kdepim-runtime - en to sa translation catalogue (27 entries)

en: Creating instance of type %1
sa: %1 प्रकारस्य उदाहरणं निर्माय

en: Missing Identifier
sa: अनुपलब्धः परिचयकः

en: Failed to start migration because migrator is not ready
sa: प्रवासकः सज्जः नास्ति इति कारणतः प्रवासं आरभ्यतुं असफलः

en: Starting migration…
sa: प्रवासं आरभ्य…

en: Migration complete
sa: प्रवासः सम्पन्नः

en: Migration aborted
sa: प्रवासः गर्भपातः अभवत्

en: Migration failed
sa: प्रवासः असफलः अभवत्

en: Migration paused
sa: प्रवासः विरामः अभवत्

en: This migration has already been started once but was aborted
sa: एषः प्रवासः एकवारं आरब्धः अस्ति किन्तु गर्भपातः अभवत्

[ctx: @info:status]
en: Not started
sa: न आरब्धम्

[ctx: @info:status]
en: Running…
sa: चलति…

[ctx: @info:status]
en: Complete
sa: पूर्णं करोतु

[ctx: @info:status]
en: Aborted
sa: गर्भपातः कृतः

[ctx: @info:status]
en: Paused
sa: विरामः कृतः

[ctx: @info:status]
en: Needs Update
sa: अपडेट् आवश्यकम्

[ctx: @info:status]
en: Failed
sa: असफल

[ctx: Name of the GID Migrator (intended for advanced users).]
en: GID Migrator: %1
sa: प्रवासी GID: %1

en: Ensures that all items with the mimetype %1 have a GID if a GID extractor is available.
sa: %1 mimetype युक्तानां सर्वेषां वस्तूनाम् GID अस्ति इति सुनिश्चितं करोति यदि GID निष्कर्षकः उपलब्धः अस्ति ।

en: Migration failed: %1
sa: प्रवासनं विफलम्: %1

en: GID Migration Tool
sa: GID प्रवासन साधनम्

en: Migration of Akonadi Items to support GID
sa: जीआईडी समर्थयितुं अकोनाडी-वस्तूनाम् प्रवासः

en: (c) 2013-2022 the Akonadi developers
sa: (ग) २०१३-२०२२ अकोनाडी विकासकाः

[ctx: @info:credit]
en: Christian Mollekopf
sa: क्रिश्चियन Mollekopf

en: Author
sa: लेखकः

[ctx: @info:shell]
en: Show reporting dialog
sa: रिपोर्टिंग् संवादं दर्शयतु

[ctx: @info:shell]
en: Show report only if changes were made
sa: परिवर्तनं कृतं चेत् एव प्रतिवेदनं दर्शयतु

[ctx: @info:shell]
en: MIME type to migrate
sa: प्रवासं कर्तुं MIME प्रकारः
