akonadi_tomboynotes_resource - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Sync error. Server status not as expected.
sk: Chyba synchronizácie. Stav servera neočakávaný.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TomboyNotesAgentConfigWidget)
en: Tomboy Server Settings
sk: Nastavenia servera Tomboy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Display name:
sk: Zobrazené meno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Type in the server URL:
sk: Zadajte URL servera::

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_ServerURL)
en: This value is not changeable after first setup
sk: Táto hodnota sa už nedá meniť po prvom nastavení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Update interval:
sk: Interval aktualizácie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: minutes
sk: minúty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
sk: Otvoriť v režime iba na čítanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ignoreSslErrors)
en: Ignore SSL errors
sk: Ignorovať chyby SSL

en: Tomboy Notes %1
sk: Poznámky Tomboy %1

en: Resource configuration is not valid
sk: Nastavenie zdroja nie je platné

en: Resource is read-only
sk: Zdroj je iba na čítanie

note: i18n: ectx: label, entry (collectionName), group (General)
en: The display name of this resource
sk: Zobrazené meno tohto zdroja

note: i18n: ectx: label, entry (ServerURL), group (General)
en: The URL to the Tomboy sync server
sk: URL servera synchronizácie Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (contentURL), group (General)
en: The URL to the notes on the Tomboy sync server
sk: URL poznámok na serveri synchronizácie Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (userURL), group (General)
en: The URL to the user data on the Tomboy sync server
sk: URL používateľských údajov na serveri synchronizácie Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (requestToken), group (General)
en: The request token to the Tomboy sync server
sk: Token požiadavky pre server synchronizácie Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (requestTokenSecret), group (General)
en: The request token secret to the Tomboy sync server
sk: Heslo tokenu požiadavky pre server synchronizácie Tomboy

note: i18n: ectx: label, entry (ConflictHandling), group (General)
en: The way how conflicts should be handled
sk: Spôsob, akým spracovať konflikty

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
sk: Nezmeniť aktuálne backend dáta.

note: i18n: ectx: label, entry (ignoreSslErrors), group (General)
en: Ignore SSL errors.
sk: Ignorovať chyby SSL.

note: i18n: ectx: label, entry (refreshInterval), group (General)
en: Refresh every
sk: Obnoviť každých

en: Authorization failed. It could be an SSL error.
sk: Overenie zlyhalo. Môže to byť SSL chyba.
