akonadi_mbox_resource - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: (1 message marked for deletion) | (%1 messages marked for deletion)
sk[0]: (1 správa označená na vymazanie)
sk[1]: (%1 správy označené na vymazanie)
sk[2]: (%1 správ označených na vymazanie)

en: Failed to fetch the collection.
sk: Zlyhalo stiahnutie kolekcie.

en: Failed to load the mbox file
sk: Zlyhalo načítanie súboru mbox

en: (Deleting 1 message) | (Deleting %1 messages)
sk[0]: (Mažem 1 správu)
sk[1]: (Mažem %1 správy)
sk[2]: (Mažem %1 správ)

en: Failed to compact the mbox file.
sk: Zlyhalo skomprimovanie súboru mbox.

en: MBox file compacted.
sk: Súbor MBox skomprimovaný.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The only way to fully remove a mail from an mbox file is by removing it from the actual file. As this can be a rather expensive operation, the mbox resource keeps a list of deleted messages. Once in a while these messages are really removed from the file.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note:</span> The downside of this is that if the file is changed by another program, the list of deleted messages cannot be trusted any longer and deleted messages might reappear.</p></body></html>
sk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Jediná možnost na plné odstránenie mailu zo súboru mbox je odstránenie z aktuálneho súboru. Môže to byť dosť drahá operácia, zdroj mbox ponecháva zoznamy vymazaných správ. Raz za čas sa správy naozaj vymažú zo súboru.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Poznámka:</span> Nevýhoda tohto je tá, že ak súbor zmení iný program, zoznam vymazaných správ už nemusí byť správny a vymazané správy sa môžu znova objaviť..</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, compactButton)
en: &Compact now
sk: Skomprimovať teraz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, never)
en: &Never compact automatically
sk: Nikdy nekomprimovať automaticky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, per_x_messages)
en: C&ompact every
sk: Skomprimovať každých

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, LockFilePage)
en: MBox Settings
sk: Nastavenia MBox

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Select a method to lock the mbox file when data is read from or written to the file.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note</span>: For some methods you might need to install additional software before they can be used.</p></body></html>
sk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Vyberte metódu na zamknutie súboru mbox pri čítaní a zápise dát do súboru.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Poznámka</span>: Pre niektoré metódy budete musieť nainštalovať dodatočný softvér predtým, ako ich použijete.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, procmail)
en: Procmail loc&kfile
sk: Súbor zámku Procmail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mutt_dotlock_privileged)
en: M&utt dotlock privileged
sk: M&utt dotlock privilegované

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, none)
en: Non&e
sk: Žia&dne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: None, the default configuration, should be safe in most cases.  However, if programs that do not make use of Akonadi are also accessing the configured mbox file, you will need to set an appropriate locking method. Note that if this is the case, the resource and the other programs must all use the same locking method.
sk: Žiadne, predvolené nastavenie, malo by byť bezpečné pre väčšinu prípadov. Avšak, ak programy, ktoré nepoužívajú Akonadi, tiež pristupujú k nastavenému súboru mbox, budete musieť nastaviť vhodnú metódu zamykania. Toto je prípad, keď zdroj a ostatné programy musia používať rovnakú metódu zamykania.

[ctx: Filedialog filter for *.mbox]
en: MBox file
sk: MBox súbor

en: Compact frequency
sk: Frekvencia komprimácie

en: Lock method
sk: Metóda zamknutia

[ctx: @info:status]
en: MBox not configured.
sk: MBox nie je nastavený.

en: MBox not loaded.
sk: MBox nenačítaný.

en: Failed to read message with uid '%1'.
sk: Zlyhalo načítanie správy s uid '%1'.

en: Only email messages can be added to the MBox resource.
sk: Iba e-mailové správy sa môžu pridať do zdroja MBox.

en: Mail message not added to the MBox.
sk: Mailová správa nepridaná do MBoxu.

en: Could not fetch the collection: %1
sk: Nemôžem stiahnuť kolekciu: %1

en: The MBox file was changed by another program. A copy of the new file was made and pending changes are appended to that copy. To prevent this from happening use locking and make sure that all programs accessing the mbox use the same locking method.
sk: Súbor MBox bol zmenený iným programom. Kópia nového súboru bola vytvorená a čakajúce zmeny sú pridané to tejto kópie. Aby ste tomuto predišli, použite zamykanie a uistite sa, že všetky programy pristupujúce k mboxu používajú rovnakú metódu zamykania.

en: Failed to save mbox file to %1
sk: Zlyhalo uloženie mbox súboru do %1

en: Failed to update the changed item because the old item could not be deleted Reason: %1
sk: Zlyhala aktualizácia zmenej položky, pretože stará položka sa nedá vymazaž. Dôvod: %1

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to mbox file.
sk: Cesta k súboru mbox.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
sk: Zobrazené meno.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
sk: Nezmeniť aktuálne backend dáta.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
sk: Sledovať zmeny súboru.

note: i18n: ectx: label, entry (Lockfile), group (Locking)
en: Lockfile
sk: Súbor zámku

note: i18n: ectx: label, entry (MessageCount), group (Compacting)
en: Number of deleted messages before a purge is started.
sk: Počet vymazaných správ pred spustením čistenia.
