akonadi_singlefile_resource - en to nds translation catalogue (27 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Directory
nds: Orner

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Directory Name
nds: Ornernaam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Select the directory whose contents should be represented by this resource. If the directory does not exist, it will be created.
nds: Den Orner utsöken, den sien Inholt disse Ressource praatstellen schall. Gifft em dat nich, warrt he opstellt.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
nds: Togriepverlöven

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the directory selected above. Read-only mode will be automatically enabled if you do not have write access to the directory.
nds: Is de Bloots-lesen-Bedrief anmaakt, warrt keen Ännern na den baven utsöchten Orner schreven. De Bloots-lesen-Bedrief warrt automaatsch anmaakt, wenn Du keen Schriefverlöven för den Orner hest.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
nds: Bloots leesbor

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tuning
nds: Fieninstellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: The options on this page allow you to change parameters that balance data safety and consistency against performance. In general you should be careful with changing anything here, the defaults are good enough in most cases.
nds: Mit de Optschonen op disse Siet kannst Du de Balangs twischen Datensekerheit un -konsistenz op de een un de Leisten op de anner Siet topassen. Wees man vörsichtig mit de Instellen op disse Siet, de Vörinstellen passt tomehrst.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autosaveLabel)
en: Autosave delay:
nds: Töövtiet för't automaatsche Sekern:

en: No file selected.
nds: Keen Datei utsöcht

en: The resource not configured yet
nds: De Ressource is noch nich inricht.

[ctx: @info:status]
en: Ready
nds: Praat

en: Could not create file '%1'.
nds: Datei "%1" lett sik nich opstellen.

en: Could not read file '%1'
nds: De Datei "%1" lett sik nich lesen.

en: Another download is still in progress.
nds: Dor warrt noch wat anners daallaadt.

en: Another file upload is still in progress.
nds: Dor warrt noch wat anners hoochlaadt.

en: Downloading remote file.
nds: Feern Datei warrt daallaadt.

en: Trying to write to a read-only file: '%1'.
nds: Schrieven op bloots-leesbor Datei "%1" nich mööglich.

en: No file specified.
nds: Keen Datei angeven.

en: A download is still in progress.
nds: Dor warrt noch wat daallaadt.

en: Uploading cached file to remote location.
nds: Twischenspiekert Datei warrt na anner Reekner hoochlaadt.

en: The file '%1' was changed on disk. As a precaution, a backup of its previous contents has been created at '%2'.
nds: De Datei "%1" wöör op de Fastplaat ännert. Dormit keen Daten wegkaamt, wöör en Kopie mit den verleden Inholt as "%2" sekert.

en: Could not load file '%1'.
nds: Datei "%1" lett sik nich laden.

en: Could not save file '%1'.
nds: Datei "%1" lett sik nich sekern.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: File
nds: Datei

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MonitorFile)
en: Enable file &monitoring
nds: Datei&beluern anmaken

[ctx: @info:status]
en: Checking file information...
nds: Datei-Informatschonen warrt pröövt...
