akonadi_singlefile_resource - en to nl translation catalogue (38 entries)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTabWidget, tabWidget)
en: Directory settings of the resource.
nl: Instellingen voor mappen van de hulpbron.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTabWidget, tabWidget)
en: Select settings of the directory whose contents should be represented by this resource.
nl: Selecteer instellingen van de map waarvan de inhoud gerepresenteerd zou moeten zijn door deze hulpbron.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Directory
nl: Map

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Directory Name
nl: Mapnaam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Director&y:
nl: &Map:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Select the directory whose contents should be represented by this resource. If the directory does not exist, it will be created.
nl: Selecteer de map waarvan de inhoud gerepresenteerd zou moeten zijn door deze hulpbron. Als de map niet bestaat, dan wordt deze aangemaakt.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
nl: Toegangsrechten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the directory selected above.
nl: Als alleen-lezen is ingeschakeld, zullen er geen wijzigingen weggeschreven worden naar de hierboven geselecteerde map.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the directory selected above. Read-only mode will be automatically enabled if you do not have write access to the directory.
nl: Als alleen-lezen is ingeschakeld, zullen er geen wijzigingen weggeschreven worden naar de hierboven geselecteerde map. Alleen-lezen zal automatisch ingeschakeld worden als u geen schrijftoegang hebt tot de map.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
nl: Alleen-lezen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tuning
nl: Fijnafstemming

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: The options on this page allow you to change parameters that balance data safety and consistency against performance. In general you should be careful with changing anything here, the defaults are good enough in most cases.
nl: De opties op deze pagina staan toe parameters te wijzigen die een balans aanbrengen tussen de veiligheid van gegevens en consistentie en performance. In het algemeen zou u voorzichtig moeten zijn met hier iets te wijzigen, de standaard is goed genoeg in de meeste gevallen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autosaveLabel)
en: Autosave delay:
nl: Vertraging in automatisch opslaan:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_AutosaveInterval)
en: Autosave interval time (in minutes).
nl: Tijd tussen automatisch opslaan (in minuten).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_AutosaveInterval)
en: Select autosave interval time for the resource data (in minutes).
nl: Tijd tussen automatisch opslaan (in minuten) voor de gegevens van de hulpbron.

en: No file selected.
nl: Geen bestand geselecteerd.

en: The resource not configured yet
nl: De hulpbron is nog niet geconfigureerd

[ctx: @info:status]
en: Ready
nl: Gereed

en: Could not create file '%1'.
nl: Bestand '%1' kon niet worden aangemaakt.

en: Could not read file '%1'
nl: Kon bestand '%1' niet lezen

en: Another download is still in progress.
nl: Een andere download is nog bezig.

en: Another file upload is still in progress.
nl: Een andere upload is nog bezig.

en: Downloading remote file.
nl: Bestand op afstand downloaden.

en: Trying to write to a read-only file: '%1'.
nl: Poging om naar een alleen-lezen bestand te schrijven: '%1'.

en: No file specified.
nl: Geen bestand gespecificeerd.

en: A download is still in progress.
nl: Een download is nog bezig.

en: Uploading cached file to remote location.
nl: Bezig een bestand in de cache te uploaden naar een locatie op afstand.

en: The file '%1' was changed on disk. As a precaution, a backup of its previous contents has been created at '%2'.
nl: Het bestand '%1' was op de schijf gewijzigd. Als voorzorg is er een reservekopie van de vorige inhoud gemaakt in '%2'.

en: Could not load file '%1'.
nl: Kan bestand '%1' niet laden.

en: Could not save file '%1'.
nl: Kan bestand '%1' niet opslaan.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: File
nl: Bestand

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filenameLabel)
en: File Name:
nl: Bestandsnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pathLabel)
en: Select a file. A new file will be created if it doesn't exist. You can also use a URL, but in that case, monitoring for file changes is not possible.
nl: Selecteer een bestand. Een nieuw bestand zal aangemaakt worden als het niet bestaat. U kunt ook een URL gebruiken, maar in dat geval, is monitoren voor bestandswijzigingen niet mogelijk.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, displayNameLabel)
en: Display Name:
nl: Schermnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, readOnlyLabel)
en: When read-only mode is enabled, no changes will be written. Read-only mode is automatically enabled when the selected file does not support write access.
nl: Als alleen-lezen is geactiveerd, zullen er geen wijzigingen geschreven worden. Modus alleen-lezen is automatisch ingeschakeld wanneer het geselecteerde bestand geen schrijftoegang ondersteunt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MonitorFile)
en: Enable file &monitoring
nl: &Monitoren van bestanden inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, monitoringLabel)
en: Changes made by other applications will reload the file when monitoring is enabled. Backups will be created to avoid conflicts when possible.
nl: Wijzigingen gemaakt door andere toepassingen zullen he bestand opnieuw laden wanneer monitoren is ingeschakeld. Reservekopieën zullen gemaakt worden om conflicten, indien mogelijk, te vermijden.

[ctx: @info:status]
en: Checking file information...
nl: De bestandsinformatie wordt gecontroleerd...
