akonadi_maildir_resource - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Archive Folder
nl: Archiefmap

en: The selected path is empty.
nl: Het geselecteerde pad is leeg.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
nl: Het geselecteerde pad bevat geldige Maildir-mappen.

en: The selected path is a valid Maildir.
nl: Het geselecteerde pad is een geldige Maildir.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
nl: Het geselecteerde pad bestaat nog niet, een nieuwe Maildir zal worden aangemaakt.

en: The selected path does not exist.
nl: Het geselecteerde pad bestaat niet.

en: Error opening %1; this folder is missing.
nl: Fout bij openen van %1; deze map ontbreekt.

en: Error opening %1; either this is not a valid maildir folder, or you do not have sufficient access permissions.
nl: Fout bij openen van %1; dit is ofwel geen geldige maildir-map of u hebt onvoldoende toegangsrechten.

en: Cannot locate mail file %1.
nl: Kan het e-mailbestand %1 niet vinden.

en: Cannot open mail file %1.
nl: Kan het e-mailbestand %1 niet openen.

en: Cannot write to mail file %1.
nl: Kan niet schrijven in het e-mailbestand %1.

en: Failed to create mail file %1. The error was: %2
nl: Het aanmaken van het e-mailbestand %1 is mislukt. De fout was: %2

en: Failed to update the file name %1 to %2 on the disk. The error was: %3.
nl: Het bijwerken van de bestandsnaam %1 naar %2 op de schijf is mislukt. De fout was: %3.

en: Unusable configuration.
nl: Onbruikbare configuratie.

en: Unable to fetch item: The maildir folder "%1" is not valid.
nl: Niet in staat om het item op te halen: De maildir-map "%1" is niet geldig.

en: Error: Unsupported type.
nl: Fout: Niet ondersteund type.

en: Failed to change the flags for the mail. %1
nl: De vlaggen voor de e-mail wijzigen is mislukt. %1

en: Maildir resource got a non-mail content.
nl: Maildir-hulpbron kreeg een niet-e-mail inhoud.

en: Source folder is invalid: '%1'.
nl: Bronmap is ongeldig: '%1'.

en: Destination folder is invalid: '%1'.
nl: Bestemmingsmap is ongeldig: '%1'.

en: Could not move message '%1' from '%2' to '%3'. The error was %4.
nl: Kon bericht '%1' niet van '%2' naar '%3' verplaatsen. De fout was %4.

en: Failed to delete message: %1
nl: Verwijderen van bericht '%1' is mislukt

en: Maildir '%1' for collection '%2' is invalid.
nl: Maildir '%1' voor verzameling '%2' is ongeldig.

en: Unable to rename maildir folder '%1'.
nl: Kon de maildir-map '%1' niet hernoemen.

en: Cannot move root maildir folder '%1'.
nl: Kan de hoofd-maildir-map '%1' niet verplaatsen.

en: Unable to move maildir folder '%1' from '%2' to '%3'.
nl: Verplaatsen van maildir-map '%1' uit '%2' naar '%3' lukt niet.

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
nl: Kan de topniveau maildir-map '%1' niet verwijderen.

en: Failed to delete sub-folder '%1'.
nl: Verwijderen van submap '%1' is mislukt.

en: Unable to create maildir '%1'.
nl: Kon de maildir '%1' niet aanmaken.

en: No usable storage location configured.
nl: Geen bruikbare opslaglocatie geconfigureerd.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to maildir
nl: Pad naar maildir

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
nl: Pad wijst naar een map die Maildir's bevat in plaats van een maildir zelf.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
nl: Wijzig de actuele backend-data niet.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
nl: Instellingen van e-mailmap

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
nl: Selecteer de map met de maildir-informatie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
nl: In alleen-lezen modus openen
