kdepim-runtime - en to lv translation catalogue (181 entries)

en: Incorrect email address
lv: Nepareiza e-pasta adrese

en: Exchange protocol information not found
lv: „Exchange“ protokola informācija nav atrasta

[ctx: @info]
en: InTune credentials for the Microsoft Exchange account <b>%1</b> are no longer valid. You need to authenticate in order to continue using it.
lv: „InTune“ ierakstīšanās dati „Microsoft Exchange“ kontam <b>%1</b> vairs nav derīgi. Lai turpinātu kontu lietot, jums ir jāautentificējas.

[ctx: @info]
en: Failed to obtain InTune credentials for Microsoft Exchange account <b>%1</b>. Please update it in the account settings page.
lv: Neizdevās iegūt „InTune“ ierakstīšanās datus „Microsoft Exchange“ kontam <b>%1</b>. Atjauniniet tos konta iestatījumu lapā.

[ctx: @info]
en: Microsoft Exchange credentials for the account <b>%1</b> are no longer valid. You need to authenticate in order to continue using it.
lv: „Microsoft Exchange“ konta <b>%1</b> ierakstīšanās dati vairs nav derīgi. Lai turpinātu kontu lietot, jums ir jāautentificējas.

[ctx: @info]
en: Failed to obtain credentials for Microsoft Exchange account <b>%1</b>. Please update it in the account settings page.
lv: Neizdevās iegūt „Microsoft Exchange“ konta <b>%1</b> ierakstīšanās datus. Atjauniniet tos konta iestatījumu lapā.

[ctx: @info]
en: The username/password for the Microsoft Exchange EWS account <b>%1</b> is not valid. Please update it in the account settings page.
lv: „Microsoft Exchange“ EWS konta <b>%1</b> lietotājvārds vai parole nav derīga. Atjauniniet to konta iestatījumu lapā.

[ctx: @title:window]
en: Microsoft Exchange Configuration
lv: „Microsoft Exchange“ konfigurācija

[ctx: Server status]
en: OK
lv: Labi

en: PEM file
lv: PEM datne

[ctx: User Agent]
en: Custom
lv: Pielāgots

[ctx: @info]
en: Akonadi Resource for Microsoft Exchange Web Services (EWS)
lv: „Microsoft Exchange Web Services“ (EWS) „Akonadi“ resurss

[ctx: @info]
en: Copyright (c) Krzysztof Nowicki 2015-2020
lv: Autortiesības (c) Krzysztof Nowicki 2015—2020

[ctx: @info]
en: Version %1
lv: Versija %1

[ctx: @info]
en: Distributed under the GNU Library General Public License version 2.0 or later.
lv: Izplatīts ar GNU bibliotēkas vispārējo publisko licenci, versija 2.0 vai vēlāka.

[ctx: Exchange server autodiscovery]
en: Autodiscovery failed
lv: Automātiskā atklāšana neizdevās

[ctx: Exchange server connection]
en: Connection failed
lv: Savienojuma kļūme

[ctx: Exchange server status]
en: Failed
lv: Neizdevās

[ctx: Exchange server version]
en: Unknown
lv: Nezināma

[ctx: Exchange server status]
en: OK
lv: Labi

en: Autodiscovery failed. This can be caused by incorrect parameters. Do you still want to save your settings?
lv: Automātiskā atklāšana neizdevās. Tam iemesls var būt nepareizi parametri. Vai joprojām vēlaties mainīt savus iestatījumus.

[ctx: @title:window]
en: Exchange server autodiscovery
lv: „Exchange“ servera automātiska atklāšana

en: Connecting to Exchange failed. This can be caused by incorrect parameters. Do you still want to save your settings?
lv: Savienojums ar „Exchange“ neizdevās. Tam iemesls var būt nepareizi parametri. Vai tik un tā vēlaties saglabāt iestatījumus.

[ctx: @title:window]
en: Exchange server connection
lv: „Exchange“ servera savienojums

en: Connection failed
lv: Savienojums neizdevās

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SetupServerView)
en: EWS Configuration
lv: EWS konfigurācija

[ctx: General settings tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: General
lv: Pamata

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, accountInfoGroupBox)
en: Account Information
lv: Konta informācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountLabel)
en: Account Name:
lv: Konta nosaukums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, accountName)
en: This is the account name that will appear in all Akonadi applications
lv: Šis ir konta nosaukums, kas būs redzams visās „Akonadi“ programmās

[ctx: Exchange account e-mail address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: Email:
lv: E-pasts:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_Email)
en: The e-mail address of this account
lv: Šī konta e-pasta adrese

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authenticationGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advAuthenticationGroupBox)
en: Authentication
lv: Autentifikācija

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, authUsernameRadioButton)
en: <html><head/><body><p>Enables traditional username/password authentication against the Exchange server. This includes methods like Basic, NTLM or Kerberos.</p><p>This authentication method is considered to be somewhat legacy and is mostly used for smaller on-premise Exchange installations and hosted Office 365 instances, where the administrator has chosen to enable it.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Ļauj izmantot tradicionālu lietotājvārda/paroles autentificēšanos „Exchange“ serverī. Tas iekļauj tādas metodes kā „Basic“, NTLM un „Kerberos“.</p><p>Šī autentifikācijas metode ir uzskatāma par novecojušos, jo to lielākoties izmanto fiziski iestādē uz vietas esošas „Exchange“ instalācijas un uz vietas mitinātas „Office 365“ instances, kuru administratoram ir iespēja izvēlēties to ieslēgt.</p></body></html>

[ctx: authentication type]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, authUsernameRadioButton)
en: &Username/Password
lv: &Lietotājvārds/parole

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HasDomain)
en: <html><head/><body><p>Allows to specify an Active Directory domain for the user.</p><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> There is a subtle difference between &quot;empty domain&quot; and &quot;no-domain&quot;.</p><p>With an empty domain (Domain checkbox checked, empty domain in edit box) the EWS resource will pass the user with an explicitly empty domain (&quot;\username&quot;).</p><p>With no domain set (Domain checkbox cleared) the username will be passed without the domain (&quot;username&quot;), which will cause the server to set the domain to the default one its configured with.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Atļauj norādīt lietotāja „Active Directory“ domēnu.</p><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> Pastāv tikko manāma atšķirība starp „tukšu domēnu un „nav domēna.</p><p>Tukša domēna gadījumā (domēna rūtiņa ir atzīmēta, bet rediģēšanas laukā ir tukšs domēns) EWS resurss lietotājvārdu pados ar īpašu norādi, ka domēns ir tukšs („\lietotājvārds“).</p><p>Ja domēns nav norādīts (domēna rūtiņa nav atzīmēta) lietotājvārds tiks padots bez norādīta domēna (lietotājvārds“), kas liks serverim domēna vietā norādīt tā konfigurācijā norādīto noklusējuma domēnu.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HasDomain)
en: Domain:
lv: Domēns:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_Domain)
en: The Active Directory domain the user belongs to.
lv: „Active Directory“ domēns, pie kura lietotājs pieder.

