akonadi_mbox_resource - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: (1 message marked for deletion) | (%1 messages marked for deletion)
nn[0]: (1 melding merkt for sletting)
nn[1]: (%1 meldingar merkte for sletting)

en: Failed to fetch the collection.
nn: Klarte ikkje henta samlinga.

en: Failed to load the mbox file
nn: Klarte ikkje opna mbox-fila.

en: (Deleting 1 message) | (Deleting %1 messages)
nn[0]: (Slettar 1 melding)
nn[1]: (Slettar %1 meldingar)

en: Failed to compact the mbox file.
nn: Klarte ikkje komprimera mbox-fila.

en: MBox file compacted.
nn: Fullført komprimering av mbox-fila.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, compactButton)
en: &Compact now
nn: &Komprimer no

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, never)
en: &Never compact automatically
nn: &Aldri komprimer automatisk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, per_x_messages)
en: C&ompact every
nn: &Komprimer kvart

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, LockFilePage)
en: MBox Settings
nn: mbox-innstillingar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, procmail)
en: Procmail loc&kfile
nn: Procmail-&låsefil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, none)
en: Non&e
nn: &Ingen

en: Compact frequency
nn: Komprimeringsfrekvens

en: Lock method
nn: Låsemetode

en: MBox not loaded.
nn: mbox er ikkje lasta inn.

en: Failed to read message with uid '%1'.
nn: Klarte ikkje lesa meldinga med UID-en «%1».

en: Only email messages can be added to the MBox resource.
nn: Berre e-postmeldingar kan leggjast til i mbox-ressursen.

en: Mail message not added to the MBox.
nn: E-postmeldinga er ikkje lagt til mbox.

en: Could not fetch the collection: %1
nn: Klarte ikkje henta samlinga: %1

en: The MBox file was changed by another program. A copy of the new file was made and pending changes are appended to that copy. To prevent this from happening use locking and make sure that all programs accessing the mbox use the same locking method.
nn: Mbox-fila vart endra av eit anna program. Det vart teken ein kopi av den nye fila, og endringane er gjorde på denne kopien. For å hindra at slikt skjer, kan du bruka låsing, og passa på at alle programma som har tilgang til mbox-postkassen brukar same låsemetode.

en: Failed to save mbox file to %1
nn: Klarte ikkje lagra mbox-fila til %1

en: Failed to update the changed item because the old item could not be deleted Reason: %1
nn: Klarte ikkje oppdatera det endra elementet, fordi det gamle ikkje kunne slettast. Årsak: %1

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to mbox file.
nn: Adresse til mbox-fil.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
nn: Ikkje endra grunnlagsdataa.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
nn: Overvak fila for endringar.

note: i18n: ectx: label, entry (Lockfile), group (Locking)
en: Lockfile
nn: Låsefil

note: i18n: ectx: label, entry (MessageCount), group (Compacting)
en: Number of deleted messages before a purge is started.
nn: Talet på fjerna meldingar før den fysiske slettinga vert utført.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: URL:
nn: Adresse:
