akonadi_mbox_resource - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: (1 message marked for deletion) | (%1 messages marked for deletion)
nl[0]: (1 bericht gemarkeerd voor verwijdering)
nl[1]: (%1 berichten gemarkeerd voor verwijdering)

en: Failed to fetch the collection.
nl: Kon de verzameling niet verkrijgen.

en: Failed to load the mbox file
nl: Laden van mbox-bestand is mislukt

en: (Deleting 1 message) | (Deleting %1 messages)
nl[0]: (1 bericht verwijderen)
nl[1]: (%1 berichten verwijderen)

en: Failed to compact the mbox file.
nl: Comprimeren van mbox-bestand is mislukt.

en: MBox file compacted.
nl: Mbox-bestand is gecomprimeerd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The only way to fully remove a mail from an mbox file is by removing it from the actual file. As this can be a rather expensive operation, the mbox resource keeps a list of deleted messages. Once in a while these messages are really removed from the file.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note:</span> The downside of this is that if the file is changed by another program, the list of deleted messages cannot be trusted any longer and deleted messages might reappear.</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">De enige manier om een bericht volledig uit een mbox-bestand te verwijderen is door deze uit het actuele bestand te verwijderen. Omdat dit een dure bewerking kan zijn, houdt de mbox-hulpbron een lijst bij met verwijderde berichten. Zo nu en dan worden deze berichten echt uit het bestand verwijderd.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Opmerking:</span>Het vervelende hieraan is dat als het bestand door een ander programma wordt gewijzigd, de lijst met verwijderde berichten niet meer vertrouwd kan worden en verwijderde berichten dus weer opnieuw kunnen verschijnen.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, compactButton)
en: &Compact now
nl: Nu &comprimeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, never)
en: &Never compact automatically
nl: &Nooit automatisch comprimeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, per_x_messages)
en: C&ompact every
nl: Comprimeren elke

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MessageCount)
en: msg
nl: ber

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, LockFilePage)
en: MBox Settings
nl: MBox instellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Select a method to lock the mbox file when data is read from or written to the file.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note</span>: For some methods you might need to install additional software before they can be used.</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Selecteer een methode om het mbox-bestand te vergrendelen als er gegevens uit of naar het bestand worden gelezen of geschreven.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Opmerking</span>: Het kan betekenen dat u extra software moet installeren voordat enkele van deze methoden kunnen worden gebruikt.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, procmail)
en: Procmail loc&kfile
nl: Procmail-vergrendel&bestand

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mutt_dotlock)
en: &Mutt dotlock
nl: &Mutt vergrendeling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mutt_dotlock_privileged)
en: M&utt dotlock privileged
nl: M&utt groepsvergrendeling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, none)
en: Non&e
nl: G&een

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: None, the default configuration, should be safe in most cases.  However, if programs that do not make use of Akonadi are also accessing the configured mbox file, you will need to set an appropriate locking method. Note that if this is the case, the resource and the other programs must all use the same locking method.
nl: Geen, de standaard configuratie, zou in de meeste gevallen veilig moeten zijn. Als er echter programma's zijn die geen gebruik maken van Akonadi en ook het geconfigureerde mbox-bestand gebruiken, dan is het nodig een van toepassing zijnde vergrendelingsmethode in te stellen. Opmerking: als dit het geval is dan zal hier en in de andere programma's dezelfde vergrendelingsmethode gebruikt moeten worden.

[ctx: Filedialog filter for *.mbox]
en: MBox file
nl: MBox-bestand

en: Compact frequency
nl: Frequentie van comprimeren

en: Lock method
nl: Vergrendelingsmethode

[ctx: @info:status]
en: MBox not configured.
nl: MBox niet ingesteld.

en: MBox not loaded.
nl: Mbox niet geladen.

en: Failed to read message with uid '%1'.
nl: Lezen van bericht met uid '%1' is mislukt.

en: Only email messages can be added to the MBox resource.
nl: Er kunnen alleen e-mailberichten worden toegevoegd aan de mbox-bron.

en: Mail message not added to the MBox.
nl: E-mailbericht niet toegevoegd aan de Mbox.

en: Could not fetch the collection: %1
nl: Kon de verzameling '%1' niet verkrijgen

en: The MBox file was changed by another program. A copy of the new file was made and pending changes are appended to that copy. To prevent this from happening use locking and make sure that all programs accessing the mbox use the same locking method.
nl: Het MBox-bestand is gewijzigd door een ander programma. Er is een kopie gemaakt van het nieuwe bestand en wachtende wijzigingen zijn toegevoegd aan die kopie. Om in het vervolg te voorkomen moet u vergrendeling gebruiken en zich ervan gewissen dat alle programma's die de mbox gebruiken dezelfde vergrendelingsmethode gebruiken.

en: Failed to save mbox file to %1
nl: Opslaan van mbox-bestand naar %1 is mislukt

en: Failed to update the changed item because the old item could not be deleted Reason: %1
nl: Het bijwerken van het gewijzigde item is mislukt omdat het oude item niet verwijderd kon worden Reden: %1

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to mbox file.
nl: Pad naar mbox-bestand.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
nl: Schermnaam.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
nl: Wijzig de actuele backend-data niet.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
nl: Bestand monitoren op wijzigingen.

note: i18n: ectx: label, entry (Lockfile), group (Locking)
en: Lockfile
nl: Vergrendelbestand

note: i18n: ectx: label, entry (MessageCount), group (Compacting)
en: Number of deleted messages before a purge is started.
nl: Aantal verwijderde berichten voordat echte verwijdering wordt gestart.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: URL:
nl: URL-adres:
