akonadi_singlefile_resource - en to sk translation catalogue (31 entries)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTabWidget, tabWidget)
en: Directory settings of the resource.
sk: Nastavenia priečinka zdroja.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTabWidget, tabWidget)
en: Select settings of the directory whose contents should be represented by this resource.
sk: Vyberte adresár, ktorého obsah má byť reprezentovaný týmto zdrojom.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Directory
sk: Adresár

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Directory Name
sk: Názov adresára

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Director&y:
sk: Adresár:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Select the directory whose contents should be represented by this resource. If the directory does not exist, it will be created.
sk: Vyberte adresár, ktorého obsah má byť reprezentovaný týmto zdrojom. Ak adresár neexistuje, vytvorí sa.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
sk: Prístupové práva

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the directory selected above.
sk: Ak je povolený režim len na čítanie, do vybraného adresára sa nezapíšu žiadne zmeny.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the directory selected above. Read-only mode will be automatically enabled if you do not have write access to the directory.
sk: Ak je povolený režim len na čítanie, do vybraného adresára sa nezapíšu žiadne zmeny. Režim len na čítanie sa automaticky povolí ak nemáte práva na zápis do daného adresára.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
sk: Len na čítanie

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tuning
sk: Ladenie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: The options on this page allow you to change parameters that balance data safety and consistency against performance. In general you should be careful with changing anything here, the defaults are good enough in most cases.
sk: Možnosti na tejto stránke vám umožnia zmeniť parametre vyváženia bezpečnosti a konzistencie oproti výkonu. Vo všeobecnosti buďte opatrní pri akejkoľvek zmene, predvolené hodnoty sú dosť dobré vo väčšine prípadov.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autosaveLabel)
en: Autosave delay:
sk: Oneskorenie automatického uloženia:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_AutosaveInterval)
en: Autosave interval time (in minutes).
sk: Interval automatického ukladania (v minútach).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutosaveInterval)
en: Select autosave interval time for the resource data (in minutes).
sk: Výber intervalu automatického ukladania pre údaje zdroja (v minútach).

en: No file selected.
sk: Nebol označený žiaden súbor.

en: The resource not configured yet
sk: Zdroj ešte nie je nastavený

[ctx: @info:status]
en: Ready
sk: Pripravený

en: Could not create file '%1'.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť súbor '%1'.

en: Could not read file '%1'
sk: Nepodarilo sa prečítať súbor '%1'

en: Another download is still in progress.
sk: Iné sťahovanie stále prebieha.

en: Another file upload is still in progress.
sk: Iné odosielanie súboru stále prebieha.

en: Downloading remote file.
sk: Sťahovanie vzdialeného súboru.

en: Trying to write to a read-only file: '%1'.
sk: Snaha o zápis do súboru len na čítanie: '%1'

en: No file specified.
sk: Nezadaný súbor.

en: A download is still in progress.
sk: Sťahovanie stále prebieha.

en: Uploading cached file to remote location.
sk: Odosielanie cachovaného súboru na vzdialené umiestnenie.

en: The file '%1' was changed on disk. As a precaution, a backup of its previous contents has been created at '%2'.
sk: Súbor '%1' bol zapísaný na disk. Kvôli prevencii bola vytvorená záloha jeho predošlého obsahu do '%2'.

en: Could not load file '%1'.
sk: Nedá sa nahrať súbor '%1'.

en: Could not save file '%1'.
sk: Nepodarilo sa uložiť súbor '%1'.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: File
sk: Súbor
