kdepim-runtime - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Incidence with uid '%1' not found.
lv: Notikums ar UID „%1“ nav atrasts.

en: Trying to write to a read-only directory: '%1'
lv: Mēģinājums rakstīt tikai lasāmā mapē: „%1“

[ctx: @label]
en: Calendar Folder
lv: Kalendāra mape

[ctx: @label]
en: %1 Calendar Folder
lv: %1 kalendāra mape

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal directory
lv: Ceļš uz „iCal“ mapi

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
lv: Automātiskās saglabāšanas intervāls (minūtēs).

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
lv: Nemainīt aktuālos aizmugursistēmas datus.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Directory
lv: Mape

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Di&rectory:
lv: &Mape:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pathLabel)
en: Select the directory whose contents should be represented by this resource. If the directory does not exist, it will be created.
lv: Norādiet resursa attēlojamo mapi. Ja šāda mape nepastāv, to izveidos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
lv: Tikai lasāms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, readOnlyLabel)
en: When read-only mode is enabled, no changes will be written. Read-only mode is automatically enabled when the selected file does not support write access.
lv: Kad ir ieslēgts tikai lasīšanas režīms, nekādas izmaiņas netiks rakstītas. Tikai lasīšanas režīms ir automātiski ieslēgts, ja atlasītā datne neatbalsta rakstīšanas piekļuvi.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tuning
lv: Pielāgošana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, runingLabel)
en: The options on this page allow you to change parameters that balance data safety and consistency against performance. In general you should be careful with changing anything here, the defaults are good enough in most cases.
lv: Šī opcijas ļauj lapai mainīt parametrus, lai sabalansētu ātrdarbību un datu drošumu. Vienmēr esiet piesardzīgi, kad kaut ko maināt šajā sadaļā, jo parasti noklusējumi ir pietiekami labi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autosaveLabel)
en: Autosave delay:
lv: Automātiskās saglabāšanas aizkave:

[ctx: @info:tooltip]
en: A directory path or URL containing calendar files
lv: Ceļš uz mapi vai URL, kas satur kalendāru datnes

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the path or URL to a directory whose contents should be represented by this resource. The directory will be created if it does not exist.
lv: Norādiet ceļu vai URL adresi uz mapi, kuras saturs ir jāreprezentē šim resursam. Ja mape vēl nepastāv, sistēma to izveidos.

en: %v minute | %v minutes
lv[0]: %v minūte
lv[1]: %v minūtes
lv[2]: %v minūšu

en: Activities
lv: Aktivitātes