[ctx: Exchange account username/login]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: Username:
lv: Lietotājvārds:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
lv: Parole:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPasswordLineEdit, passwordEdit)
en: <html><head/><body><p>The password used to login to the Exchange server.</p><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> This can be left empty when using Kerberos authentication.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Parole, lai ierakstītos „Exchange“ serverī.</p><p><span style=" font-weight:600;">Ievērībai:</span> To varat atstāt tukšu, ja izmantojat „Kerberos“ autentifikāciju.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_Username)
en: <html><head/><body><p>The username used to login to the Exchange server.</p><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> This can be left empty when using Kerberos authentication.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Lietotājvārds, lai ierakstītos „Exchange“ serverī.</p><p><span style=" font-weight:600;">Ievērībai:</span> To varat atstāt tukšu, ja izmantojat „Kerberos“ autentifikāciju.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kerberosNoteLabel)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> Username and password are not needed (can be empty) when Kerberos is properly configured on your system.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Ievērībai:</span> Lietotājvārds un parole nav nepieciešama (var būt tukša), ja sistēmā ir pareizi konfigurēts „Kerberos“.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, authOAuth2RadioButton)
en: <html><head/><body><p>Enables more modern and stronger authentication based on OAuth2.</p><p>This type of authentication will open an organization-supplied webpage, where the user will be able to enter authentication information, which may also include multifactor authentication in form of one-time-passwords generated by tokens.</p><p>This method is mostly used for hosted Office 365 instances.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Ieslēdz modernu un stiprāku autentifikāciju, kas balstīts uz „OAuth2“.</p><p>Šis autentifikācijas tips atvērs organizācijas piedāvātu tīmekļa vietni, kurā lietotājs varēs ievadīt ierakstīšanās datus, kā arī šī vietne var saturēt vairāku faktoru autentifikāciju vienreizlietojamas paroles formā.</p><p>Šo metodi visbiežāk lieto mitinātas „Office 365“ instances.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, authInTuneRadioButton)
en: <html><head/><body><p>Enables authentication using Microsoft InTune MDM software. This is required in many corporate environments, which mandate strong authentication using device credentials and thereby require the system to be joined to the organization and managed using InTune.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Ieslēdz autentifikāciju, izmantojot „Microsoft InTune“ MDM programmatūru. Tas ir nepieciešams daudzās korporatīvās vidēs, kurās ir noteikta stingra autentifikācija, izmantojot ierīces ierakstīšanās datus, tāpēc sistēmai ir jābūt pievienotai organizācijā un pārvaldītai caur „InTune“.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ewsSettingsGroupBox)
en: EWS Settings
lv: EWS iestatījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_BaseUrl)
en: The Microsoft Exchange server URL used to send EWS requests.
lv: „Microsoft Exchange“ servera URL, ko izmanto EWS pieprasījumu sūtīšanai

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoDiscovery)
en: <html><head/><body><p>Attempts to find out the Microsoft Exchange server address relevant to the supplied e-mail address.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Mēģina atrast „Microsoft Exchange“ servera adresi, kas atbilst norādītajai e-pasta adresei.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoDiscovery) i18n: ectx: label, entry (AutoDiscovery), group (General)
en: Server Autodiscovery
lv: Servera automātiska atklāšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autodiscoverButton)
en: Perform
lv: Izpildīt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, tryConnectButton)
en: Try connect
lv: Mēģināt savienoties

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, pkeyAuthGroupBox)
en: <html><head/><body><p>Private Key (PKey) Authentication is used as an additional authentication step to OAuth2-based authentication. It uses an X.509 certificate and private key that identifies a trusted device, which was joined to the Azure Directory using a Workplace Join.</p><p>Some administrators may mandate use of PKey authentication when connecting to Office 365 from outside of corporate network. In other cases, when multi-factor authentication is set-up, using the PKey authentication can satisfy requirements for strong authentication, in which case entering the MFA code is not required.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Privātās atslēgas (PKey) autentifikāciju izmanto kā papildu autentifikācijas soli „OAuth2“ balstītos autentifikācijas risinājumos. Tā izmanto X.509 sertifikātu un privāto atslēgu, kas identificē uzticamo ierīci, kas ir pievienojusies „Azure Directory“, izmantojot „Workplace Join“.</p><p>Daži administratori var noteiktu obligātu „PKey“ autentifikācijas lietojumu, pievienojoties „Office 365“ no korporatīvā tīkla ārpuses. Citos gadījumos, kad tiek izmantota vairāku faktoru autentifikācija „PKey“ autentifikācija var apmierināt stipras autentifikācijas prasības, kā arī šādā gadījumā MFA kods nav nepieciešams.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pkeyAuthGroupBox)
en: Private Key (PKey) Authentication (Office 365)
lv: Privātās atslēgas („PKey“) autentifikācija („Office 365“)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pkeyAuthCertLabel)
en: Certificate:
lv: Sertifikāts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pkeyAuthKeyLabel)
en: Private key:
lv: Privātā atslēga:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pkeyAuthPasswordLabel)
en: Key password:
lv: Atslēgas parole:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, subscriptionTab)
en: Subscriptions
lv: Abonementi

[ctx: Advanced settings tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
lv: Papildu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, retrievalMethodGroupBox) i18n: ectx: label, entry (RetrievalMethod), group (General)
en: Retrieval
lv: Izgūšana

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, pollRadioButton)
en: <html><head/><body><p>Periodically asks for new item change events.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Periodiski lūdz jauna vienuma izmaiņu notikumus.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, pollRadioButton)
en: Po&ll for new messages
lv: &Pārbaudīt jaunus ziņojumus

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_PollInterval)
en:  minutes
lv:  minūtes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pollIntervalLabel)
en: Interval
lv: Intervāls

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, streamingRadioButton)
en: <html><head/><body><p>Streaming notifications behave similarly to push mode - a connection is kept alive and notifications about item changes are delivered instantly.</p><p><br/></p><p>This option requires Exchange server version 2010 SP1 or later.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Straumējošie paziņojumi uzvedas līdzīgi pašpiegādes paziņojumiem — savienojums paliek aktīvs un paziņojumi par vienuma izmaiņām tiek parādīti nekavējoties.</p><p><br/></p><p>Šī opcijas pieprasa „Exchange server“ versiju 2010 SP1 vai jaunāku.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, streamingRadioButton)
en: &Use streaming notifications
lv: &Lietot straumējošos paziņojumus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableNTLMv2)
en: <html><head/><body><p>By default KDE uses the less secure NTLMv1 authentication. Enabling this will cause the more secure NTLMv2 protocol to be used.</p><p>Some newer Microsoft Exchange servers are configured to only allow NTLMv2 authentication. In such case this option must be enabled in order to connect successfully.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Pēc noklusējuma KDE lieto mazāk drošu NTLMv1 autentifikāciju. Šī ieslēgšana ļaus izmantos drošāku NTLMv2 protokolu.</p><p>Daži jaunāki „Microsoft Exchange“ serveri ir konfigurēti tā, ka tie atļauj tikai NTLMv2 autentifikāciju. Šādos gadījumos, lai varētu izveidot drošu savienojumu, šai opcijai jābūt ieslēgtai.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableNTLMv2)
en: Enable NTLMv2
lv: Ieslēgt NTLMv2

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, userAgentGroupBox)
en: <html><head/><body><p>Some organizations restrict access to mail only to approved clients, such as Microsoft Outlook. On the server-side this is implemented by analyzing the User-Agent string and only allowing a list of approved clients.</p><p>This setting allows to emulate some well known clients as well as providing a custom User-Agent string.</p><p>Please be advised that bypassing company policies may result in personal consequences.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Dažas organizācijas ierobežo pastu līdz tikai apstiprinātajiem klientiem, piemēram „Microsoft Outlook“. Servera pusē to panāk, analizējot lietotāja aģenta norādi un ļaujot savienoties tikai tad, ja lietotāja aģents atbilst apstiprinātajiem klientiem.</p><p>Šis iestatījums ļauj programmai izliekties par kādu no pazīstamiem klientiem, norādot pielāgotu lietotāja aģenta virkni.</p><p>Ievērojiet, ka uzņēmuma politikas apiešana var novest pie personīgām sekām.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, userAgentGroupBox)
en: Use custo&m User Agent
lv: &Lietot pielāgotu lietotāja aģentu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, clearSyncStateGroupBox)
en: Clear Synchronization State
lv: Notīrīt sinhronizācijas statusu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, clearSyncStateLabel)
en: Resets synchronization state between Exchange and Akonadi. Use in case some items or folders are not showing up despite existing in Exchange.
lv: Atiestata sinhronizācijas statusu starp „Exchange“ un „Akonadi“. Dažos gadījumos vienumus vai mapes programma nerāda, lai gan tās pastāv „Exchange“ serverī.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearFolderTreeSyncStateButton)
en: Clear Folder Tree State
lv: Izveidot mapes koka statusu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearFolderItemSyncStateButton)
en: Clear Folder Item State
lv: Notīrīt mapes vienuma statusu

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, statusTab)
en: Status
lv: Statuss

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, serverStatusGroupBox)
en: Server Status
lv: Servera statuss

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serverStatusLabel)
en: Status:
lv: Statuss:

[ctx: Unknown server status]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serverStatusText)
en: Unknown
lv: Nezināms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serverVersionLabel)
en: Version:
lv: Versija:

[ctx: Unknown server version]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serverVersionText)
en: Unknown
lv: Nezināms

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, aboutTab)
en: About
lv: Par

[ctx: @info:status]
en: Failed to process items retrieval request
lv: Neizdevās apstrādāt vienumu izgūšanas pieprasījumu

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items
lv: Neizdevās izgūt vienumus

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - incorrect number of responses
lv: Neizdevās izgūt vienumu — nepareizs atbilžu skaits

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - Akonadi item not found for item %1
lv: Neizdevās izgūt vienumus — „Akonadi“ vienums vienumam „%1“ nav atrasts

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - Unknown item type for item %1
lv: Neizdevās izgūt vienumus — nezināms vienuma tips vienumam „%1“

[ctx: @info:status]
en: Failed to fetch item payload
lv: Neizdevās izgūt vienuma saturu

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 item list
lv: Izgūst %1 vienuma sarakstu

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 item list (%2 items)
lv: Izgūst %1 vienuma sarakstu (%2 vienumi)

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 items
lv: Izgūst %1 vienumus

[ctx: @title:window]
en: Microsoft Exchange Mail Transport Configuration
lv: “Microsoft Exchange“ pasta transporta konfigurācija

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SetupServerView)
en: EWS Mail Transport Configuration
lv: EWS pasta transporta konfigurācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, recourceLabel)
en: Parent Exchange account:
lv: Vecāka „Exchange“ konts:

en: Unable to connect to master EWS resource
lv: Neizdodas savienoties ar pamata EWS resursu

note: i18n: ectx: label, entry (EwsResource), group (General)
en: Ews Resource
lv: EWS resurss

note: i18n: ectx: tooltip, entry (EwsResource), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (EwsResource), group (General)
en: The name of the parent EWS Resource to use when sending mail
lv: Vecāka EWS resursa nosaukums, ko izmantot, sūtot pastu

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Performing Microsoft Exchange server autodiscovery…
lv: Veic „Microsoft Exchange“ servera automātisko atklāšanu…

[ctx: @title:window]
en: Connecting to Exchange
lv: Savienojas ar „Exchange“

en: Connecting to Microsoft Exchange server…
lv: Savienojas ar „Microsoft Exchange“ serveri…

[ctx: @info:status]
en: Connecting to Exchange server
lv: Savienojas ar „Exchange“ serveri

[ctx: @info:status]
en: Unable to connect to Exchange server
lv: Neizdodas savienoties ar „Exchange“ serveri

[ctx: @info:status]
en: Root folder id not known.
lv: Saknes mapes ID nav zināms.

[ctx: @info:status]
en: Retrieving collection tree
lv: Izgūst kolekcijas koku

[ctx: @info:status]
en: Retrieving items
lv: Izgūst vienumus

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - internal error
lv: Neizdevās izgūt vienumus — iekšējā kļūda

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve folders - internal error
lv: Neizdevās izgūt mapes — iekšēja kļūda

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folders retrieval request
lv: Neizdevās apstrādāt mapju izgūšanas pieprasījumu

[ctx: @info:status]
en: Invalid incremental folders retrieval request job object
lv: Nederīgs inkrementāls mapju izgūšanas pieprasījuma uzdevuma objekts

[ctx: @info:status]
en: Item type not supported for changing
lv: Nav atbalstīta izmaiņu veikšana vienuma tipam

[ctx: @info:status]
en: Updating item flags
lv: Atjaunina vienuma karogus

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item flags update request
lv: Neizdevās apstrādāt vienuma karogu atjaunināšanas pieprasījumu

[ctx: @info:status]
en: Failed to update item flags - internal error
lv: Neizdevās atjaunināt vienuma karogus — iekšēja kļūda

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item update request
lv: Neizdevās apstrādāt vienuma atjaunināšanas pieprasījumu

[ctx: @info:status]
en: Failed to update item - internal error
lv: Neizdevās atjaunināt vienumu — iekšēja kļūda

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item move request
lv: Neizdevās apstrādāt vienuma pārvietošanas pieprasījumu

[ctx: @info:status]
en: Failed to move item - internal error
lv: Neizdevās pārvietot vienumu — iekšēja kļūda

[ctx: @info:status]
en: Failed to move item - invalid number of responses received from server
lv: Neizdevās pārvietot vienumu — no servera saņemts nederīgs atbilžu skaits

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item delete request
lv: Neizdevās apstrādāt vienuma dzēšanas pieprasījumu

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete item - internal error
lv: Neizdevās dzēst vienumu — iekšēja kļūda

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete item - invalid number of responses received from server
lv: Neizdevās dzēst vienumu — no servera saņemts nederīgs atbilžu skaits

[ctx: @info:status]
en: Item type not supported for creation
lv: Vienuma tips nav atbalstīts izveidošanai

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item create request
lv: Neizdevās apstrādāt vienuma izveidošanas pieprasījumu

[ctx: @info:status]
en: Failed to create item - internal error
lv: Neizdevās izveidot vienumu — iekšēja kļūda

[ctx: @info:status]
en: Failed to add collection - cannot determine EWS folder type
lv: Neizdevās pievienot kolekciju — nevar noteikt EWS mapes tipu

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder create request
lv: Neizdevās apstrādāt mapes izveidošanas pieprasījumu

[ctx: @info:status]
en: Failed to create folder - internal error
lv: Neizdevās izveidot mapi — iekšēja kļūda

[ctx: @info:status]
en: Failed to create folder
lv: Neizdevās izveidot mapi

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder move request
lv: Neizdevās apstrādāt mapes pārvietošanas pieprasījumu

[ctx: @info:status]
en: Failed to move folder - internal error
lv: Neizdevās pārvietot mapi — iekšēja kļūda

[ctx: @info:status]
en: Failed to move folder - invalid number of responses received from server
lv: Neizdevās pārvietot mapi — no servera saņemts nederīgs atbilžu skaits

[ctx: @info:status]
en: Failed to move folder
lv: Neizdevās pārvietot mapi

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder update request
lv: Neizdevās apstrādāt mapes atjaunināšanas pieprasījumu

[ctx: @info:status]
en: Failed to update folder - internal error
lv: Neizdevās atjaunināt mapi — iekšēja kļūda

[ctx: @info:status]
en: Failed to update folder - invalid number of responses received from server
lv: Neizdevās atjaunināt mapi — no servera saņemts nederīgs atbilžu skaits

[ctx: @info:status]
en: Failed to update folder
lv: Neizdevās atjaunināt mapi

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder delete request
lv: Neizdevās apstrādāt mapes dzēšanas pieprasījumu

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete folder - internal error
lv: Neizdevās dzēst mapi — iekšēja kļūda

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete folder
lv: Neizdevās dzēst mapi

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item send request
lv: Neizdevās apstrādāt vienuma sūtīšanas pieprasījumu

[ctx: @info:status]
en: Failed to send item - internal error
lv: Neizdevās sūtīt vienumu — iekšēja kļūda

[ctx: @info:status]
en: Invalid number of responses received from server
lv: No servera saņemts nederīgs atbilžu skaits

[ctx: @info:status]
en: Updating item tags
lv: Atjaunina vienuma birkas

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item tags update request
lv: Neizdevās apstrādāt vienuma birku atjaunināšanas pieprasījumu

[ctx: @info:status]
en: Failed to update item tags - internal error
lv: Neizdevās apstrādāt vienuma birkas — iekšēja kļūda

[ctx: @info:status]
en: Failed to process global tag update request
lv: Neizdevās apstrādāt globālās birkas atjaunināšanas pieprasījumu

[ctx: @info:status]
en: Failed to process global tags retrieval request
lv: Neizdevās apstrādāt globālo birku atjaunināšanas pieprasījumu

[ctx: @action:button]
en: Authenticate
lv: Autentificēties

[ctx: @info:status]
en: Authentication failed
lv: Autentificēšanās neizdevās

[ctx: @info:status Resource is ready]
en: Ready
lv: Gatavs

note: i18n: ectx: label, entry (BaseUrl), group (General)
en: Server URL
lv: Servera URL

note: i18n: ectx: tooltip, entry (BaseUrl), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (BaseUrl), group (General)
en: The URL of the Microsoft Exchange server, should be something like https://myserver.org/EWS/Exchange.asmx
lv: „Microsoft Exchange“ servera URL. Tai jāizskatās aptuveni šādi: https://mansserveris.org/EWS/Exchange.asmx

[ctx: The username to login into the server]
note: i18n: ectx: label, entry (Username), group (General)
en: Username
lv: Lietotājvārds

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Username), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Username), group (General)
en: The username that is used to log into the Microsoft Exchange server
lv: Lietotājvārds, lai ierakstītos „Microsoft Exchange“ serverī

note: i18n: ectx: label, entry (Domain), group (General)
en: Domain
lv: Domēns

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Domain), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Domain), group (General)
en: The Active Directory domain the user belongs to
lv: „Active Directory“ domēns, pie kura pieder lietotājs

note: i18n: ectx: label, entry (HasDomain), group (General)
en: Use a domain name during authentication
lv: Autentificēšanās laikā lietot domēna vārdu

[ctx: Account e-mail address]
note: i18n: ectx: label, entry (Email), group (General)
en: E-mail
lv: E-pasts

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Email), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Email), group (General)
en: The primary e-mail address of this account
lv: Primārā šī konta e-pasta adrese

note: i18n: ectx: tooltip, entry (AutoDiscovery), group (General)
en: Attempt to automatically discover Exchange server address
lv: Mēģināt automātiski atklāt „Exchange“ servera adresi

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AutoDiscovery), group (General)
en: Attempts to find out the Microsoft Exchange server address relevant to the supplied e-mail address.
lv: Mēģina atrast „Microsoft Exchange“ servera adresi, kas atbilst norādītajai e-pasta adresei.

note: i18n: ectx: label, entry (PollInterval), group (General)
en: Poll Interval
lv: Pārbaudīšanas intervāls

note: i18n: ectx: tooltip, entry (PollInterval), group (General)
en: Sets the interval for checking for new mail
lv: Norāda jauna pasta pārbaudīšanas intervālu

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PollInterval), group (General)
en: Sets the interval for checking for new mail.
lv: Norāda intervālu, kādā pārbaudīt jaunas vēstules.

note: i18n: ectx: label, entry (ServerSubscription), group (General)
en: Enable Server-Side Subscriptions
lv: Ieslēgt servera puses abonementus

note: i18n: ectx: label, entry (ServerSubscriptionList), group (General)
en: List of folders to subscribe to
lv: Mapju saraksts, kuras abonēt

note: i18n: ectx: label, entry (EnableNTLMv2), group (General)
en: Enable NTLMv2 authentication
lv: Ieslēgt NTLMv2 autentifikāciju

note: i18n: ectx: label, entry (UserAgent), group (General)
en: Forces a non-default User-Agent string
lv: Piespiež izmantot ne noklusējuma lietotāja aģenta tekstu

note: i18n: ectx: label, entry (OAuth2AppId), group (General)
en: OAuth2 application identifier
lv: „OAuth2“ programmas identifikators

note: i18n: ectx: label, entry (OAuth2ReturnUri), group (General)
en: OAuth2 return URI
lv: „OAuth2“ atgriešanas URI

note: i18n: ectx: label, entry (PKeyCert), group (General)
en: Path to PKey authentication PEM certificate
lv: Ceļš uz „PKey“ autentifikācijas PEM sertifikātu

note: i18n: ectx: label, entry (PKeyKey), group (General)
en: Path to PKey authentication PEM private key
lv: Ceļš uz „PKey“ autentifikācijas PEM privāto atslēgu

[ctx: @info]
en: Exchange server not configured.
lv: „Exchange“ serveris nav konfigurēts.

[ctx: @info]
en: Failed to retrieve folder list.
lv: Neizdevās izgūt mapju sarakstu.

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
lv: Ieslēgt servera puses abonementus

[ctx: @label:textbox]
en: Filter folders
lv: Filtrēt mapes

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
lv: Pārlādēt &sarakstu

[ctx: @action:button]
en: &Reset
lv: &Atiestatīt

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
lv: Tikai abonētie vienumi

en: Failed to create mail item
lv: Neizdevās izveidot pasta vienumu

[ctx: @info:status]
en: Item update failed:
lv: Vienuma atjaunināšana neizdevās:

[ctx: @info:status]
en: Item out of order while processing update item response.
lv: Vienums nedarbojas, kamēr apstrādā vienuma atbildi.
