akonadi_vcard_resource - en to sk translation catalogue (7 entries)

[ctx: Filedialog filter for *.vcf]
en: vCard Address Book File
sk: Súbor adresára vCard

en: Contact with uid '%1' not found.
sk: Kontakt s uid '%1' nenájdený.

en: Unable to open vCard file '%1'.
sk: Nemôžem otvoriť súbor vCard '%1'.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to vCard file.
sk: Cesta k súboru vCard.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
sk: Zobrazené meno.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
sk: Nezmeniť aktuálne backend dáta.

note: i18n: ectx: label, entry (MonitorFile), group (General)
en: Monitor file for changes.
sk: Sledovať zmeny súboru.
