akonadi_ical_resource - en to nn translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
nn: Adresse til iCal-fil.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
nn: Ikkje endra grunnlagsdataa.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
nn: Overvak fila for endringar.

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
nn: Minutt mellom autolagring.

en: Incidence with uid '%1' not found.
nn: Fann ikkje hending med UID-en %1.

en: Calendar not loaded.
nn: Kalender ikkje opna.

en: Failed to save calendar file to %1
nn: Klarte ikkje lagra kalenderfila til %1.

en: Unable to retrieve added item %1.
nn: Klarte ikkje henta det nye elementet %1.

en: Unable to retrieve modified item %1.
nn: Klarte ikkje henta det endra elementet %1.
