akonadi_vcarddir_resource - en to sk translation catalogue (16 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Directory
sk: Adresár

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Directory Name
sk: Názov adresára

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Di&rectory:
sk: Adresár:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Select the directory whose contents should be represented by this resource. If the directory does not exist, it will be created.
sk: Vyberte adresár, ktorého obsah má byť reprezentovaný týmto zdrojom. Ak adresár neexistuje, vytvorí sa.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
sk: Prístupové práva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
sk: Len na čítanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the directory selected above. Read-only mode will be automatically enabled if you do not have write access to the directory.
sk: Ak je povolený režim len na čítanie, do vybraného adresára sa nezapíšu žiadne zmeny. Režim len na čítanie sa automaticky povolí ak nemáte práva na zápis do daného adresára.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tuning
sk: Ladenie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: The options on this page allow you to change parameters that balance data safety and consistency against performance. In general you should be careful with changing anything here, the defaults are good enough in most cases.
sk: Možnosti na tejto stránke vám umožnia zmeniť parametre vyváženia bezpečnosti a konzistencie oproti výkonu. Vo všeobecnosti buďte opatrní pri akejkoľvek zmene, predvolené hodnoty sú dosť dobré vo väčšine prípadov.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autosaveLabel)
en: Autosave delay:
sk: Oneskorenie automatického uloženia:

en: Contact with uid '%1' not found.
sk: Kontakt s uid '%1' nenájdený.

en: Trying to write to a read-only directory: '%1'
sk: Snaha o zápis do adresára len na čítanie: '%1'

en: Contacts Folder
sk: Priečinok kontaktov

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to vCard directory
sk: Cesta k adresáru vCard

note: i18n: ectx: label, entry (AutosaveInterval), group (General)
en: Autosave interval time (in minutes).
sk: Interval pre automatické ukladanie (v minútach).

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
sk: Nezmeniť aktuálne backend dáta.
