kdepim-runtime - en to sa translation catalogue (28 entries)

en: Sending messages (1 item in queue)… | Sending messages (%1 items in queue)...
sa[0]: सन्देशान् प्रेषयन् (पङ्क्तौ १ द्रव्यम्)…
sa[1]: सन्देशान् प्रेषयति (पङ्क्तौ %1 वस्तूनि)...

en: Sending canceled.
sa: प्रेषणं रद्दं कृतम्।

en: Finished sending messages.
sa: सन्देशान् प्रेषयितुं समाप्तम्।

[ctx: Notification title when email was sent]
en: E-Mail Successfully Sent
sa: ई-मेल सफलतया प्रेषितम्

[ctx: Notification when the email was sent]
en: Your E-Mail has been sent successfully.
sa: भवतः E-Mail सफलतया प्रेषितम् अस्ति।

en: No items in queue.
sa: पङ्क्तौ न वस्तूनि।

en: Online, sending messages in queue.
sa: ऑनलाइन, पङ्क्तौ सन्देशान् प्रेषयन्।

en: Offline, message sending suspended.
sa: अफलाइन, सन्देशप्रेषणं स्थगितम्।

[ctx: Message with given subject is being sent.]
en: Sending: %1
sa: प्रेषणम् : %1

[ctx: Notification title when email sending failed]
en: E-Mail Sending Failed
sa: ई-मेलप्रेषणं विफलम्

en: Ready to dispatch messages.
sa: सन्देशान् प्रेषयितुं सज्जः।

note: i18n: ectx: label, entry (Outbox), group (General)
en: Outbox collection id
sa: आउटबॉक्स संग्रह id

note: i18n: ectx: label, entry (SentMail), group (General)
en: Sent Mail collection id
sa: प्रेषित मेल संग्रह id

en: Could not access the outbox folder (%1).
sa: बहिःपेटीपुटं (%1) अभिगन्तुं न शक्तवान् ।

en: Message sending aborted.
sa: सन्देशप्रेषणं निरस्तम्।

en: Could not initiate message transport. Possibly invalid transport.
sa: सन्देशपरिवहनस्य आरम्भं कर्तुं न शक्तवान्। सम्भवतः अमान्य परिवहनम्।

en: Could not send message. Invalid transport.
sa: सन्देशं प्रेषयितुं न शक्तवान्। अमान्य परिवहनम्।

en: Failed to get D-Bus interface of resource %1.
sa: संसाधनस्य %1 इत्यस्य D-Bus अन्तरफलकं प्राप्तुं असफलम् ।

en: Invalid D-Bus reply from resource %1.
sa: संसाधन %1 तः अमान्यं D-Bus उत्तरम् ।

en: Default sent-mail folder unavailable. Keeping message in outbox.
sa: पूर्वनिर्धारितं प्रेषित-मेलपुटम् अनुपलब्धम् । सन्देशं आउटबॉक्समध्ये स्थापयित्वा।

en: Message transport aborted.
sa: सन्देशपरिवहनं निरस्तम्।

en: Failed to transport message.
sa: सन्देशस्य परिवहनं कर्तुं असफलम्।

en: Failed to get D-Bus interface of mailfilteragent.
sa: mailfilteragent इत्यस्य D-Bus अन्तरफलकं प्राप्तुं असफलम्।

en: Invalid D-Bus reply from mailfilteragent
sa: mailfilteragent इत्यस्मात् अमान्य D-Bus उत्तरम्

en: Sending succeeded, but failed to remove the message from the outbox.
sa: प्रेषणं सफलम् अभवत्, परन्तु बहिःपेटिकातः सन्देशं निष्कासयितुं असफलम् ।

en: Sending succeeded, but failed to move the message to the sent-mail folder.
sa: प्रेषणं सफलम् अभवत्, परन्तु सन्देशं प्रेषित-पत्रपुटे स्थानान्तरयितुं असफलम् ।

en: Failed to store result in item.
sa: द्रव्ये परिणामं संग्रहीतुं असफलम्।

en: Failed to fetch item.
sa: मदं आनेतुं असफलम्।
