akonadi_imap_resource - en to nl translation catalogue (157 entries)

en: Cannot add IMAP folder '%1' for a non-existing parent folder '%2'.
nl: Kan de IMAP-map '%1' niet toevoegen aan een niet bestaande bovenliggende map '%2'.

en: Failed to create the folder '%1' on the IMAP server.
nl: Het aanmaken van de map '%1' op de IMAP-server is mislukt.

en: Failed to subscribe to the folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
nl: Inschrijven bij de map '%1' op de IMAP-server is mislukt. Hij zal verdwijnen bij de volgende synchronisatie. De inschrijvingsdialoog gebruiken om dat te voorkomen

en: Failed to write some annotations for '%1' on the IMAP server. %2
nl: Het schrijven van enkele van de nieuwe annotaties voor '%1' op de IMAP-server is mislukt. %2

en: Could not determine the UID for the newly created message on the server
nl: Kon de UID van het nieuw aangemaakte bericht op de server niet vaststellen

en: Cannot modify IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
nl: Kan de IMAP-map '%1' niet wijzigen, deze bestaat niet op de server.

en: ACLs for '%1' need to be retrieved from the IMAP server first. Skipping ACL change
nl: ACLs voor '%1' moeten eerst worden opgehaald van de IMAP-server. ACL-wijziging overgeslagen

en: Failed to rename the folder, restoring folder list.
nl: Hernoemen van de map is mislukt, de mappenlijst wordt hersteld.

en: Failed to subscribe to the renamed folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
nl: Inschrijven bij de hernoemde map '%1' op de IMAP-server is mislukt. Hij zal verdwijnen bij de volgende synchronisatie. De inschrijvingsdialoog gebruiken om dat te voorkomen

en: Failed to write some ACLs for '%1' on the IMAP server. %2
nl: Het schrijven van enkele van de nieuwe ACL's voor '%1' op de IMAP-server is mislukt. %2

en: IMAP Account
nl: IMAP-account

[ctx: @title:window]
en: IMAP Account Settings
nl: IMAP-accountinstellingen

note: i18n: ectx: label, entry (ImapServer), group (network)
en: IMAP server
nl: IMAP-server

note: i18n: ectx: label, entry (ImapPort), group (network)
en: Defines the port the IMAP service is running on
nl: Definieert de poort waarop de IMAP-service draait

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (network)
en: Username
nl: Gebruikersnaam

note: i18n: ectx: label, entry (Safety), group (network)
en: Defines the encryption type to use
nl: Definieert het te gebruiken type versleuteling

note: i18n: ectx: label, entry (OverrideEncryption), group (network)
en: Override configured encryption mode
nl: Overschrijf ingestelde versleutelingsmodus

note: i18n: ectx: label, entry (Authentication), group (network)
en: Defines the authentication type to use
nl: Definieert het te gebruiken type authenticatie

note: i18n: ectx: label, entry (SubscriptionEnabled), group (network)
en: Defines if the server side subscription is enabled
nl: Definieert of aan de serverzijde inschrijven is ingeschakeld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useProxyCheck) i18n: ectx: label, entry (UseProxy), group (network)
en: Connect using the system proxy settings
nl: Met gebruik van de systeemproxyinstellingen verbinden

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseProxy), group (network)
en: If checked, the system proxy settings will be used to connect to the mail server.
nl: Indien geactiveerd, zullen de systeemproxyinstellingen gebruikt worden om te verbinden met de e-mailserver.

note: i18n: ectx: label, entry (DisconnectedModeEnabled), group (cache)
en: Defines if all the IMAP data should be cached locally all the time
nl: Definieert of alle IMAP-gegevens altijd lokaal gecacht zouden moeten worden

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckEnabled), group (cache)
en: Defines if interval checking is enabled.
nl: Definieert of regelmatige controle is ingeschakeld

note: i18n: ectx: label, entry (IntervalCheckTime), group (cache)
en: Check interval in minutes
nl: Controle-interval in minuten

note: i18n: ectx: label, entry (RetrieveMetadataOnFolderListing), group (cache)
en: Defines if the annotations, ACLs and quota information of mailboxes should
                 also be retrieved when the mailboxes get listed.
nl: Definieert of de annotaties, ACL's en quota-informatie van mailboxen ook
                 zouden moeten worden opgehaald als de mailboxen worden weergegeven.

