas starpniekservera iestatījumus.

note: i18n: ectx: label, entry (DisconnectedModeEnabled), group (cache)
en: Defines if all the IMAP data should be cached locally all the time
lv: Nosaka, vai vienmēr veidot lokālu kešatmiņu ar visiem IMAP datiem

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckEnabled), group (cache)
en: Defines if interval checking is enabled.
lv: Nosaka, vai ir ieslēgta pārbaude ik pēc noteikta intervāla.

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckTime), group (cache)
en: Check interval in minutes
lv: Pārbaudes intervāls minūtēs

note: i18n: ectx: label, entry (RetrieveMetadataOnFolderListing), group (cache)
en: Defines if the annotations, ACLs and quota information of mailboxes should
                 also be retrieved when the mailboxes get listed.
lv: Norāda vai no servera ielādēt anotāciju, ACL un kvotu informāciju
                 kopā ar pasta mapju saturu.

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticExpungeEnabled), group (cache)
en: Defines if the expunge command is issued automatically, otherwise it should be
                 triggered manually through the D-Bus interface.
lv: Norāda vai automātiski nosūtīt dzēšanas komandu. Pretējā gadījumā to vajadzētu
                  darīt pašrocīgi no „D-Bus“ saskarnes.

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollection), group (cache)
en: Define which folder is used for trash
lv: Nosaka, kuru mapi izmantos kā atkritni

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollectionMigrated), group (cache)
en: Define if the trash collection received the special attribute
lv: Nosaka, vai dzēsto vienumu uzkrāšana saņem īpašu atribūtu.

note: i18n: ectx: label, entry (UseDefaultIdentity), group (cache)
en: Define if account uses the default identity
lv: Nosaka, vai konts izmanto noklusēto identitāti

note: i18n: ectx: label, entry (AccountIdentity), group (cache)
en: Identity account
lv: Identitātes konts

note: i18n: ectx: label, entry (KnownMailBoxes), group (cache)
en: List of mailbox names reported by the server the last time
lv: Servera iepriekšējā reizē ziņotais pastkastu nosaukumu saraksts

note: i18n: ectx: label, entry (IdleRidPath), group (idle)
en: RID path to the mailbox to watch for changes
lv: RID ceļš uz pastkasti, kurā pārraudzīt izmaiņas

note: i18n: ectx: label, entry (SieveSupport), group (siever)
en: Define if server supports sieve
lv: Nosaka, vai serveris atbalsta „Sieve“

note: i18n: ectx: label, entry (SieveReuseConfig), group (siever)
en: Define if we reuse host and login configuration
lv: Nosaka, vai atkārtoti izmantot saimniekdatora un ierakstīšanās konfigurāciju

note: i18n: ectx: label, entry (SievePort), group (siever)
en: Define sieve port
lv: Nosaka „Sieve“ portu

note: i18n: ectx: label, entry (SieveAlternateUrl), group (siever)
en: Define alternate URL
lv: Nosaka alternatīvo URL

note: i18n: ectx: label, entry (AlternateAuthentication), group (siever)
en: Defines the authentication type to use for alternate server
lv: Nosaka alternatīvajam serverim izmantojamo autentifikācijas tipu

note: i18n: ectx: label, entry (SieveVacationFilename), group (siever)
en: Define default sieve vacation filename
lv: Nosaka noklusējuma „sieve vacation“ datnes nosaukumu

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomUsername), group (siever)
en: Define username used from custom server sieve url
lv: Nosaka ar pielāgoto servera „sieve“ URL lietojamo lietotājvārdu

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomAuthentification), group (siever)
en: Defines the type of identification used by custom sieve server
lv: Nosaka identifikācijas tipu, ko lietot ar pielāgoto „sieve“ serveri

note: i18n: ectx: label, entry (ActivitiesEnabled), group (Activities)
en: Whether the activities support of the agent is enabled
lv: Vai aģenta aktivitāšu atbalsts ir ieslēgts

note: i18n: ectx: label, entry (Activities), group (Activities)
en: The activities of the agent
lv: Aģenta aktivitātes

en: No server configured yet.
lv: Nav konfigurēts neviens serveris.

en: Connection established.
lv: Savienojums ir izveidots.

en: Server is not available.
lv: Serveris nav pieejams.

