kdepim-runtime - en to sa translation catalogue (68 entries)

[ctx: @info:status]
en: Retrieving calendars
sa: पञ्चाङ्गानां पुनः प्राप्तिः

[ctx: @info:status]
en: Retrieving events for calendar '%1'
sa: '%1' पञ्चाङ्गस्य कृते घटनाः पुनः प्राप्ताः ।

[ctx: @info:status]
en: Adding event to calendar '%1'
sa: '%1' पञ्चाङ्गे घटनां योजयति।

[ctx: @info:status]
en: Changing event in calendar '%1'
sa: '%1' पञ्चाङ्गे घटनां परिवर्तयति।

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 event | Removing %1 events
sa[0]: %1 घटनां निष्कासयति
sa[1]: %1 घटनाः निष्कासयन्

[ctx: @info:status]
en: Moving %1 event from calendar '%2' to calendar '%3' | Moving %1 events from calendar '%2' to calendar '%3'
sa[0]: %1 घटनां '%2' पञ्चाङ्गात् '%3' पञ्चाङ्गं प्रति स्थानान्तरयति।
sa[1]: %1 घटनाः '%2' पञ्चाङ्गात् '%3' पञ्चाङ्गं प्रति स्थानान्तरयन् ।

[ctx: @info:status]
en: Changing events tags
sa: इवेण्ट्स् टैग्स् परिवर्तयन्

en: Failed to change tags on events
sa: घटनासु टैग् परिवर्तनं कर्तुं असफलम्

[ctx: @info:status]
en: Creating calendar '%1'
sa: '%1' पञ्चाङ्गस्य निर्माणम् ।

[ctx: @info:status]
en: Changing calendar '%1'
sa: '%1' पञ्चाङ्गं परिवर्तयति।

[ctx: @info:status]
en: Removing calendar '%1'
sa: '%1' पञ्चाङ्गं निष्कासयति।

en: Cannot handle item linking
sa: मदलिङ्किंग् सम्भालितुं न शक्नोति

en: Cannot handle item unlinking
sa: मदं अलिङ्क् करणं सम्भालितुं न शक्नोति

en: Cannot handle item tag changes
sa: मद टैग् परिवर्तनं सम्भालितुं न शक्नोति

[ctx: @status]
en: Ready
sa: आत्त

en: Invalid item.
sa: अमान्य मद।

en: Fetching password…
sa: गुप्तशब्दं आनयन्…

[ctx: @info:status]
en: Ready
sa: आत्त

en: Not configured
sa: न विन्यस्तम्

[ctx: %1 is account name (user@gmail.com)]
en: Google Groupware (%1)
sa: गूगल ग्रुपवेयर (%1) 1.1.

en: Account has been logged out.
sa: खातं लॉग आउट् कृतम् अस्ति।

en: Google Groupware has been logged out from your account. Please log in to enable Google Contacts and Calendar sync again.
sa: भवतः खातेः Google Groupware बहिः गतः अस्ति। कृपया पुनः Google Contacts तथा Calendar sync इत्येतत् सक्षमं कर्तुं लॉग इन कुर्वन्तु।

en: Google Groupware has been logged out from account %1. Please log in to enable Google Contacts and Calendar sync again.
sa: Google Groupware %1 खातेन बहिः कृतम् अस्ति । कृपया पुनः Google Contacts तथा Calendar sync इत्येतत् सक्षमं कर्तुं लॉग इन कुर्वन्तु।

[ctx: @title]
en: %1 needs your attention.
sa: %1 भवतः ध्यानस्य आवश्यकता अस्ति।

[ctx: @action]
en: Log in
sa: प्रवेशं कुर्वन्तु

[ctx: @info:status]
en: Resource is not configured
sa: संसाधनं विन्यस्तं नास्ति

en: Failed to refresh tokens
sa: टोकन ताजगीं कर्तुं असफलम्

en: Invalid payload type
sa: अमान्य पेलोड् प्रकार

en: Unknown collection mimetype
sa: अज्ञात संग्रह अनुकरणप्रकार

en: %v minute | %v minutes
sa[0]: %एकनिमेषे
sa[1]: %v निमेषाः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountLabel)
en: <b>Not configured</b>
sa: <b>न विन्यस्तम्</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountTextLabel)
en: Account:
sa: वृतांत्तः:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureBtn)
en: Configure…
sa: विन्यस्तं कुर्वन्तु…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableRefresh)
en: Enable interval refresh
sa: अन्तराल ताजगीकरणं सक्षमं कुर्वन्तु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, refreshLabel)
en: Refresh interval:
sa: ताजगी अन्तरालः :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, eventsLimitLabel)
en: Fetch only events since:
sa: केवलं घटनाः आनयन्तु यतः:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, calendarsLabel)
en: Enabled Calendars:
sa: सक्षमाः पञ्चाङ्गाः :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadCalendarsBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadTaskListsBtn)
en: Reload
sa: पुनः लोड करें

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, taskListsLabel)
en: Enabled Tasklists:
sa: सक्षमकार्यसूचिकाः :

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Coworkers
sa: सहकर्मी

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Friends
sa: मित्राः

[ctx: Name of a group of contacts]
en: Family
sa: परिवारं

[ctx: Name of a group of contacts]
en: My Contacts
sa: मम सम्पर्काः

[ctx: @info:status]
en: Retrieving contacts groups
sa: सम्पर्कसमूहान् पुनः प्राप्तुं

en: Other Contacts
sa: अन्य सम्पर्क

[ctx: @info:status]
en: Retrieving contacts for group '%1'
sa: '%1' समूहस्य सम्पर्कं पुनः प्राप्तम्।

[ctx: @info:status]
en: Adding contact to group '%1'
sa: '%1' समूहे सम्पर्कं योजयति।

[ctx: @info:status]
en: Changing contact
sa: सम्पर्क परिवर्तन

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 contact | Removing %1 contacts
sa[0]: %1 सम्पर्कं निष्कासयति
sa[1]: %1 सम्पर्कं निष्कासयति

en: Invalid source or destination collection
sa: अमान्य स्रोतः गन्तव्यसङ्ग्रहः वा

[ctx: @info:status]
en: Moving %1 contact from group '%2' to '%3' | Moving %1 contacts from group '%2' to '%3'
sa[0]: %1 सम्पर्कं '%2' समूहात् '%3' मध्ये स्थानान्तरयति।
sa[1]: %1 सम्पर्कं '%2' समूहात् '%3' मध्ये स्थानान्तरयति।

[ctx: @info:status]
en: Linking %1 contact | Linking %1 contacts
sa[0]: %1 सम्पर्कं लिङ्क् करणम्
sa[1]: %1 सम्पर्कं लिङ्क् करणम्

[ctx: @info:status]
en: Unlinking %1 contact | Unlinking %1 contacts
sa[0]: %1 सम्पर्कस्य अलिङ्क् करणं
sa[1]: %1 सम्पर्कस्य अलिङ्क् करणं

[ctx: @info:status]
en: Creating new contact group '%1'
sa: नूतनं सम्पर्कसमूहं '%1' निर्माय ।

[ctx: @info:status]
en: Changing contact group '%1'
sa: '%1' सम्पर्कसमूहं परिवर्तयति।

[ctx: @info:status]
en: Removing contact group '%1'
sa: '%1' सम्पर्कसमूहं निष्कासयति।

note: i18n: ectx: label, entry (Calendars), group (General)
en: IDs of calendars in collection
sa: संग्रहे पञ्चाङ्गानां IDs

note: i18n: ectx: label, entry (TaskLists), group (General)
en: IDs of task lists in collection
sa: संग्रहे कार्यसूचीनां IDs

[ctx: @info:status]
en: Retrieving task lists
sa: कार्यसूचीनां पुनः प्राप्तिः

[ctx: @info:status]
en: Retrieving tasks for list '%1'
sa: '%1' सूचीयाः कार्याणि पुनः प्राप्तम् ।

[ctx: @info:status]
en: Changing task in list '%1'
sa: '%1' इति सूचीयां कार्यं परिवर्तयति।

[ctx: @info:status]
en: Removing %1 task | Removing %1 tasks
sa[0]: %1 कार्यं निष्कासयति
sa[1]: %1 कार्याणि निष्कासयन्

en: Failed to delete task: %1
sa: कार्यं विलोपयितुं असफलम्: %1

en: Failed to reparent subtasks: %1
sa: उपकार्यं पुनः स्थापयितुं असफलम्: %1

en: Moving tasks between task lists is not supported
sa: कार्यसूचीनां मध्ये कार्याणां स्थानान्तरणं समर्थितं नास्ति

[ctx: @info:status]
en: Creating new task list '%1'
sa: नूतनकार्यसूचीं '%1' रचयन् ।

[ctx: @info:status]
en: Changing task list '%1'
sa: कार्यसूचीं '%1' परिवर्तयति।

[ctx: @info:status]
en: Removing task list '%1'
sa: कार्यसूचीं '%1' निष्कासयति।