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticExpungeEnabled), group (cache)
en: Defines if the expunge command is issued automatically, otherwise it should be
                 triggered manually through the D-Bus interface.
nl: Definieert of het expunge commando automatisch gegeven moet worden, anders zou het
                 handmatig geactiveerd moeten worden via het DBus-interface.

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollection), group (cache)
en: Define which folder is used for trash
nl: Welke folder als prullenbak wordt gebruikt definiëren

note: i18n: ectx: label, entry (TrashCollectionMigrated), group (cache)
en: Define if the trash collection received the special attribute
nl: Definieer als de prullenbakverzameling het speciale attribuut ontvangt

note: i18n: ectx: label, entry (UseDefaultIdentity), group (cache)
en: Define if account uses the default identity
nl: Definieer of het account de standaard identiteit gebruikt

note: i18n: ectx: label, entry (AccountIdentity), group (cache)
en: Identity account
nl: Identiteit van account

note: i18n: ectx: label, entry (KnownMailBoxes), group (cache)
en: List of mailbox names reported by the server the last time
nl: Lijst met e-mailboxnamen die de laatste keer door de server zijn gerapporteerd

note: i18n: ectx: label, entry (IdleRidPath), group (idle)
en: RID path to the mailbox to watch for changes
nl: RID-pad naar de e-mailbox om wijzigingen te bewaken

note: i18n: ectx: label, entry (SieveSupport), group (siever)
en: Define if server supports sieve
nl: Definieer of de server sieve ondersteunt

note: i18n: ectx: label, entry (SieveReuseConfig), group (siever)
en: Define if we reuse host and login configuration
nl: Definieer of we host- en aanmeld-configuratie hergebruiken

note: i18n: ectx: label, entry (SievePort), group (siever)
en: Define sieve port
nl: Definieer de sieve-poort

note: i18n: ectx: label, entry (SieveAlternateUrl), group (siever)
en: Define alternate URL
nl: Definieer alternatief URL-adres

note: i18n: ectx: label, entry (AlternateAuthentication), group (siever)
en: Defines the authentication type to use for alternate server
nl: Definieert het te gebruiken type authenticatie voor alternatieve server

note: i18n: ectx: label, entry (SieveVacationFilename), group (siever)
en: Define default sieve vacation filename
nl: Definieer standaard sieve-vakantie-bestandsnaam

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomUsername), group (siever)
en: Define username used from custom server sieve url
nl: Definieer gebruikersnaam gebruikt door klantenserver sieve-URL

note: i18n: ectx: label, entry (SieveCustomAuthentification), group (siever)
en: Defines the type of identification used by custom sieve server
nl: Definieert het door klanten-sieve-server te gebruiken type identificatie

en: No server configured yet.
nl: Nog geen server ingesteld.

[ctx: @title:window]
en: Serverside Subscription
nl: Inschrijven aan de kant van de server

en: Connection established.
nl: Verbonden.

en: Server is not available.
nl: Server is niet beschikbaar.

[ctx: @info:status]
en: Adding item in '%1'
nl: Item toevoegen in '%1'

[ctx: @info:status]
en: Updating item in '%1'
nl: Item bijwerken in '%1'

[ctx: @info:status]
en: Updating items
nl: Items bijwerken

[ctx: @info:status]
en: Removing items
nl: Items verwijderen

[ctx: @info:status]
en: Moving items from '%1' to '%2'
nl: Items verplaatsen uit '%1' naar '%2'

[ctx: @info:status]
en: Retrieving folders
nl: Mappen ophalen

[ctx: @info:status]
en: Retrieving extra folder information for '%1'
nl: Extra mapinformatie ophalen voor '%1'

[ctx: @info:status]
en: Creating folder '%1'
nl: Map '%1' aanmaken

[ctx: @info:status]
en: Updating folder '%1'
nl: Map '%1' bijwerken

[ctx: @info:status]
en: Removing folder '%1'
nl: Map '%1' verwijderen

[ctx: @info:status]
en: Moving folder '%1' from '%2' to '%3'
nl: Map '%1' uit '%2' naar '%3' verplaatsen

[ctx: @info:status]
en: Searching...
nl: Bezig met zoeken...

en: Cannot move IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
nl: Kan de IMAP-map '%1' niet verplaatsen, deze bestaat niet op de server.

en: Cannot move IMAP folder '%1' out of '%2', '%2' does not exist on the server.
nl: Kan de IMAP-map '%1' uit '%2' niet verplaatsen, '%2' bestaat niet op de server.

en: Cannot move IMAP folder '%1' to '%2', '%2' does not exist on the server.
nl: Kan de IMAP-map '%1' niet verplaatsen naar '%2', '%2' bestaat niet op de server.

en: Cannot move message, it does not exist on the server.
nl: Kan het bericht niet verplaatsen, het bestaat niet op de server.

en: Cannot move message out of '%1', '%1' does not exist on the server.
nl: Kan bericht uit '%1' niet verplaatsen, '%1' bestaat niet op de server.

en: Cannot move message to '%1', '%1' does not exist on the server.
nl: Kan bericht niet verplaatsen naar '%1', '%1' bestaat niet op de server.

en: Failed to move item, it has no message payload. Remote id: %1
nl: Verplaatsen van item is mislukt, het heeft geen berichtinhoud. Remote-id: %1

en: Failed to mark the message from '%1' for deletion on the IMAP server. It will reappear on next sync.
nl: Markeren van het bericht uit '%1' op de IMAP-server voor verwijdering is mislukt. Het zal bij de volgende synchronisatie opnieuw verschijnen.

en: Failed to delete the folder, restoring folder list.
nl: Het verwijderen van de map is mislukt, de mappenlijst wordt hersteld.

en: Failed to find the folder to be deleted, restoring folder list.
nl: De te verwijderen map vinden is mislukt, de mappenlijst wordt hersteld.

en: Restarting item retrieval.
nl: Ophalen van item opnieuw gestart.

en: Unable to connect to the IMAP server.
nl: Kan geen verbinding maken met de IMAP-server.

en: Connection lost
nl: Verbinding verbroken

en: killed
nl: geforceerd afgesloten

en: <p>Your access rights to folder <b>%1</b> have been restricted, it will no longer be possible to add messages to this folder.</p>
nl: <p>Uw toegang tot de map <b>%1</b> is beperkt, u kunt niet langer berichten toevoegen aan deze map.</p>

en: Access rights revoked
nl: Toegangrechten ingetrokken

en: Inbox
nl: Postvak in

en: Shared Folders
nl: Gedeelde mappen

[ctx: @info:status]
en: Fetching missing mail bodies in %3: %1/%2
nl: Ophalen van ontbrekende e-mailinhoud in %3: %1/%2

en: Remote id is empty or invalid
nl: Remote-id is leeg of ongeldig

en: No message retrieved, failed to read the message.
nl: Geen bericht opgehaald, het bericht lezen is mislukt.

en: No message retrieved, server reply was empty.
nl: Geen bericht opgehaald, het antwoord van de server was leeg.

en: Invalid search
nl: Ongeldige zoekopdracht

[ctx: @title:window Dialog title for dialog showing information about a server]
en: Server Info
nl: Serverinformatie

en: Resource not synchronized yet.
nl: Hulpbron is nog niet gesynchroniseerd.

en: Could not connect to the IMAP-server %1.
    %2
nl: Kon geen verbinding maken met de IMAP-server %1.
    %2

en: Could not connect to the IMAP server.
    %1
nl: Kon geen verbinding maken met de IMAP-server.
    %1

en: Disconnected from server during login.
nl: Verbinding vanaf de server verbroken bij aanmelden.

en: Could not create another extra connection to the IMAP-server %1.
nl: Kon geen andere extra verbinding maken met de IMAP-server %1.