[ctx: @info:status]
en: Adding item in '%1'
lv: Pievieno vienumu pie „%1“

[ctx: @info:status]
en: Updating item in '%1'
lv: Atjaunina vienumu, kas atrodas „%1“

[ctx: @info:status]
en: Updating items
lv: Atjaunina vienumus

[ctx: @info:status]
en: Removing items
lv: Noņem vienumus

[ctx: @info:status]
en: Moving items from '%1' to '%2'
lv: Pārvieto vienumu no „%1“ uz „%2“

[ctx: @info:status]
en: Retrieving folders
lv: Izgūst mapes

[ctx: @info:status]
en: Retrieving extra folder information for '%1'
lv: Izūst „%1“ papildu mapes informāciju

[ctx: @info:status]
en: Creating folder '%1'
lv: Izveido mapi „%1“

[ctx: @info:status]
en: Updating folder '%1'
lv: Atjaunina mapi „%1“

[ctx: @info:status]
en: Removing folder '%1'
lv: Noņem mapi „%1“

[ctx: @info:status]
en: Moving folder '%1' from '%2' to '%3'
lv: Pārvieto mapi „%1“ no „%2“ uz „%3“

[ctx: @info:status]
en: Searching…
lv: Meklē…

en: Cannot move IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
lv: Neizdevās pārvietot IMAP mapi „%1“. Tā serverī neatrodas.

en: Cannot move IMAP folder '%1' out of '%2', '%2' does not exist on the server.
lv: Neizdevās pārvietot IMAP mapi „%1“ no „%2“. „%2“ serverī neatrodas.

en: Cannot move IMAP folder '%1' to '%2', '%2' does not exist on the server.
lv: Neizdevās pārvietot IMAP mapi „%1“ uz „%2“. „%2“ serverī neatrodas.

en: Cannot move message, it does not exist on the server.
lv: Neizdevās pārvietot vēstuli, jo tās serverī nav.

en: Cannot move message out of '%1', '%1' does not exist on the server.
lv: Neizdevās pārvietot vēstuli no „%1“, jo „%1“ serverī nav.

en: Cannot move message to '%1', '%1' does not exist on the server.
lv: Neizdevās pārvietot vēstuli uz „%1“, jo „%1“ serverī nav.

en: Failed to move item, it has no message payload. Remote id: %1
lv: Neizdevās pārvietot vienumu, jo tam nav vēstules satura. Attālais ID: %1

en: Failed to mark the message from '%1' for deletion on the IMAP server. It will reappear on next sync.
lv: Neizdevās dzēšanai no IMAP servera atzīmēt vēstuli no „%1“. Tā atkal parādīsies, nākamreiz sinhronizējoties.

[ctx: @status]
en: Failed to read password from keychain.
lv: Neizdevās no atslēgu saišķa nolasīt paroli.

en: Failed to delete the folder, restoring folder list.
lv: Neizdevās dzēst mapi. Atjauno mapju sarakstu.

en: Failed to find the folder to be deleted, restoring folder list.
lv: Neizdevās atrast dzēšamo mapi. Atjauno mapju sarakstu.

en: Restarting item retrieval.
lv: Pārstartē vienumu izgūšanu.

en: Unable to connect to the IMAP server.
lv: Neizdevās savienoties ar IMAP serveri.

en: Connection lost
lv: Savienojums zaudēts

en: killed
lv: nobeigts

en: <p>Your access rights to folder <b>%1</b> have been restricted, it will no longer be possible to add messages to this folder.</p>
lv: <p>Jūsu pieejas tiesības mapei <b>%1</b> ir ierobežotas. Pievienot vēstules šai mapei vairs nebūs iespējams.</p>

en: Access rights revoked
lv: Pieejas tiesības ir anulētas

en: Inbox
lv: Ienākošās

en: Shared Folders
lv: Koplietošanas mapes

[ctx: @info:status]
en: Fetching missing mail bodies in %3: %1/%2
lv: Iegūst „%3“ trūkstošo vēstuļu saturu: %1/%2

en: Remote id is empty or invalid
lv: Attālais ID ir tukšs vai nederīgs

en: No message retrieved, failed to read the message.
lv: Nav saņemta neviens vēstule, neizdevās vēstuli nolasīt.

en: No message retrieved, server reply was empty.
lv: Nav saņemta neviena vēstule, servera atbilde ir tukša.

en: Invalid search
lv: Nederīga meklēšana

[ctx: @title:window Dialog title for dialog showing information about a server]
en: Server Info
lv: Servera informācija

[ctx: @info:status]
en: Error while getting server capabilities: %1
lv: Kļūda, iegūstot informāciju par servera spējām: %1

en: Resource not synchronized yet.
lv: Resurss vēl nav sinhronizēts.

en: Could not connect to the IMAP-server %1.
    %2
lv: Neizdevās savienoties ar IMAP serveri „%1“.
    %2

en: Could not connect to the IMAP server.
    %1
lv: Neizdevās savienoties ar IMAP serveri.
    %1

en: Disconnected from server during login.
lv: Atvienojās no servera ierakstīšanās laikā.

en: Could not create another extra connection to the IMAP-server %1.
lv: Neizdevās izveidot vēl vienu papildu savienojumu ar IMAP serveri „%1“.

