akonadi_vcarddir_resource - en to nl translation catalogue (18 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Directory
nl: Map

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Directory Name
nl: Mapnaam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Di&rectory:
nl: &Map:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Select the directory whose contents should be represented by this resource. If the directory does not exist, it will be created.
nl: Selecteer de map waarvan de inhoud gerepresenteerd zou moeten zijn door deze hulpbron. Als de map niet bestaat, dan wordt deze aangemaakt.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
nl: Toegangsrechten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
nl: Alleen-lezen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the directory selected above. Read-only mode will be automatically enabled if you do not have write access to the directory.
nl: Als alleen-lezen is ingeschakeld, zullen er geen wijzigingen weggeschreven worden naar de hierboven geselecteerde map. Alleen-lezen zal automatisch ingeschakeld worden als u geen schrijftoegang hebt tot de map.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tuning
nl: Fijnafstemming

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: The options on this page allow you to change parameters that balance data safety and consistency against performance. In general you should be careful with changing anything here, the defaults are good enough in most cases.
nl: De opties op deze pagina staan toe parameters te wijzigen die een balans aanbrengen tussen de veiligheid van gegevens en consistentie en performance. In het algemeen zou u voorzichtig moeten zijn met hier iets te wijzigen, de standaard is goed genoeg in de meeste gevallen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autosaveLabel)
en: Autosave delay:
nl: Vertraging in automatisch opslaan:

en: Contact with uid '%1' not found.
nl: Contact met uid '%1' niet gevonden.

en: Trying to write to a read-only directory: '%1'
nl: Poging om te schrijven naar een alleen-lezen map: '%1'

en: Contacts Folder
nl: Map met contactpersonen

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to vCard directory
nl: Pad naar de vCard-map

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
nl: Tijd tussen automatisch opslaan (in minuten).

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
nl: Wijzig de actuele backend-data niet.

en:  minute |  minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Path:
nl: Pad:
