akonadi_birthdays_resource - en to sk translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reminder
sk: Pripomenutie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableAlarm)
en: Set &reminder
sk: Nastaviť pripomienku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Remind prior to event:
sk: Pripomienka pred udalosťou:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FilterOnCategories)
en: &Filter by categories
sk: Filter podľa kategórií

en: Birthdays & Anniversaries
sk: Narodeniny a výročia

en: %1's birthday
sk: %1 narodeniny

en: Birthday
sk: Narodeniny

[ctx: insert names of both spouses]
en: %1's & %2's anniversary
sk: %1 a %2 výročie

[ctx: only one spouse in addressbook, insert the name]
en: %1's anniversary
sk: %1 výročie

en: Anniversary
sk: Výročie