en: Could not read the password: user rejected wallet access
lv: Neizdevās nolasīt paroli: lietotājs liedza piekļuvi makam

en: Empty password
lv: Tukša parole

en: You requested TLS/SSL to connect to %1, but your system does not seem to be set up for that.
lv: Jūs pieprasījāt TLS/SSL savienojumu ar „%1“, bet izskatās, ka jūsu sistēma tam nav sagatavota.

en: Could not connect to the IMAP-server.
    %1
lv: Neizdevās savienoties ar IMAP serveri.
    %1

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server %1.
    %2
lv: Neizdevās noteikt IMAP servera „%1“ atbalstītās iespējas.
    %2

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server.
    %1
lv: Neizdevās noteikt IMAP servera atbalstītās iespējas.
    %1

en: Cannot use the IMAP server %1, some mandatory capabilities are missing: %2. Please ask your sysadmin to upgrade the server.
lv: Nevar izmantot IMAP serveri „%1“. Tam trūkst dažas nepieciešamās funkcijas: %2. Lūdziet servera administratoram severi uzlabot.

en: Disconnected during login.
lv: Atvienojās ierakstīšanās laikā.

[ctx: @info:status]
en: Password not found for %1 IMAP account
lv: „%1“ IMAP kontam nav atrasta parole

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when retrieving the IMAP password from the system keychain: "%1"
lv: Kļūda, no sistēmas atslēgu saišķa izgūstot IMAP paroli: „%1“

[ctx: @info:status]
en: Password not found for %1 sieve account
lv: Nav atrasta parole „%1“ „Sieve“ kontam

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when retrieving the sieve password from the system keychain: "%1"
lv: Kļūda, no sistēmas atslēgu saišķa izgūstot „Sieve“ paroli: „%1“

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when saving the sieve password in the system keychain: "%1"
lv: Kļūda, no sistēmas atslēgu saišķa saglabājot „Sieve“ paroli: „%1“

[ctx: @info:status]
en: An error occurred when saving the IMAP password in the system keychain: "%1"
lv: Kļūda, sistēmas atslēgu saišķī saglabājot IMAP paroli: „%1“

[ctx: @title]
en: Problem with %1 IMAP account
lv: Konstatēta problēma ar „%1“ IMAP kontu

[ctx: @title]
en: An IMAP e-mail account needs your attention.
lv: IMAP e-pasta kontam nepieciešama jūsu uzmanība.

en: The IMAP server refused the supplied username and password.
    Do you want to try again, or open the settings?
    
    %1
lv: IMAP serveris ir noraidījis sniegto lietotājvārdu un paroli.
    Vai vēlaties mēģināt vēlreiz, vai arī atvērt iestatījumus?
    
    %1

en: The IMAP server for account %1 refused the supplied username and password.
    Do you want to try again, or open the settings?
    
    %2
lv: IMAP serveris ir noraidījis kontam „%1“ sniegto lietotājvārdu un paroli.
    Vai vēlaties mēģināt vēlreiz, vai arī atvērt iestatījumus?
    
    %2

[ctx: @action:button]
en: Try again
lv: Mēģināt vēlreiz

[ctx: @action:button]
en: Open settings
lv: Atvērt iestatījumus

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Clear text
lv: Atklāts teksts

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Anonymous
lv: Anonīms

en: Archive Folder
lv: Arhīva mape

[ctx: Percent value; %p is the value, % is the percent sign]
en: %p%
lv: %p %

en: %v minute | %v minutes
lv[0]: %v minūte
lv[1]: %v minūtes
lv[2]: %v minūšu

en: Identity:
lv: Identitāte:

en: Activities
lv: Aktivitātes

en: You have changed the address of the server. Even if this is the same server as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
lv: Jūs mainījāt servera adresi. Pat tad, ja tas ir tas pats serveris, kas bija iepriekš, jums vajadzēs no jauna lejupielādēt visas šī konta e-pasta vēstules. Vai vēlaties turpināt?

[ctx: @title:window]
en: Server address change
lv: Servera adreses maiņa

en: You have changed the user name. Even if this is a user name for the same account as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
lv: Jūs nomainījāt lietotājvārdu. Pat tad, ja tas ir lietotājvārds tam pašam serverim, kam tas bija iepriekš, jums vajadzēs no jauna lejupielādēt visas šī konta e-pasta vēstules. Vai vēlaties turpināt?

