kdepim-runtime - en to sa translation catalogue (17 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Directory
sa: निर्देशिका

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Directory Name
sa: निर्देशिका नाम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Select the directory whose contents should be represented by this resource. If the directory does not exist, it will be created.
sa: यस्याः सामग्रीः एतेन संसाधनेन प्रतिनिधित्वं कर्तव्यं तत् निर्देशिकां चिनोतु । यदि निर्देशिका नास्ति तर्हि तस्याः निर्माणं भविष्यति ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
sa: अभिगमन अधिकार

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
sa: केवलं पठन्तु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the directory selected above. Read-only mode will be automatically enabled if you do not have write access to the directory.
sa: यदि केवलं पठनीयविधिः सक्षमः अस्ति तर्हि उपरि चयनितनिर्देशिकायां कोऽपि परिवर्तनः न लिखितः भविष्यति । यदि भवतः निर्देशिकायां लेखनप्रवेशः नास्ति तर्हि केवलं पठनीयविधिः स्वयमेव सक्षमः भविष्यति ।

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tuning
sa: ट्यूनिंग

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: The options on this page allow you to change parameters that balance data safety and consistency against performance. In general you should be careful with changing anything here, the defaults are good enough in most cases.
sa: अस्मिन् पृष्ठे विकल्पाः भवन्तं कार्यप्रदर्शनस्य विरुद्धं दत्तांशसुरक्षां स्थिरतां च सन्तुलितं कुर्वन्ति मापदण्डान् परिवर्तयितुं शक्नुवन्ति । सामान्यतया भवन्तः अत्र किमपि परिवर्तनं कर्तुं सावधानाः भवेयुः, पूर्वनिर्धारिताः अधिकतया पर्याप्ताः सन्ति ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autosaveLabel)
en: Autosave delay:
sa: स्वतः रक्षणविलम्बः :

en: Contact with uid '%1' not found.
sa: uid '%1' इत्यनेन सह सम्पर्कः न प्राप्तः ।

en: Trying to write to a read-only directory: '%1'
sa: केवलं पठनीयनिर्देशिकायां लिखितुं प्रयतते: '%1'.

en: Contacts Folder
sa: सम्पर्क फोल्डर

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to vCard directory
sa: vCard निर्देशिकायाः मार्गः

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
sa: अन्तरालसमयं स्वतः रक्षन्तु (निमेषेषु)।

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
sa: वास्तविकं पृष्ठभागदत्तांशं न परिवर्तयन्तु ।

en: %v minute | %v minutes
sa[0]: %एकनिमेषे
sa[1]: %v निमेषाः

en: Activities
sa: गतिविधयः