en: Could not read the password: user rejected wallet access
nl: Lezen van het wachtwoord kon niet: gebruiker weigerde toegang tot de portefeuille

en: Empty password
nl: Leeg wachtwoord

en: You requested TLS/SSL to connect to %1, but your system does not seem to be set up for that.
nl: U hebt verzocht om TLS/SSL te gebruiken bij het verbinden met %1, maar uw systeem lijkt daarvoor niet te zijn ingesteld.

en: Could not connect to the IMAP-server.
    %1
nl: Kon geen verbinding maken met de IMAP-server.
    %1

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server %1.
    %2
nl: Kon de ondersteunde mogelijkheden van de IMAP-server %1 niet testen.
    %2

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server.
    %1
nl: Kon de ondersteunde mogelijkheden van de IMAP-server niet testen.
    %1

en: Cannot use the IMAP server %1, some mandatory capabilities are missing: %2. Please ask your sysadmin to upgrade the server.
nl: Kon de IMAP_server %1 niet gebruiken, enige verplichte mogelijkheden ontbreken: %2. Vraag uw systeembeheerder om de server bij te werken.

en: Disconnected during login.
nl: Verbinding verbroken bij aanmelden.

en: The server for account "%2" refused the supplied username and password.
    Do you want to go to the settings, have another attempt at logging in, or do nothing?
    
    %1
nl: De server voor account "%2" weigerde de ingegeven gebruikersnaam en het wachtwoord.
    Wilt u naar de instellingen gaan, nog een poging tot aanmelden doen of niets doen?
    
    %1

[ctx: @title:window]
en: Could Not Authenticate
nl: Authenticatie is niet gelukt

en: Account Settings
nl: Accountinstellingen

[ctx: Input username/password manually and not store them]
en: Try Again
nl: Opnieuw proberen

en: Please enter password for user '%1' on IMAP server '%2'.
nl: Gaarne wachtwoord invoeren voor gebruiker '%1' op IMAP-server '%2'.

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Clear text
nl: Leesbare tekst

[ctx: Authentication method]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationAlternateCombo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authenticationCombo)
en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Archive Folder
nl: Archiefmap

en:  minute |  minutes
nl[0]:  minuut
nl[1]:  minuten

en: Identity:
nl: Identiteit:

en: You have changed the address of the server. Even if this is the same server as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
nl: U hebt het adres van de server gewijzigd. Zelfs als dit dezelfde server is als eerder zullen we al uw e-mails van dit account opnieuw moeten downloaden. Wilt u doorgaan?

en: Server address change
nl: Wijziging van serveradres

en: You have changed the user name. Even if this is a user name for the same account as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
nl: U hebt de gebruikersnaam gewijzigd Zelfs als dit een gebruikersnaam is voor het account als eerder zullen we al uw e-mails van dit account opnieuw moeten downloaden. Wilt u doorgaan?

en: User name change
nl: Wijziging van gebruikersnaam

en: Could not access KWallet. If you want to store the password permanently then you have to activate it. If you do not want to use KWallet, check the box below, but note that you will be prompted for your password when needed.
nl: Kon geen toegang krijgen tot KWallet. Als u uw wachtwoord permanent wilt opslaan dan moet u deze activeren. Als u KWallet niet wilt gebruiken, activeer dan het onderstaande vakje, maar bedenk dat u om het wachtwoord wordt gevraagd wanneer dat nodig is.

en: Do not use KWallet
nl: KWallet niet gebruiken

en: Unable to connect to the server, please verify the server address.
nl: Er kon geen verbinding met de server worden gemaakt, gaarne het adres van de server controleren.

en: <qt><b>STARTTLS is supported and recommended.</b></qt>
nl: <qt><b>STARTTLS is ondersteund en aanbevolen.</b></qt>

en: <qt><b>SSL/TLS is supported and recommended.</b></qt>
nl: <qt><b>SSL/TLS is ondersteund en aanbevolen.</b></qt>

en: <qt><b>No security is supported. It is not recommended to connect to this server.</b></qt>
nl: <qt><b>Er wordt geen beveiliging ondersteund. Verbinden met deze server is niet aan te bevelen.</b></qt>

en: <qt><b>It is not possible to use this server.</b></qt>
nl: <qt><b>Het is niet mogelijk deze server te gebruiken.</b></qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: General
nl: Algemeen

