akonadi_maildir_resource - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: The selected path is empty.
nn: Den valde adressa er tom.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
nn: Det valde adressa inneheld glydige Maildir-mapper.

en: The selected path is a valid Maildir.
nn: Det valde adressa er ei gyldig Maildir-mappe.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
nn: Den valde adressa finst ikkje, så ei ny Maildir-mappe vert oppretta der.

en: The selected path does not exist.
nn: Den valde adressa finst ikkje.

en: Error opening %1; this folder is missing.
nn: Feil ved opning av %1. Mappa manglar.

en: Error opening %1; either this is not a valid maildir folder, or you do not have sufficient access permissions.
nn: Feil ved opning av %1. Mappa kan vera ei ugyldig maildir-mappe, eller så har du ikkje tilstrekkelege tilgangsløyve.

en: Unusable configuration.
nn: Ubrukeleg oppsett.

en: Unable to fetch item: The maildir folder "%1" is not valid.
nn: Klarte ikkje henta element: maildir-mappa «%1» er ikkje gyldig.

en: Error: Unsupported type.
nn: Feil: Ikkje-støtta type.

en: Source folder is invalid: '%1'.
nn: Kjeldemappa er ugyldig: %1.

en: Destination folder is invalid: '%1'.
nn: Målmappa er ugyldig: %1.

en: Failed to delete message: %1
nn: Klarte ikkje sletta meldinga: %1

en: Maildir '%1' for collection '%2' is invalid.
nn: Maildir-mappa «%1» for samlinga «%2» er ugyldig.

en: Unable to rename maildir folder '%1'.
nn: Klarte ikkje endra namn på Maildir-mappa «%1».

en: Cannot move root maildir folder '%1'.
nn: Kan ikkje flytta rot-Maildir-mappa «%1».

en: Unable to move maildir folder '%1' from '%2' to '%3'.
nn: Klarte ikkje flytta Maildir-mappa «%1» frå «%2» til «%3».

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
nn: Kan ikkje sletta toppnivå-Maildir-mappa «%1».

en: Failed to delete sub-folder '%1'.
nn: Klarte ikkje sletta undermappa «%1».

en: Unable to create maildir '%1'.
nn: Klarte ikkje laga Maildir «%1».

en: No usable storage location configured.
nn: Det er ikkje sett opp ei brukande lagringsadresse.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to maildir
nn: Adresse til Maildir

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
nn: Adressa peikar til ei mappa som inneheld Maildir-mapper, i staden for til ei Maildir-mappe.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
nn: Ikkje endra grunnlagsdataa.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
nn: Innstillingar for e-postmappe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
nn: Vel mappa som inneheld Maildir-informasjonen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
nn: Opna i skriveverna modus
