akonadi_ical_resource - en to sk translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to iCal file.
sk: Cesta k súboru iCal.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
sk: Zobrazené meno.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
sk: Nezmeniť aktuálne backend dáta.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
sk: Sledovať zmeny súboru.

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
sk: Interval pre automatické ukladanie (v minútach).

en: Incidence with uid '%1' not found.
sk: Výskyt s uid '%1' nenájdený.

en: Calendar not loaded.
sk: Kalendár nenačítaný.

en: Failed to save calendar file to %1
sk: Nepodarilo sa uložiť súbor kalendára do %1

en: Unable to retrieve added item %1.
sk: Nepodario sa získať pridanú položku %1.

en: Unable to retrieve modified item %1.
sk: Nepodario sa získať zmenenú položku %1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filename:
sk: Názov súboru:
