akonadi_maildir_resource - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Archive Folder
sk: Archivovať priečinok

en: The selected path is empty.
sk: Vybraná cesta je prázdna.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
sk: Vybraná cesta obsahuje platné Maildir priečinky.

en: The selected path is a valid Maildir.
sk: Vybraná cesta je platný poštový adresár.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
sk: Vybraná cesta ešte neexistuje, nový Maildir bude vytvorený.

en: The selected path does not exist.
sk: Vybraná cesta neexistuje.

en: Error opening %1; this folder is missing.
sk: Chyba otvárania %1; tento priečinok chýba.

en: Error opening %1; either this is not a valid maildir folder, or you do not have sufficient access permissions.
sk: Chyba otvorenia %1; buď to nie je platný poštový priečinok, alebo nemáte dostatočné práva na prístup.

en: Cannot locate mail file %1.
sk: Nemôžem lokalizovať súbor mailu %1.

en: Cannot open mail file %1.
sk: Nemôžem otvoriť súbor mailu %1.

en: Cannot write to mail file %1.
sk: Nemôžem zapisovať do súboru mailu %1.

en: Failed to create mail file %1. The error was: %2
sk: Zlyhalo vytvorenie súboru mailu %1. Chyba bola: %2

en: Failed to update the file name %1 to %2 on the disk. The error was: %3.
sk: Zlyhala aktualizácia názvu súboru %1 na %2 na disku. Chyba bola: %3.

en: Unusable configuration.
sk: Nepoužiteľná konfigurácia.

en: Unable to fetch item: The maildir folder "%1" is not valid.
sk: Nemôžem stiahnuť položku: Priečinok maildir "%1" nie je platný.

en: Error: Unsupported type.
sk: Chyba: Nepodporovaný typ.

en: Failed to change the flags for the mail. %1
sk: Zlyhala zmena príznakov pre mail. %1

en: Maildir resource got a non-mail content.
sk: Zdroj Maildir dostal nemailový obsah.

en: Source folder is invalid: '%1'.
sk: Zdrojový priečinok je neplatný: '%1'.

en: Destination folder is invalid: '%1'.
sk: Cieľový priečinok je neplatný: '%1'.

en: Could not move message '%1' from '%2' to '%3'. The error was %4.
sk: Nie je možné presunúť správu '%1' z '%2' do '%3'. Chyba bola %4.

en: Failed to delete message: %1
sk: Zlyhalo vymazanie správy: %1

en: Maildir '%1' for collection '%2' is invalid.
sk: Maildir '%1' pre kolekciu '%2' je neplatný.

en: Unable to rename maildir folder '%1'.
sk: Nie je možné premenovať priečinok maildir '%1'.

en: Cannot move root maildir folder '%1'.
sk: Nemôžem presunúť koreňový priečinok adresára pošty '%1'.

en: Unable to move maildir folder '%1' from '%2' to '%3'.
sk: Nemôžem presunúť priečinok maildir '%1' z '%2' do '%3'.

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
sk: Nemôžem vymazať koreňový maildir priečinok '%1'.

en: Failed to delete sub-folder '%1'.
sk: Zlyhalo vytvorenie podpriečinka '%1'.

en: Unable to create maildir '%1'.
sk: Nemôžem vytvoriť adresár pošty '%1'.

en: No usable storage location configured.
sk: Nie je nastavené žiadne použiteľné miesto úložiska.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to maildir
sk: Cesta k maildir

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
sk: Cesta ukazuje na priečinok obsahujúci Maildirs namiesto samotného maildir.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
sk: Nezmeniť aktuálne backend dáta.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
sk: Nastavenie poštového adresára

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
sk: Vyberte priečinok obsahujúcu maildir informáciu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
sk: Otvoriť iba na čítanie
