kdepim-runtime - en to nl translation catalogue (66 entries)

[ctx: @info:status]
en: Retrieving calendars
nl: Agenda's ophalen

[ctx: @info:status]
en: Retrieving events for calendar '%1'
nl: Gebeurtenissen voor agenda '%1' ophalen

[ctx: @info:status]
en: Adding event to calendar '%1'
nl: Gebeurtenis aan agenda '%1' wordt toegevoegd

[ctx: @info:status]
en: Changing event in calendar '%1'
nl: Gebeurtenis in agenda '%1' wordt gewijzigd

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 event | Removing %1 events
nl[0]: %1 gebeurtenissen worden verwijderd
nl[1]: %1 gebeurtenissen worden verwijderd

[ctx: @info:status]
en: Moving %1 event from calendar '%2' to calendar '%3' | Moving %1 events from calendar '%2' to calendar '%3'
nl[0]: %1 gebeurtenis uit agenda '%2' wordt verplaatst naar agenda '%3'
nl[1]: %1 gebeurtenissen uit agenda '%2' worden verplaatst naar agenda '%3'

[ctx: @info:status]
en: Creating calendar '%1'
nl: Agenda '%1' wordt aangemaakt

[ctx: @info:status]
en: Changing calendar '%1'
nl: Agenda '%1' wordt gewijzigd

[ctx: @info:status]
en: Removing calendar '%1'
nl: Agenda '%1' wordt verwijderd

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Coworkers
nl: Collega's

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Friends
nl: Vrienden

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Family
nl: Familie

[ctx: Name of a group of contacts]
en: My Contacts
nl: Mijn contactpersonen

[ctx: @info:status]
en: Retrieving contacts groups
nl: Contactpersoongroepen worden opgehaald

en: Other Contacts
nl: Andere contactpersonen

[ctx: @info:status]
en: Retrieving contacts for group '%1'
nl: Contactpersonen voor groep '%1' worden opgehaald

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 contact photo for group '%2' | Retrieving %1 contact photos for group '%2'
nl[0]: %1 contactpersoonfoto's voor groep '%2' worden opgehaald
nl[1]: %1 contactpersoonfoto's voor groep '%2' worden opgehaald

[ctx: @info:status]
en: Adding contact to group '%1'
nl: Contactpersoon wordt toegevoegd aan groep '%1'

[ctx: @info:status]
en: Changing contact
nl: Contactpersoon wordt gewijzigd

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 contact | Removing %1 contacts
nl[0]: %1 contactpersonen worden verwijderd
nl[1]: %1 contactpersonen worden verwijderd

en: Invalid source or destination collection
nl: Ongeldige bron- of doelverzameling

[ctx: @info:status]
en: Moving %1 contact from group '%2' to '%3' | Moving %1 contacts from group '%2' to '%3'
nl[0]: %1 contactpersonen uit groep '%2' worden verplaatst naar '%3'
nl[1]: %1 contactpersonen uit groep '%2' worden verplaatst naar '%3'

[ctx: @info:status]
en: Linking %1 contact | Linking %1 contacts
nl[0]: %1 contactpersoon wordt gekoppeld
nl[1]: %1 contactpersonen worden gekoppeld

[ctx: @info:status]
en: Unlinking %1 contact | Unlinking %1 contacts
nl[0]: %1 koppeling naar een contactpersoon wordt ongedaan gemaakt
nl[1]: %1 koppelingen naar contactpersonen worden ongedaan gemaakt

[ctx: @info:status]
en: Creating new contact group '%1'
nl: Een nieuwe contactpersonengroep '%1' wordt aangemaakt

[ctx: @info:status]
en: Changing contact group '%1'
nl: Contactpersoongroep '%1' wordt gewijzigd

[ctx: @info:status]
en: Removing contact group '%1'
nl: Contactpersoongroep '%1' wordt verwijderd

en: Cannot handle item linking
nl: Koppeling naar item kan niet worden behandeld

en: Cannot handle item unlinking
nl: Koppeling naar item ongedaan maken kan niet worden behandeld

[ctx: @status]
en: Ready
nl: Gereed

en: Invalid item.
nl: Ongeldig item.

en: Waiting for KWallet...
nl: Wacht op KWallet...

en: Can't access KWallet
nl: Kan geen toegang krijgen tot KWallet

[ctx: @info:status]
en: Ready
nl: Gereed

en: Configured account does not exist
nl: Ingesteld account bestaat niet

en: not configured
nl: niet ingesteld

en: Account has been logged out.
nl: Account is afgemeld.

en: Google Groupware has been logged out from your account. Please log in to enable Google Contacts and Calendar sync again.
nl: Google Groupware is afgemeld uit uw account. Meld u weer aan om Google contactpersonen en agenda opnieuw te synchroniseren.

en: Google Groupware has been logged out from account %1. Please log in to enable Google Contacts and Calendar sync again.
nl: Google Groupware is afgemeld uit account %1. Meld u weer aan om Google contactpersonen en agenda opnieuw te synchroniseren.

[ctx: @title]
en: %1 needs your attention.
nl: %1 heeft uw aandacht nodig.

[ctx: @action]
en: Log in
nl: Aanmelden

[ctx: @info:status]
en: Resource is not configured
nl: Hulpbron is niet ingesteld

en: Failed to refresh tokens
nl: Tokens verversen is mislukt

en: Invalid payload type
nl: Ongeldig type inhoud

en: Unknown collection mimetype
nl: Onbekende mimetype van verzameling

en:  minute |  minutes
nl[0]:  minuut
nl[1]:  minuten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountLabel)
en: <b>not configured</b>
nl: <b>niet geconfigureerd</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureBtn)
en: Configure...
nl: Configureren...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableRefresh)
en: Enable interval refresh
nl: Met interval verversen inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, refreshLabel)
en: Refresh interval:
nl: Verversingsinterval:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, eventsLimitLabel)
en: Fetch only events since:
nl: Alleen gebeurtenissen ophalen vanaf:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, calendarsLabel)
en: Enabled Calendars:
nl: Agenda's inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadCalendarsBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadTaskListsBtn)
en: Reload
nl: Herladen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, taskListsLabel)
en: Enabled Tasklists:
nl: Ingeschakelde lijsten met taken:

note: i18n: ectx: label, entry (Calendars), group (General)
en: IDs of calendars in collection
nl: ID's van agenda's in verzameling

note: i18n: ectx: label, entry (TaskLists), group (General)
en: IDs of task lists in collection
nl: ID's van takenlijsten in verzameling

[ctx: @info:status]
en: Retrieving task lists
nl: Taaklijsten worden opgehaald

[ctx: @info:status]
en: Retrieving tasks for list '%1'
nl: Taken voor lijst '%1' worden opgehaald

[ctx: @info:status]
en: Changing task in list '%1'
nl: Taken in lijst '%1' worden gewijzigd

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 task | Removing %1 tasks
nl[0]: %1 taak wordt verwijderd
nl[1]: %1 taken worden verwijderd

en: Failed to delete task: %1
nl: Taak verwijderen is mislukt: %1

en: Failed to reparent subtasks: %1
nl: Van nieuwe ouder voorzien is mislukt van subtaken: %1

en: Moving tasks between task lists is not supported
nl: Taken tussen takenlijsten verplaatsen wordt niet ondersteund

[ctx: @info:status]
en: Creating new task list '%1'
nl: Nieuwe takenlijst '%1' wordt aangemaakt

[ctx: @info:status]
en: Changing task list '%1'
nl: Takenlijst '%1' wordt gewijzigd

[ctx: @info:status]
en: Removing task list '%1'
nl: Takenlijst '%1' wordt verwijderd