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, accountInfoLabel)
en: Account Information
nl: Accountinformatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Account Name:
nl: Accountnaam:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Indicate the IMAP server. If you want to connect to a non-standard port for a specific encryption scheme, you can add ":port" to indicate that. For example: "imap.foo.com:144".
nl: Geeft de IMAP-server aan. Als u wilt verbinden met een niet-standaard poort voor een specifiek versleutelingsschema, dan kunt u ":port" toevoegen om dat aan te geven. Bijvoorbeeld: "imap.foo.com:144".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: I&MAP Server:
nl: I&MAP-server:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: The username.
nl: De gebruikersnaam.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Use&rname:
nl: Gebruike&rsnaam:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: The password.
nl: Het wachtwoord.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Password:
nl: Wachtwoord:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, checkOptions)
en: Mail Checking Options
nl: Opties voor e-mailcontrole

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disconnectedModeEnabled)
en: &Download all messages for offline use
nl: Alle berichten &downloaden voor offline gebruik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableMailCheckBox)
en: Enable &interval mail checking
nl: Berichtencontrole met &interval inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Check mail interval:
nl: E-mailcontrole-interval:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Filtering
nl: Filteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, managesieveCheck)
en: Server supports Sieve
nl: Server ondersteunt Sieve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameConfigCheck)
en: Reuse host and login configuration
nl: Host- en aanmeldinformatie hergebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: The server port changed when ManageSieve turned into a full RFC Standard. Old server implementations still use port 2000, while newer standard conform server can only be accessed via port 4190.
nl: De serverpoort is gewijzigd toen ManageSieve veranderde in een volledige RFC-standaard. Oude serverimplementaties gebruiken nog steeds poort 2000, terwijl de nieuwere server volgens de standaard alleen toegang kan hebben via poort 4190.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Managesieve port:
nl: "Sieve"-beheerpoort:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Alternate Server:
nl: Alternatieve server:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, authentication)
en: Authentication
nl: Authenticatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noAuthentification)
en: No authentication
nl: Geen authenticatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customUserPassword)
en: &Username and Password
nl: Gebr&uikersnaam en wachtwoord

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, imapUserPassword)
en: I&MAP Username and Password
nl: Gebruikersnaam en wachtwoord voor I&MAP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Authentication:
nl: Authenticatie:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
nl: Geavanceerd

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: IMAP Settings
nl: IMAP-instellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, subscriptionEnabled)
en: Enable server-side subscriptions
nl: Inschrijvingen aan de serverzijde inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, subscriptionButton)
en: Serverside Subscription...
nl: Inschrijven aan de serverzijde...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoExpungeCheck)
en: Automaticall&y compact folders (expunges deleted messages)
nl: Mappen &automatisch comprimeren (schrapt verwijderde berichten)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Trash folder:
nl: Prullenbak:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget)
en: Connection Settings
nl: Verbindingsinstellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testButton)
en: Auto Detect
nl: Autodetecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showServerInfo)
en: Server Info
nl: Serverinformatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Encryption:
nl: Versleuteling:ng

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: None
nl: Geen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, imapInfo)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is safe IMAP over port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will operate on port 143 and switch to a secure connection directly after connecting;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">None</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will connect to port 143 but not switch to a secure connection. This setting is not recommended.</span></p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is beveiligde IMAP over poort 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> werkt op poort 143 en schakelt naar een veilige verbinding direct na het maken van de verbinding;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">Geen</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> verbindt met poort 143 maar schakelt niet naar een veilige verbinding. Deze instelling wordt niet aanbevolen.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Port:
nl: Poort:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, testInfo)
en: Empty
nl: Leeg

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
nl: Lijst her&laden

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
nl: Inschrijvingen aan de serverzijde inschakelen

[ctx: @label search for a subscription]
en: Search:
nl: Zoeken:

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
nl: Alleen ingeschreven