[ctx: @title:window]
en: User name change
lv: Lietotājvārda maiņa

en: Unable to connect to the server, please verify the server address.
lv: Neizdevās savienoties ar serveri. Pārbaudiet servera adresi.

en: <qt><b>STARTTLS is supported and recommended.</b></qt>
lv: <qt><b>STARTTLS ir atbalstīts un ieteicams.</b></qt>

en: <qt><b>SSL/TLS is supported and recommended.</b></qt>
lv: <qt><b>SSL/TLS ir atbalstīts un ieteicams.</b></qt>

en: <qt><b>No security is supported. It is not recommended to connect to this server.</b></qt>
lv: <qt><b>Nav atrasti nekādi drošības līdzekļi, tāpēc nav ieteicams savienoties ar šo serveri.</b></qt>

en: <qt><b>It is not possible to use this server.</b></qt>
lv: <qt><b>Izmantot šo serveri nav iespējams.</b></qt>

[ctx: @title:window]
en: Serverside Subscription
lv: Server puses abonements

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
lv: Pamata

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, accountInfoLabel)
en: Account Information
lv: Konta informācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Account Name:
lv: Konta nosaukums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Indicate the IMAP server. If you want to connect to a non-standard port for a specific encryption scheme, you can add ":port" to indicate that. For example: "imap.foo.com:144".
lv: Norādiet IMAP serveri. Ja specifiskai šifrēšanas metodei vēlaties izmantot nestandarta portu, varat to norādīt, pievienojot „:port“, piemēram: „imap.foo.com:144“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: I&MAP Server:
lv: I&MAP serveris:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: The username.
lv: Lietotājvārds.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Use&rname:
lv: Lietotāj&vārds:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: The password.
lv: Parole.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Password:
lv: Parole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, checkOptions)
en: Mail Checking Options
lv: Jauna pasta pārraudzības opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disconnectedModeEnabled)
en: &Download all messages for offline use
lv: &Visas vēstules lejupielādēt lietošanai nesaistē

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableMailCheckBox)
en: Enable &interval mail checking
lv: &Ieslēgt jauna pasta pārbaudi ik pēc noteikta laika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Check mail interval:
lv: Jauna pasta pārbaudes intervāls:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Filtering
lv: Filtrēšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, managesieveCheck)
en: Server supports Sieve
lv: Serveris atbalsta „Sieve“

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameConfigCheck)
en: Reuse host and login configuration
lv: Atkārtoti izmantot saimniekdatora un ierakstīšanās konfigurāciju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: The server port changed when ManageSieve turned into a full RFC Standard. Old server implementations still use port 2000, while newer standard conform server can only be accessed via port 4190.
lv: Servera ports mainījās, kad „ManageSieve“ kļuva par pilnu RFC standartu. Vecās servera implementācijas joprojām izmanto portu „2000“, bet jaunākais standarts nosaka, ka serverim var piekļūt tikai caur portu „4190“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Managesieve port:
lv: „ManageSieve“ ports:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Alternate Server:
lv: Alternatīvais serveris:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authentication)
en: Authentication
lv: Autentifikācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noAuthentification)
en: No authentication
lv: Bez autentifikācijas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customUserPassword)
en: &Username and Password
lv: &Lietotājvārds un parole

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, imapUserPassword)
en: I&MAP Username and Password
lv: I&MAP lietotājvārds un parole

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Username:
lv: Lietotājvārds:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Authentication:
lv: Autentifikācija:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
lv: Paplašināti

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: IMAP Settings
lv: IMAP iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, subscriptionEnabled)
en: Enable server-side subscriptions
lv: Ieslēgt servera puses abonementu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, subscriptionButton)
en: Serverside Subscription…
lv: Servera puses abonements…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoExpungeCheck)
en: Automaticall&y compact folders (expunges deleted messages)
lv: A&utomātiski samazināt mapes (izņem dzēstās vēstules)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Trash folder:
lv: Atkritnes mape:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: Connection Settings
lv: Savienojuma iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testButton)
en: Auto Detect
lv: Noteikt automātiski

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showServerInfo)
en: Server Info
lv: Servera informācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Encryption:
lv: Šifrēšana:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: None
lv: Nav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, imapInfo)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is safe IMAP over port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will operate on port 143 and switch to a secure connection directly after connecting;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">None</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will connect to port 143 but not switch to a secure connection. This setting is not recommended.</span></p></body></html>
lv: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> ir drošs IMAP caur portu 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> darbosies caur portu 143 un pārslēgsies uz drošu savienojumu uzreiz pēc pievienošanās;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">Nav</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> pievienosies portam 143, bet nepārslēgsies uz drošu savienojumu. Šis iestatījums nav ieteicams.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Port:
lv: Ports:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, testInfo)
en: Empty
lv: Tukšs

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
lv: Pār&lādēt sarakstu

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
lv: Ieslēgt servera puses abonementus

[ctx: @label search for a subscription]
en: Search:
lv: Meklēt:

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
lv: Tikai abonētie
