kdepim-runtime - en to sa translation catalogue (30 entries)

en: EteSync Resource
sa: EteSync संसाधन

en: Temporary server error
sa: अस्थायी सर्वर त्रुटि

en: You do not have permission to perform this action.
sa: एतत् कर्म कर्तुं भवतः अनुमतिः नास्ति ।

en: Permission denied
sa: अनुमतिः अङ्गीकृता

en: A server error occurred.
sa: सर्वरदोषः अभवत् ।

en: Server error
sa: सर्वर त्रुटिः

en: Your EteSync credentials were changed. Please click OK to re-enter your credentials.
sa: भवतः EteSync प्रमाणपत्राणि परिवर्तितानि आसन् । कृपया स्वस्य प्रमाणपत्राणि पुनः प्रविष्टुं OK नुदन्तु ।

en: Credentials Changed
sa: प्रमाणपत्राणि परिवर्तितानि

en: Cannot retrieve items - account is null
sa: वस्तूनि पुनः प्राप्तुं न शक्यते - खातं शून्यम् अस्ति

en: Could not get etesyncCollection from cache '%1'
sa: '%1' सञ्चिकातः etesyncCollection प्राप्तुं न शक्तवान् ।

en: Could not create new etesyncItem '%1'
sa: नूतनं etesyncItem '%1' निर्मातुं न शक्तवान्.

en: Could not get etesyncItem from cache '%1'
sa: '%1' सञ्चिकातः etesyncItem प्राप्तुं न शक्तवान् ।

en: Could not create new etesyncCollection
sa: नूतनं etesyncCollection निर्मातुं न शक्तवान्

en: Something went wrong
sa: किमपि भ्रष्टं जातम्

note: i18n: ectx: label, entry (BaseUrl), group (General)
en: Server URL
sa: सर्वर URL

note: i18n: ectx: tooltip, entry (BaseUrl), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (BaseUrl), group (General)
en: The URL of the EteSync server, should be something like https://myserver.org/
sa: EteSync सर्वरस्य URL, https://myserver.org/ इव किमपि भवेत् ।

[ctx: the username to login on server]
note: i18n: ectx: label, entry (Username), group (General)
en: Username
sa: उपयोक्तृनाम

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Username), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (Username), group (General)
en: The username that is used to log into the EteSync server
sa: EteSync सर्वरे प्रवेशार्थं यत् उपयोक्तृनाम उपयुज्यते

note: i18n: ectx: label, entry (BasePath), group (General)
en: Path to base directory
sa: आधारनिर्देशिकायाः मार्गः

[ctx: @title:window]
en: EteSync configuration wizard
sa: EteSync विन्यासविजार्डः

en: Login Credentials
sa: प्रवेशप्रमाणपत्रम्

en: Enter your credentials to login to the EteSync server
sa: EteSync सर्वरे प्रवेशार्थं स्वस्य प्रमाणपत्राणि प्रविशन्तु

en: Username:
sa: उपयोक्तृनाम :

en: Password:
sa: समाभाष्:

[ctx: @option:check]
en: Advanced settings
sa: उन्नत सेटिंग्स्

en: Server:
sa: सर्वरः :

en: 🛈 The password field is empty because EteSync does not store it for security reasons.
sa: 🛈 गुप्तशब्दक्षेत्रं रिक्तं यतः EteSync सुरक्षाकारणात् तत् न संगृह्णाति।

en: Please ensure that the server URL is correct. The URL should start with http:// or https://.
sa: कृपया सुनिश्चितं कुर्वन्तु यत् सर्वरस्य URL सम्यक् अस्ति । URL http:// अथवा https:// इत्यनेन आरभ्यत ।

en: Could not connect to the server. Please ensure that the server URL is correct.
sa: सर्वरेण सह सम्बद्धं कर्तुं न शक्तवान्। कृपया सर्वरस्य URL सम्यक् अस्ति इति सुनिश्चितं कुर्वन्तु ।

en: EteSync server not found. Please ensure that the server URL is correct.
sa: EteSync सर्वरः न प्राप्तः। कृपया सुनिश्चितं कुर्वन्तु यत् सर्वरस्य URL सम्यक् अस्ति ।
