kdepim-runtime - en to lv translation catalogue (36 entries)

[ctx: @info:status]
en: Empty account configuration
lv: „EteSync“ konta konfigurācija

[ctx: @info:status]
en: Etebase error when initializing client: %1
lv: „Etebase“ kļūda, inicializējot klientu: %1

[ctx: @info:status]
en: Unable to read password: %1
lv: Neizdodas nolasīt paroli: %1

[ctx: @info:status]
en: Could not get etebase account from cache
lv: Neizdevās no kešatmiņas izgūt „etebase“ kontu

en: EteSync Resource
lv: „EteSync“ resurss

en: EteSync Account
lv: „EteSync“ konts

en: Temporary server error
lv: Pagaidu servera kļūda

en: You do not have permission to perform this action.
lv: Jums nav atļauju veikt šo darbību.

en: Permission denied
lv: Pieeja ir liegta

en: A server error occurred.
lv: Notika servera kļūda.

en: Server error
lv: Servera kļūda

en: Your EteSync credentials were changed. Please click OK to re-enter your credentials.
lv: Ir mainīti jūsu „EteSync“ ierakstīšanās dati. Spiediet uz „Labi“, lai no jauna ievadītu ierakstīšanās datus.

en: Credentials Changed
lv: Mainījušies ierakstīšanās dati

en: Your EteSync credentials were changed or are missing.
lv: Ir mainīti vai trūkst jūsu „EteSync“ ierakstīšanās dati.

en: Cannot retrieve items - account is null
lv: Nevar izgūt vienumus — nav konta

en: Could not get etesyncCollection from cache '%1'
lv: no kešatmiņas „%1“ nevarēja iegūt „etesyncCollection“

en: Could not create new etesyncItem '%1'
lv: Nevarēja izveidot jaunu „etesyncItem“ „%1“

en: Could not get etesyncItem from cache '%1'
lv: No kešatmiņas „%1“ nevarēja iegūt „etesyncItem“

en: Could not create new etesyncCollection
lv: Nevarēja izveidot jaunu „etesyncCollection“

en: Something went wrong
lv: Notikusi kaut kāda kļūda

note: i18n: ectx: label, entry (BaseUrl), group (General)
en: Server URL
lv: Servera URL

note: i18n: ectx: tooltip, entry (BaseUrl), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (BaseUrl), group (General)
en: The URL of the EteSync server, should be something like https://myserver.org/
lv: „EteSync“ servera URL. Tai vajadzētu izskatīties aptuveni šādi — „https://mansserveris.org“

[ctx: the username to login on server]
note: i18n: ectx: label, entry (Username), group (General)
en: Username
lv: Lietotājvārds

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Username), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Username), group (General)
en: The username that is used to log into the EteSync server
lv: Lietotājvārds, ar kuru ierakstīties „EteSync“ serverī

note: i18n: ectx: label, entry (BasePath), group (General)
en: Path to base directory
lv: Ceļš uz pamata mapi

[ctx: @title:window]
en: EteSync configuration wizard
lv: „EteSync“ konfigurācijas vednis

en: Login Credentials
lv: Ierakstīšanās dati

en: Enter your credentials to login to the EteSync server
lv: Norādiet savus „EteSync“ servera ierakstīšanās datus

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Password:
lv: Parole:

[ctx: @option:check]
en: Advanced settings
lv: Papildu iestatījumi

en: Server:
lv: Serveris:

en: 🛈 The password field is empty because EteSync does not store it for security reasons.
lv: 🛈 Paroles lauks ir tukšs, jo „EteSync“ to drošības apsvērumu dēļ nesaglabā.

en: Please ensure that the server URL is correct. The URL should start with http:// or https://.
lv: Pārliecinieties, ka servera URL ir pareiza. URL ir jāsākas ar „http://“ vai „https://“.

en: Could not connect to the server. Please ensure that the server URL is correct.
lv: Neizdevās savienoties ar serveri. Pārliecinieties, ka servera URL ir pareiza.

en: EteSync server not found. Please ensure that the server URL is correct.
lv: „EteSync“ serveris nav atrasts. Pārliecinieties, ka servera URL ir pareiza.
