kdepim-runtime - en to pl translation catalogue (36 entries)

[ctx: @info:status]
en: Empty account configuration
pl: Puste ustawienia konta

[ctx: @info:status]
en: Etebase error when initializing client: %1
pl: Błąd Etebase podczas przygotowywania klienta: %1

[ctx: @info:status]
en: Unable to read password: %1
pl: Nie udało się odczytać hasła: %1

[ctx: @info:status]
en: Could not get etebase account from cache
pl: Nie można pobrać konta etebase z pamięci podręcznej

en: EteSync Resource
pl: Zasób EteSync

en: EteSync Account
pl: Konto EteSync

en: Temporary server error
pl: Tymczasowy błąd serwera

en: You do not have permission to perform this action.
pl: Nie masz uprawnień do wykonania tego działania.

en: Permission denied
pl: Odmówiono uprawnień

en: A server error occurred.
pl: Wystąpił błąd serwera.

en: Server error
pl: Błąd serwera

en: Your EteSync credentials were changed. Please click OK to re-enter your credentials.
pl: Twoje dane dostępowe do EteSync uległy zmianie. Naciśnij OK, aby ponownie je wpisać.

en: Credentials Changed
pl: Zmieniono dane poufne

en: Your EteSync credentials were changed or are missing.
pl: Twoje dane dostępowe do EteSync uległy zmianie lub ich brakuje.

en: Cannot retrieve items - account is null
pl: Nie można pobrać elementów - konto jest null

en: Could not get etesyncCollection from cache '%1'
pl: Nie można pobrać etesyncCollection z pamięci podręcznej '%1'

en: Could not create new etesyncItem '%1'
pl: Nie można utworzyć nowego etesyncItem '%1'

en: Could not get etesyncItem from cache '%1'
pl: Nie można pobrać etesyncItem z pamięci podręcznej '%1'

en: Could not create new etesyncCollection
pl: Nie można utworzyć nowego etesyncCollection

en: Something went wrong
pl: Coś poszło nie tak

note: i18n: ectx: label, entry (BaseUrl), group (General)
en: Server URL
pl: URL serwera

note: i18n: ectx: tooltip, entry (BaseUrl), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (BaseUrl), group (General)
en: The URL of the EteSync server, should be something like https://myserver.org/
pl: Adres URL serwera EteSync, powinien wyglądać podobnie do https://myserver.org/

[ctx: the username to login on server]
note: i18n: ectx: label, entry (Username), group (General)
en: Username
pl: Nazwa użytkownika

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Username), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Username), group (General)
en: The username that is used to log into the EteSync server
pl: Nazwa użytkownika używana do logowania do serwera EteSync

note: i18n: ectx: label, entry (BasePath), group (General)
en: Path to base directory
pl: Ścieżka do katalogu podstawowego

[ctx: @title:window]
en: EteSync configuration wizard
pl: Pomocnik ustawień EteSync

en: Login Credentials
pl: Dane dostępowe

en: Enter your credentials to login to the EteSync server
pl: Wpisz swoje dane dostępowe, aby połączyć się z serwerem EteSync

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Password:
pl: Hasło:

[ctx: @option:check]
en: Advanced settings
pl: Ustawienia rozszerzone

en: Server:
pl: Serwer:

en: 🛈 The password field is empty because EteSync does not store it for security reasons.
pl: 🛈 Pole hasła jest puste, bo EteSync nie przechowuje go ze względów na zachowanie bezpieczeństwa.

en: Please ensure that the server URL is correct. The URL should start with http:// or https://.
pl: Upewnij się, że adres URL serwera jest poprawny. Adres URL powinien zaczynać się od http:// lub https://.

en: Could not connect to the server. Please ensure that the server URL is correct.
pl: Nie można połączyć się z serwerem. Upewnij się, że jego adres URL jest poprawny

en: EteSync server not found. Please ensure that the server URL is correct.
pl: Serwer EteSync nie został znaleziony. Upewnij się, że jego adres URL jest poprawny
